• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Schaza

Igen, állítólag összekeverve hasonló árnyalatot lehet elérni.
Igen én is láttam valahol valamelyik Ada videóban,hogy kevertek a homokot,de valahogy nem ugyan az az árnyalat!A nagyban la plata van,a kicsiben Nile sand,zongorázni lehet a különbséget!
 
Gratulálok a sikerhez, lassan a fiad játszhat benne ';)
Szép kis aquát raktál ismét össze!
Lehet legozhatnál egyet nálam is !!:confused:
A phyton git-nek milyen a szaga? füstös? kézalol vettem csak azért kérdezem!!
 
Gratulálok a sikerhez, lassan a fiad játszhat benne ';)
Szép kis aquát raktál ismét össze!
Lehet legozhatnál egyet nálam is !!:confused:
A phyton git-nek milyen a szaga? füstös? kézalol vettem csak azért kérdezem!!
Szia!Ez volt az első nano próbálkozásom,tervezgetem a következő akit,alapanyag meg van hozza!Igen olyan füstös szaga van!Mindig a sült szalonna jut eszembe róla!
 
Az eaplc-n miért német színekben indultál, szégyelled talán a szenegáli származásod?:D
Nem akartam,de jött egy e-mail,hogy a tavalyi link újra el,és azzal neveztem,nem is gondoltam rá!Sajna az idő sürgetett,így muszáj volt gyorsan neveznem.Kar volt!
 
Akvárium:Ista 45x27x30cm Opti white.
Bútor:Eheim
Szűrés:Jbl 401,üveg ki es befolyokkal,Ada csövezessel.
Világítás:Ada Aquasky 451.
Alga kontroll:Twinstar 1.
Co2:Dennerle Quantum.Ada Pollen Glass Beetle 40-el beoldva.
Növények:Eleocharis Parvula,Marsilea Crenata,Hygrophila pinnatifida,Riccardia Chamedryfolia ,Bucephalandra sp,Echinodorus tenellus,Plagiochilaceae sp Camerroon,Rotala sp Green,Anubias nana Petit,Hemianthus callitrichoides,Marsilea hirsuta,Eleocharis parvula mini,Fontinalis antipyretica,Micranthemum sp Monte Carlo-3,Staurogyne repens,Fissidens fontanus,Microsorum pteropus 'Trident'.
Élőlények:Crossocheilus siamensis,Otocinclus affinis,BorarasUrophthalmoides,Red Sakura.
Talaj:Ada Power sand s,Amazonia,Aamzonia Powder.Ada Nile sand,Aqua gravel.
Tápozás:Ada Bighty K ,Step 1 napi 1-2ml,Ada Phyton Git,GreenGain,Green Bacter,Eca.
 
Utoljára módosított:
Növények:Eleocharis Parvula,Marsilea Crenata,Hygrophila pinnatifida,Riccardia Chamedryfolia ,Bucephalandra sp,Echinodorus tenellus,Plagiochilaceae sp Camerroon,Rotala sp Green,Anubias nana Petit,Hemianthus callitrichoides,Marsilea hirsuta,Eleocharis parvula mini,Fontinalis antipyretica,Rotala sp grün,Micranthemum sp Monte Carlo-3,Staurogyne repens,Fissidens fontanus,Microsorum pteropus 'Trident'.
Ez a kettő nem ugyanaz?o_O :)
 
Hadd kérdezzek valamit... Volt valami lényegi, amiben nem követted az ADA módszert? Nyilván az nem számít, hogy a CO2 más márkájú volt. Twinstar nincs ADA-nak, de ezen kívül volt különbség?

Algával volt komolyabb problémád?
 
április elején megírom
Az mar túl késő!
Volt valami lényegi, amiben nem követted az ADA módszert?
Nincs semmi változás,a tápozás,és minden az Ada szisztéma szerint volt!
ezen kívül volt különbség?
Semmi,Twinstar az első naptól ment!
Algával volt komolyabb problémád?
Nem volt vészes,Bga volt közepén,ahol nem volt megfelelő áramlás!De Phyton gittel lekezeltem.
 
Back
Oldal tetejére