• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Segítség a képek beillesztéséhez

IMG_4710_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Dropbox-szal is kellene működnie nem?
Share link-kel nem működik, direkt link beszúrásakor pedig előnézetben megjelenik a kép, de már a post-ban nem. :(
 
Megtaláltam mi volt a gond.

Kérlek ne használjatok linkelve 2 megánál nagyobb képeket!
Ezek mobil böngészésre egyébként is élvezhetetlenek.

Nem kell 1:1 méretű képeket linkelni. Elég egy 1200 pixel széles kép, max 1600 pixel. Ez 1.5 mega alatt van méretben általában.

Ha direktbe beszúrtok egy képet ami 5 mega az nem fog megjelenni, mert a fórum mögött egy image proxy dolgozik ami egyszerűen kivágja a 2 megánál nagyobb képet.

Kérek mindenki figyeljen rá.
 
Sziasztok!
Ha jól értem, hogyha például van egy 8 megás akvárium képem azt egy naplóba nem tudom beilleszteni? Csak azután, ha átkonvertáltam 2 megánál kisebbre? Persze így feltöltve a megfelelő képmegosztóra. (Kicsit bonyolult vagyok ma.)
Köszi a választ előre is.
 
Sziasztok!
Ha jól értem, hogyha például van egy 8 megás akvárium képem azt egy naplóba nem tudom beilleszteni? Csak azután, ha átkonvertáltam 2 megánál kisebbre? Persze így feltöltve a megfelelő képmegosztóra. (Kicsit bonyolult vagyok ma.)
Köszi a választ előre is.

Igen jól érted.

Intelligens képmegosztók, mint a flickr eleve több méretben tárolják a képet és nem a nyers képet linkeled vissza a fórumra.

Egy 8 megás kép beszúrása mindenkivel kiszúrás :) Na ezt jól megmondtam. Rákényszeríted az összes fórum olvasót, hogy letöltse a 8 megát, hogy lásson valamit.
Ha ebből ráadásul 4-5 képet használsz az már desktopon is lassú és körülményes lesz, mobilon már 1 kép esetén is élvezhetetlen lesz a bejegyzésed.

Szóval mindenki gondoljon egy kicsit saját magára is. Tényleg idegesítő, ha mobilon néznéd a fórumot, de a képek helyett csak homokórát látsz. És elég sok mobilos fórumozónk van.

ui: egy 1600 pixeles borotvaéles kép sem több 2 megánál.
8 megában garantáltan csak a "zajért" szívunk ;)
 
Sziasztok!
Ha jól értem, hogyha például van egy 8 megás akvárium képem azt egy naplóba nem tudom beilleszteni? Csak azután, ha átkonvertáltam 2 megánál kisebbre? Persze így feltöltve a megfelelő képmegosztóra. (Kicsit bonyolult vagyok ma.)
Köszi a választ előre is.
A képmegosztón mielőtt bejelölnéd a linket másolásra,ki tudod választani a felbontást,ergo a fálj mérete is változni fog;)
 
Igen jól érted.

Intelligens képmegosztók, mint a flickr eleve több méretben tárolják a képet és nem a nyers képet linkeled vissza a fórumra.

Egy 8 megás kép beszúrása mindenkivel kiszúrás :) Na ezt jól megmondtam. Rákényszeríted az összes fórum olvasót, hogy letöltse a 8 megát, hogy lásson valamit.
Ha ebből ráadásul 4-5 képet használsz az már desktopon is lassú és körülményes lesz, mobilon már 1 kép esetén is élvezhetetlen lesz a bejegyzésed.

Szóval mindenki gondoljon egy kicsit saját magára is. Tényleg idegesítő, ha mobilon néznéd a fórumot, de a képek helyett csak homokórát látsz. És elég sok mobilos fórumozónk van.

ui: egy 1600 pixeles borotvaéles kép sem több 2 megánál.
8 megában garantáltan csak a "zajért" szívunk ;)
Szia!
Köszi a gyors választ! Így minden teljesen világos! Akkor bocsi, hogy kiszúrtam a fórummal, (még szilveszter napján töltöttem fel nagy méretű képeket)
Többet ilyen nem csinálok.:(. Szeretnék naplót indítani ezért kérdeztem!
Még egyszer köszi!
 
Abban tud valaki segíteni, hogy a napló kis képét hol tudom belinkelni? Amikor a naplót nyitottam volt erre lehetőség, de akkor még nem volt kép az aksiról :)
 
Ha jól értem naplóhoz szeretnél kis képet beszúrni? Én úgy tudom, ha naplót nyitsz, akkor az naplóban lévő első fotó másolódik ki a "kis ikonba".
 
Abban tud valaki segíteni, hogy a napló kis képét hol tudom belinkelni? Amikor a naplót nyitottam volt erre lehetőség, de akkor még nem volt kép az aksiról :)
Szólj egy moderátornak,pl.@inadsz Dani,ha szépen megkéred ő azt rak oda amit szeretnél[emoji6]
 
Back
Oldal tetejére