• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Segítség a képek beillesztéséhez

annyi a jó a google+ban, hogy automatikusan minden telóról készülő képet feltölt egy zárolt mappába. szóval nincs többet képvesztés, meg teli memóriakártya.
 
Azt hiszem még belefér, hogy itt kérjek segítséget.
Küzdök a flickr regisztráláson. Ami a yahoora küld, máshogy nem megoldható? Muszáj nekem ezt végigcsinálni, mert kéri a telefonszámomat is, és hát semmi köze hozzá... :mad:
Valami belépési lehetőség nincs?

Szerk: sikerült ;)
 
Utoljára módosított:
Amíg úgy nem jársz, mint én és bekapcsolódik ez az új verzió. :mad:

De semmi vész, végre rájöttem, hogyan lehet pofonegyszerűen vissza alakítani! :cool:
A bal alsó sarokban van egy Help and Feedback világoskék gomb, erre kattintva a harmadik menüponttal ki lehet kapcsolni az új verziót, ami nem tartalmazza a kép megosztható linkjét. (y)

(ez így egyszerűnek tűnik persze, de azért jól el kavarodtam mire rájöttem...)

Remélem ez nem azt vetíti előre, hogy a Flickr megszünteti a kép beágyazás lehetőségét.
Köszi a tippet én is belefutottam, hogy átkapcsoltam az új felületre és egy pillanatra elvesztettem a fonalat :)
 
Sziasztok! szeretnek egy kis segitseget kerni! nem tudok tapatalkal kepet beilleszteni... A galeriabol semmit se csinal, a fotozasnal meg azt irja h nem megfelelo formatum... Koszi elore is a segitseget!

udv Geri

Tapatalk 2-vel küldve az én IDEOS S7 Slim-ről
 
Tedd be egy
kód közé és jó lesz. A mosolygós fej melletti kis képre katt.
 
sziasztok!
nem találtam külön témát ezért írom ide
van egy naplóm az oldalon (92l-es low-tech akvárium indítása)
pár nap és folytatni fogom viszont nem tudtam, hogy a legelső feltöltött kép lesz a borítón
low-tech meg minden de az a kép nagyon zavar
hogy lehet megváltoztatni? van két kép a "kész" akváról is ami jó lenne
előre is köszi
 
Remélem ez nem azt vetíti előre, hogy a Flickr megszünteti a kép beágyazás lehetőségét.
Köszi a tippet én is belefutottam, hogy átkapcsoltam az új felületre és egy pillanatra elvesztettem a fonalat :)


most teljesen új nekem a flickr? hol lehet visszaállítani? nem találom.

vagy a három megosztási mód közül melyiket kell használni? egyik sem jó :(
 
FONTOS!!!!!

A flickr kép beszúrás megváltozott! Az új módszer a következő.

1. Katt a képre.
2. Jobb sávon katt a kis nyilas kocka ikonra
3. Méret kiválaszt. Pl 1024 vagy 1200 pixel
4. Katt a rajzszög ikonra
5. kód kimásol és bemásol ide a szerkesztőbe

 
Picasa oldalról hogy tudom berakni a képet az aláírásomba? Ha csak simán bemásolom akkor bazi nagy :( mekkora méretre szokás lekicsinyíteni ? Automatán meg lehet oldani vagy nekem kéne megszerkeszteni? A naplómnak is szeretnék adni egy képet .
 
Picasa oldalról hogy tudom berakni a képet az aláírásomba? Ha csak simán bemásolom akkor bazi nagy :( mekkora méretre szokás lekicsinyíteni ? Automatán meg lehet oldani vagy nekem kéne megszerkeszteni? A naplómnak is szeretnék adni egy képet .
Na ezért használom az indafotót mert ott nagyon egyszerű;)
 
Picasa oldalról hogy tudom berakni a képet az aláírásomba? Ha csak simán bemásolom akkor bazi nagy :( mekkora méretre szokás lekicsinyíteni ? Automatán meg lehet oldani vagy nekem kéne megszerkeszteni? A naplómnak is szeretnék adni egy képet .
A naploknak Én is szeretnék képet adni de neeeeeeem meeeeeegy :(:confused::D
 
Back
Oldal tetejére