• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day - megvan a nyertes csapat!

Személy szerint én sem értek egyet a verseny állásával, de ahogy a nagy "előd" mondaná: "Van akinek nem lehet a kedvére tenni!"
Mi az oka ozzy-ék lemaradására?! Van aki tud erre magyarázatot?!
Nem kell félre érteni, de ha élőben lenne zsűrizés, akkor szerintem ozzy mesterék vinnék a prímet, hiszen élőben sokkal változatosabb és izgalmasabb az övék mint a másik kettő, viszont képen nem igazán adja vissza a valóságot, ezért a sziklások előnyben részesülnek, az egyedi építésük miatt.
 
Nem kell félre érteni, de ha élőben lenne zsűrizés, akkor szerintem ozzy mesterék vinnék a prímet, hiszen élőben sokkal változatosabb és izgalmasabb az övék mint a másik kettő, viszont képen nem igazán adja vissza a valóságot, ezért a sziklások előnyben részesülnek, az egyedi építésük miatt.
...a meg nem értett zsenik magyarázat sokkal művészibb és rejtélyesebb...:D Egyébként tényleg ez lehet az oka...;)
 
A seyriu meg mindig favorit sok embernel.

A masik ket csapat gozerovel kampanyol

A rockerek a haverokkal vannak nem a gep elott ulnek :)

De valakinek nyerni kell ;)

Mindharom egyedi sablon formaktol mentes de mindharom akvariumnak vannak hibai.

Most az van hogy 300-400 zsuri van ;)
 
Utoljára módosított:
! Van aki tud erre magyarázatot?!

Ez az akvárium rengeteg törődést és karbantartást igényel. Ez nem egy rét, ahol lekaszálja az ember a gyepet és kész, ez egy botanikus kert.
Sokan nem tudnak ezért vele azonosulni. Ha minden akvárium felett lenne egy-egy kamera ami figyelné hogy melyik akvárium előtt mennyi időt töltenek el az emberek akkor biztos, hogy Ozzy kreáció lenne a nyerő. Rengeteg növény változatos felhasználása és apró részletetek tömkelege.
 
A rockerek a haverokkal vannak nem a gep elott ulnek

Nem tudom a többi rocker mit csinál, én a hétvégén ledózeroltam és újjáépítettem a Mekong delta-t, holnap meg húzok le a tó mellé,
leülök a vízpartra és onnantól... "farmer gatyám vége..." , no internet, no okostelefon, inkább füvek-fák-békák-halak-vízinövények-fröccsök :D

épp ezért, s mivel holnap este már nem leszek bekötve a hálóba: gratulálok a győztesnek, legyen az bármelyőtök, juszt sem mondom meg, melyik tetszik jobban :D

s köszönöm a szervezőknek, hogy lehetőséget kaptam "komplett fegyverzettel" játszani, ez zsííír volt (y)

A Nap süssön Rátok!
 
Ha minden akvárium felett lenne egy-egy kamera ami figyelné hogy melyik akvárium előtt mennyi időt töltenek el az emberek akkor biztos, hogy Ozzy kreáció lenne a nyerő. Rengeteg növény változatos felhasználása és apró részletetek tömkelege.

Ezt nem tudom megerősíteni. Az elmúlt hónapokban nagyon sok emberrel beszélgettünk a boltban és nem volt egyértelmű nyertes.
Mindenkinek más volt a favorit. Teljesen egyedi ízlés kérdése. Ami viszont érdekes volt, hogy a favoritok a verseny ideje alatt változtak időnként.
És én magam is így éreztem. Hol az egyik, hol a másikat éreztem jobbnak. Talachiék akváriuma nem volt szerencsés helyen ezért a prezentálása is más volt mint a másik két akváriumnak. Talán most az utolsó fotón láthatjuk úgy ahogy előtte is kellett volna.

Ha őszinte akarok lenni, most sem nagyon tudnék dönteni. Nincs egy kedvencem. A 3-ból 2 akvárium nagyon odaért. Szerencsére én posztoltam a fotókat ezért nem kell lájkolnom :) há háááá :)

De higgyétek el, nagyon sokfélék vagyunk nagyon sokféle ízléssel. És valakinek a kis paradicsom is egy bődületes nagy növénymasszának tűnik. :)
 
Tíz éve minden megrendelő barokkban utazott a divat jegyében. Mi már akkor modern házakat terveztünk. Ma mindenkinek ez a modern kell, barokk meg mintha nem is lett volna. A köves scapek ebbe a méjnsztrímbe illenek, így a kevésbé szakértő fb közeg izlésnyilvánítása eltér a fórumozók véleményétől. Amúgy meg atom mindhárom! Ja tényleg: hogy lehet leiratkozni az fb-ről?
 
hogy lehet leiratkozni az fb-ről?
Hehe! Ez nem egy egyszerű story, a rendszer ügyesen elrejtette, hogy csak befelé vezessen út...de aki ebben gondolkodik, annak muszáj átadnom a tudást :D pffff Facebook
Vigyázat!!! Ez nem az ideiglenes, ez végleges likvidálás!!!! :wideyed::doctor:
 
Tíz éve minden megrendelő barokkban utazott a divat jegyében. Mi már akkor modern házakat terveztünk. Ma mindenkinek ez a modern kell, barokk meg mintha nem is lett volna. A köves scapek ebbe a méjnsztrímbe illenek, így a kevésbé szakértő fb közeg izlésnyilvánítása eltér a fórumozók véleményétől. Amúgy meg atom mindhárom! Ja tényleg: hogy lehet leiratkozni az fb-ről?

Egyszerűen nem lépsz fel rá. :)
Ki tudja, lehet 3 év múlva kénytelen leszel újra használni... :)
 
Én már nem bírom tovább :facepalm:
20845391_ff6a5de474b7fd40015d9600ddd07531_m.gif
 
Back
Oldal tetejére