• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

Sziasztok!
Megy a legózás ezerrel. 60x30 akksi, 6db Manten, a hatodik egy oltári nagy darab, az már be sem fér..
Ötleteket, tanácsokat nagyon szívesen fogadok. ;)
IMG_0667.JPG
 
Tedd bele az akvába (ha még nem lehet, akkor karton dobozból dobj össze egy azonos méretű valamit és abba) és ha mással nem, legalább egy vödör sóderrel modellezd le, hogyan alakítanád a talajt, akkor több ötlet jön majd;)

Pont erre gondoltam én is, hogy így lehetne játszani. Csak már hideg van kint. :cold: :D
(y)
 
Pont erre gondoltam én is, hogy így lehetne játszani. Csak már hideg van kint. :cold: :D
(y)
Tudod: sapka, sál! (ha a viccet nem ismered, azt is beírom, bár szakállas már;))
Mindegy, mit veszel, sóder, marosi homok, kvarchomok, amihez a legkönnyebb hozzájutni.
 
Tudod: sapka, sál! (ha a viccet nem ismered, azt is beírom, bár szakállas már;))
Mindegy, mit veszel, sóder, marosi homok, kvarchomok, amihez a legkönnyebb hozzájutni.
De megvan a vicc. ;)
Sóder van otthon, de az is vizes most. Na majd megoldom. :)
 
Nos, a mai nap ment a lego. Igazából egyikre sincs meg az a hűha, ez dejó! érzés.
Igazából rájöttem, h nagyon sok függ az alapanyagtól.
Beszéd helyett jöjjenek a képek. Szóljatok, ha bármelyikben láttok fantáziát. :)
IMG_0111.JPG IMG_0110.JPG
IMG_0112.JPG IMG_0113.JPG
IMG_0115.JPG IMG_0116.JPG IMG_0117.JPG
IMG_0119.JPG IMG_0120.JPG
 
Back
Oldal tetejére