• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

Ezt már meg merem mutatni :)
Növényesítési terv: parvula mini vagy hc gyep a terület nagyrészén, itt ott magasabb növésű (6-10 cm) fűféle, itt ott a szikla tövében stau, a szikla mögé esetleg valami pirosas dolog az elképzelés, követve a hátsó kövek vonalát. Elöl dekorhomok lesz, a kövek repedéseiben mohára merek gondolni.
Vélemény?
IMG_1701.JPG
 
Nem túl beszédesek ezek a vélemények. :D
Bár lehet azért, mert mindenki a növényesítésre vár.
Nekem tetszik. Bal hátsó sarok üres nekem kicsit, de mondjuk ha oda akarsz ültetni magasabb fűfélét, az máris ellensúlyozza a hiányt.
Jobb középen a nagy üres területre valami aprócska Seyriu háromszögszerű sziklát süllyesztenék, hogy csak a csúcsa látsszon.
Hátul a piramis tövénél, ahol összefut az előtte fekvő sziklával, oda a kettő közötti résbe beszúrnék egy kis Riccardia-t.
 
Nem túl beszédesek ezek a vélemények. :D
Bár lehet azért, mert mindenki a növényesítésre vár.
Nekem tetszik. Bal hátsó sarok üres nekem kicsit, de mondjuk ha oda akarsz ültetni magasabb fűfélét, az máris ellensúlyozza a hiányt.
Jobb középen a nagy üres területre valami aprócska Seyriu háromszögszerű sziklát süllyesztenék, hogy csak a csúcsa látsszon.
Hátul a piramis tövénél, ahol összefut az előtte fekvő sziklával, oda a kettő közötti résbe beszúrnék egy kis Riccardia-t.

Növényesites után már minek savaztassam?
Köszi a véleményt!
 
Köszönöm a sok Tetsziket, de kérlek benneeket szóban is mondjátok el, mit láttok benne, ez nem lájkvadász poszt akar lenni :)

@Greg Filth
Kicsit részletesebben a számítógépről pötyögve. Bal hátsó sarokba 6-10 cm körüli fűfélét tervezek, majd később csinálok egy felülnézeti képet is és arra berajzolom mit hova gondoltam. Pici háromszöget beépítettem, mellékeltem egy képet. Riccardia jó ötlet, de azt szeretnék az első sor sziklái közé (is).
A nagy követ picit döntöttem előre és oldalra is, valamint még emelni szeretném kb 3 cm-t, csak momentán ennyire tudom kiemelni a helyéről orra bukás nélkül.

IMG_1710.JPG
 
Vélemény?
Szerintem csinálj az egészből egy, nagy hegyet :) Emelj még a talajon, a főkő legyen a fő hegy, keress mellé egy másodlagos főkövet, ami kicsit kerekdedebb. A főkő legyen aranymetszésben, a másik nagy mellette, a többi legyen lefutó hegyláb. Figyelj, hogy balról jobbra csökkenjen a piramis hosszú szára, mert úgy jobban mutat a lakásban :D
 
Szerintem csinálj az egészből egy, nagy hegyet :) Emelj még a talajon, a főkő legyen a fő hegy, keress mellé egy másodlagos főkövet, ami kicsit kerekdedebb. A főkő legyen aranymetszésben, a másik nagy mellette, a többi legyen lefutó hegyláb. Figyelj, hogy balról jobbra csökkenjen a piramis hosszú szára, mert úgy jobban mutat a lakásban :D

Esetleg egy vázlatot tudsz mutatni erről az elgondolásról? Elképzelni sem tudom, hogy ilyet ezekből a kövekből össze lehetne rakni. :p :)
 
De hát megbeszéltük, hogy balról jobbra..!!! :D
A növényesítési tervet nem mutatod meg? (mielőtt túl sok savat kapunk)
 
Back
Oldal tetejére