• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Talachi csapat - The Rupture

Zöld neont én megvétózom! Még a kicsi is túl nagy.
Szerintem nekünk ilyen Boraras méret kell majd. De hol van az még!

Most inkább azon agyaljunk, hogy hogy legyen kisebb az a baloldali kő. Eléggé agyonvágja.

Köszi a fotókat:) tényleg nagyon letisztult
 
Szerintem is varni kell a novenyekre mielott hozzanyulnatok a kohoz. Plusz magasrol van fotozva.
A zold neon amig pici addig akkora mint egy felnott brigi. Ha fiatal brigit tesztek az meg nem fog latszani. Plusz a brigik nem fognak olyan jol csapatban uszni. A neonok azok fognak. A kerdes hogy elviszi e a kepet az elenk kek csikjuk. Szerintem el fogja. De ezzel meg nyugodtan varhattok es kiprobalhattok tobb fele halat is hiszen csak 1 emelettel kell lejjebb mennetek xd
 
Jobban megnézve csak a ezen a fotón tűnik nagynak! B elég magasról lőtte, szemből rendben van!
Igen, ezen a fotón tényleg sokkal nagyobb. Vertem is a fejem a falba hogy, hogy nem szúrta ki a szemünket építés közben.
Persze attól még utálom.(n) Még jó, hogy az akvárium többi részébe nem nagyon tudnék belekötni:) Hozzányúlni tényleg nem lehet. Inkább a talajt húzhattuk volna kicsit feljebb mellette.
De bízom benne, hogy mohával el lehet nyomni.

Ja és látom Balázsnak is ez a kedvence: Mi kaptuk a legszebb diffit:love:
 
Igen, ezen a fotón tényleg sokkal nagyobb. Vertem is a fejem a falba hogy, hogy nem szúrta ki a szemünket építés közben.
Persze attól még utálom.(n) Még jó, hogy az akvárium többi részébe nem nagyon tudnék belekötni:) Hozzányúlni tényleg nem lehet. Inkább a talajt húzhattuk volna kicsit feljebb mellette.
De bízom benne, hogy mohával el lehet nyomni.

Csak hogy ne kelljen tovább törnöd a fejed elmondom miért jó és kell az a kő oda! Aztán már csak simán gyönyörködünk a végeredményben!

Persze megcsinálhattuk volna egy kissebb kővel vagy úgy mint a másik oldalt, de akkor nem stimmelt volna a törésvonal! Csak lett volna két "tálunk" amit teleültettünk és kész.

Próbáltam bejelölni hogy illeszkedik a két oldal(remélem érthető):

20640585_27961f4384f5c8736c192711c6dc243a_xl.jpg


A parvula végső mérete és a mohák miatt kb. ennyi fog látszódni az ominózus kőböl! (csak egy gyors irkafirka de szerintem a lényeg látszik):

20640587_4d5c742f0461941fb5f5a862eea45d90_xl.jpg


Így már nem is olyan vészes nem? Remélem sikerült megnyugtatni hogy jó válsztás volt!
 
En a jobb oldali domb tetejen levo bal oldali kore gondoltam vegig. De a szembol foton mar nem nagy. (nezoi jobb)
Ha azt az arnyekosabb reszt benovik a novenyek akkor nem lesz feltuno. Azt hittem az er le az aljaig :)
 
Ez nagyon klassz aki, van benne ötlet, és a megvalósítás is szuper lett. A bal oldali kövek rendezett vonalai ferdén egészen profi, tudatos válogatás, a jobb oldal pedig úgy tökéletes, ahogy van. Kefélni kell majd rendesen, de ha karban lesz tartva, bitang jó lesz már 2 hónap múlva. Egy nagy über-grat a CSAPATNAK! ;)
 
Számomra azért még kérdés, hogy a LED miatt is annyit kell majd sikálni, mint nálam a T5 alatt?
Az ADA Solar alatt legalábbis úgy látom sokkal jobb a helyzet. Gondolok itt elsősorban a fény színösszetételére.
 
Festitek itt az ördögöt a falra...még nem is algás, de máris csak erről van szó. Egyébként én is bízom benne, hogy led alatt nem lesz annyira vészes. Főleg, hogy 601.

De én most inkább arra gondolnék szívesen, hogy a homokon egy szem amazónia sincs:happy::cool: Azért ez elég király. Jó dolog ez a geotextil, na.(y)
 
Back
Oldal tetejére