• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Segítség a képek beillesztéséhez

Célszerű 1200 pixelnél kisebb képeket linkelni.
Képekhez pedig valami értelmes képmegosztót.
Pl Flickr.
Viktor, a Flickr-hez te hasznalsz valami Segedprogramot?

Te milyen konkret lepesekkel teszed be a Flickr kepeidet a bejegyzeseidebe? Sikerult valami gyors lepessorozatot kitalalnod hogy pl. a kepeid medium felbontasu valtozatanak a linkjet gyorsan megtalald?
 
Utoljára módosított:
Viktor, a Flickr-hez te hasznalsz valami Segedprogramot? Kiprobaltam kepet belinkelni, sikerult, viszont a Flickr nem teszi konnyuve a kozvetlen jpg URL kimasolasat. Kimondottan maceras a kozvetlen jpg URL kibogaraszasa a BBcodebol, miutan a jegyzettombbe atmasoltam.

Te milyen konkret lepesekkel teszed be a Flickr kepeidet a bejegyzeseidebe? Sikerult valami gyors lepessorozatot kitalalnod hogy pl. a kepeid medium felbontasu valtozatanak a linkjet gyorsan megtalald?

BBcode 1024-es felbontás. Másold be az egész kódot ide.
Ilyen esetben nem kell a kép beszúrás ikont használni a szerkesztő felületen.

Csak bedobod a kódot és kész.
 
Sziasztok!
Flickr videót be lehet illeszteni úgy a fórumon, hogy ne csak link, hanem a lejátszó legyen látható?
 
Sziasztok. Köszi a sok segítséget a kép megosztással kapcsolatban. Azt azért érdemes tudni, hogy ez nem épp "mobil felhasználóbarát". Elég jó telefonom van, és mivel gyakran nem férek hozzá sz.géphez, ezzel próbálok megoldani mindent,- majdnem mindent. Sajnos nem értek a fórum készítéshez, már mint, hogy milyen nehéz megvalósítani, hogy közvetlen gépről, vagy mobilról lehessen feltölteni, de nagyon hasznos lenne és sok mindenkinek megkönnyítené az életét. Gondolom drága a tárhely, csak az lehet az akadály. De már legalább tudom, hogy kell, úgy hogy köszi a segítséget mindenkinek ;)
 
Sziasztok. Köszi a sok segítséget a kép megosztással kapcsolatban. Azt azért érdemes tudni, hogy ez nem épp "mobil felhasználóbarát". Elég jó telefonom van, és mivel gyakran nem férek hozzá sz.géphez, ezzel próbálok megoldani mindent,- majdnem mindent. Sajnos nem értek a fórum készítéshez, már mint, hogy milyen nehéz megvalósítani, hogy közvetlen gépről, vagy mobilról lehessen feltölteni, de nagyon hasznos lenne és sok mindenkinek megkönnyítené az életét. Gondolom drága a tárhely, csak az lehet az akadály. De már legalább tudom, hogy kell, úgy hogy köszi a segítséget mindenkinek ;)

Tegnap is osztottam meg képet telefonról. Töltsd le a Tapatalk appot és azon keresztül lehet feltölteni fotót.
 
Üdv
Az új Google Drive-ről hogy tudok képet "feltölteni"? Mármint hogy ne csak link legyen, hanem rendesen látszódjon is a kép. Régen a "részletek" alatt volt egy link a képhez amivel közvetlen a kép látszott , most hogy megújult a Drive és nem találom sehol. Miként tudom ezt megoldani?
 
Back
Oldal tetejére