• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day - megvan a nyertes csapat!

Szeretnék én is gratulálni a nyertes(ek)nek, csapatoknak, a segítőknek, a lehetőséget adóknak, a szavazóknak; főként a fórumon szavazóknak. Már várom a következőt.
 
Pontokat közben felírtam mindenkinek aki írt. A leveleket hamarosan megválaszolom.

Volt egy olyan kérdés, hogy a növénycsomag valami előre fix valami vagy mi?
Nem fix. Bármilyen növény lehet amit találtok nálunk vagy amivel foglalkozunk. :)

A nyertes csapat fotóját picit finomhangoltuk a kezdeti panaszok óta. Ami Pigának ment az már így nézett ki.
Csak gondoltam bedobom, hogy legyen róla egy rendes fotó :)

HD9A4064-final-small.jpg
 
Szevaztok, süssön Rátok a Nap ! :D most, mivel a hétvégén nem voltam a hálóban, mély tisztelettel köszönöm minden fórum lakónak
egyrészt hogy figyelmet szentelt rá, s véleményt nyilvánított a megmérettetésben, másrészt hogy többségben legjobbnak ítélte meg a lagúnát.

Gratula @Piga mesternek, s csapatának. Őszinte leszek: az építéskor nekem valahogy nagyon nem állt össze, de: egyrészt az idő, másrészt Piga apróköves finomhangolása behúzta rendesen a cuccot... (y) Ritkán van olyan, hogy jó irányba változik a véleményem egy akiról, de ez bejön, na :D

S még egyszer: köszönet a GA-nak, hogy engedett játszani, köszönet a csapatomnak, hogy lehettem 33,3 százalék.... (y)

@viktorlanton, lesz-e az idén iwagumi rapid fire? :eek::D:D
 
Back
Oldal tetejére