• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Segítség a képek beillesztéséhez

Regisztráltam Flickr-re, de nem tudok képet beilleszteni, próbáltam simán, albumból, linkként, sehogy sem akarta betenni. :(

Jelenleg mi a módja ennek?

Előre is köszi!
 
Nekem nem igazán akar összejönni a képfeltöltés: flickr Bbcode 1024, és a végeredmény:
23034608990_a50991e8e9_b.jpg
felulnezet1[/url] by Vince Posztós, on Flickr[/IMG]
 
Színhelyes képek a fórumon....

23705423382_06473cafa0_test1170-srgb.jpg

Elég régóta szenvedek, hogy a feltöltött képek nem színhelyesek. Nem nagyon mentem utána, mert Flickr-en ami az első számú fotó megosztóm volt jól működött. A desktop gépemen szintén.

A fórumra beszúrva viszont nem volt jó a kép.

A probléma természetesen a kép megmunkálási folyamatban van.
Lightroomot használok és alapból az onnan elküldött kép ProPhotoRGB színprofillal megy ki.
Photoshop kezelés után megtartja a kép ezt a profilt és elmenti a képpel. Ezt a profilt viszont nem tudja kezelni a fórum. Ezért a szép élénk szín helyett döglött színek lesznek.

Figyeljetek rá, hogy SRGB profilban legyenek a képek!

Ugyanez a probléma ha a ProPhotoRGB profillal rendelkező képet a windows alap képnézegetőjével néznétek meg. Nem tudja megjeleníteni rendesen. SRGB profillal viszont gond nélkül.
 
Utoljára módosított:
Aláírásba hogyan lehet miniképet betenni?
Továbbá a képet hogyan lehet linkké varázsolni?

Köszi!
 
Sracok, egy kis segitseget kernek!
A ceges halozatom blokkolja a flickr honlapjat egy par napja, nem tudok oda kepeket feltölteni. Attol tartok, hogy mas keptar oldalakon sem tudnek kepeket feltölteni.
Ha igy nem megy, van egyeb ötletetek, hogy hogyan tudom a naplomba a kepeket feltölteni?

Köszi!
 
Sracok, egy kis segitseget kernek!
A ceges halozatom blokkolja a flickr honlapjat egy par napja, nem tudok oda kepeket feltölteni. Attol tartok, hogy mas keptar oldalakon sem tudnek kepeket feltölteni.
Ha igy nem megy, van egyeb ötletetek, hogy hogyan tudom a naplomba a kepeket feltölteni?

Köszi!
Fel tudsz tenni képet simán a gépedről is. Alul jobb oldalon a középső gomb "Fájl feltöltése".
 
Mindig tanulok valamit, csak a szemem verte ki...
Köszi, mar mentek is a kepek nektek!
Vagy simán drag&drop. Sőt, azt is kiválaszthatod (betallózás után), hogy megjelenjen nagyban a kép, vagy csak kattintható ikonként.. ;)
 
Valaki fel tudna homályosítani ebben a témában? :)
A főoldalon felül a hosszú zöld csíkban ott a neved ( jobb oldalon ) ha rámész oszlopokban lenyílik egy csomó lehetőség a baloldali oszlop tetején kattints az aláírásra, ott tudod szerkeszteni azt. Van előnézet is, ellenőrizheted mit csináltál. Én oda már eleve mini képet szoktam berakni. A linkelést is itt tudod beállítani.
 
A főoldalon felül a hosszú zöld csíkban ott a neved ( jobb oldalon ) ha rámész oszlopokban lenyílik egy csomó lehetőség a baloldali oszlop tetején kattints az aláírásra, ott tudod szerkeszteni azt. Van előnézet is, ellenőrizheted mit csináltál. Én oda már eleve mini képet szoktam berakni. A linkelést is itt tudod beállítani.

Csak Image URL-t enged a cucc. Drag&drop-ot nem.
Vagyis fel kell töltenem a képet egy nyilvános helyre és onnan belinkelni?
 
Csak Image URL-t enged a cucc. Drag&drop-ot nem.
Vagyis fel kell töltenem a képet egy nyilvános helyre és onnan belinkelni?
Ezt sajnos nem tudom, mert csak külső képmegosztóról próbáltam eddig és úgy mindig sikerült.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok! Flickr-ről videót hogyan lehet ide "normálisan" belinkelni? Csak képként sikerült beillesztenem, lejátszáshoz át kellett navigálni a flickr-re.
 
Back
Oldal tetejére