• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

Vegre volt idom legalabb belaprobalni a meglevo dekorokat az uvegbe.
Ez lett az eredmeny.

Névtelen.jpg
A jobb oldalt a sziklak kozt vagy valami nem feher dekor homokra gondoltam vagy HC gyepre, a magas bal oldalra pedig parvula minit. A tobbi novenyrol meg egyenlore elkepzelesem sincs :)
Ne tartsatok magatokba semit!
 
Sziasztok a redmoor kikerult raktam ossze 2 verziot szerintetek?

1
4d0d0320c99ba4979f3b47b184b91a40.jpg

2
3850659aecb018d6e564e034b58e033b.jpg

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
A második variáció jobban tetszik!
Tehetnél még köveket a fák tövébe talán. Nagyon sok a párhuzamos gallyacska, próbáld meg az "össze-vissza" érzetet megalkotni , ha lehet. (szerintem)
Amúgy klassz lesz!(y)
 
A második variáció jobban tetszik!
Tehetnél még köveket a fák tövébe talán. Nagyon sok a párhuzamos gallyacska, próbáld meg az "össze-vissza" érzetet megalkotni , ha lehet. (szerintem)
Amúgy klassz lesz!(y)
Kovek meg lesznek kore, egyenlore probalom osszeforgatni a fakat ez eddig 4db bol van osszefogva..

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Sziasztok kicsit legoztam miutan osszecsavaroztam a fakat A2 es savallo csavarokkal (remelem birni fogjak). Minden otlet es hozzaszolas fontos szamomra.

8ca0103703490ed4f1ee3e9fb2789c0c.jpg

b7891ff169515e4979ae8436e54e383b.jpg

Koszi az eszreveteleket!

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Sziasztok.. lassan kezd beüzemelődni az eső növényes akim. Próbálgatom az elrendezést hogy milyen legyen...szóval lehet savazzni :). Minden ötlet jöhet....

IMG_20160925_144153.jpg
 
Sziasztok.
https://akvakertesz.hu/threads/anonymous.6422/page-2#post-330479 Ehhez az akváriumomhoz szeretném kérni a segítségeteket. Hófehér aljzat lesz alatta,takarítás nem gond van rá kész terv.Igazából csak bele dobáltam egy pár fát terv nélkül de tv-zés közben megfogott. A véleményetekre lennék kíváncsi dobjam ki és vegyek bele normálisabbat,vagy némi alakítással ez is jó lehet. Terveimben apró levelű annubiasok, microsorumok , esetleg pár buce (ez mondjuk nem tartozik a kedvenceim közé) moha félék szerepelnek kizárólag.Kérlek titeket őszintén nyilatkozzatok fontos lenne. @Jopet ne kímélj szeretném a Te véleményedet is kikérni mindenképpen.
20161002_085748.jpg
 
Sziasztok.
https://akvakertesz.hu/threads/anonymous.6422/page-2#post-330479 Ehhez az akváriumomhoz szeretném kérni a segítségeteket. Hófehér aljzat lesz alatta,takarítás nem gond van rá kész terv.Igazából csak bele dobáltam egy pár fát terv nélkül de tv-zés közben megfogott. A véleményetekre lennék kíváncsi dobjam ki és vegyek bele normálisabbat,vagy némi alakítással ez is jó lehet. Terveimben apró levelű annubiasok, microsorumok , esetleg pár buce (ez mondjuk nem tartozik a kedvenceim közé) moha félék szerepelnek kizárólag.Kérlek titeket őszintén nyilatkozzatok fontos lenne. @Jopet ne kímélj szeretném a Te véleményedet is kikérni mindenképpen.
View attachment 18298
20161002_145237.jpg
 
Az első nagyon jó ,olyan mint egy mangrove erdő részlete.Növényesítsd ezerrel.Mondjuk én tennék bele talajt is hátulra.;)
Szia.
Hátra talajt? Mire gondolsz növényileg? Szinte nem is látszik semmi a hátuljából.Elől a vastagabb ág nem túlzás a többihez méretileg?
 
Szia.
Hátra talajt? Mire gondolsz növényileg? Szinte nem is látszik semmi a hátuljából.Elől a vastagabb ág nem túlzás a többihez méretileg?
Szerintem nem.A természetben is összevissza vannak az ágak ,és nem ugy hogy szabályosan emelkednek a fák átmérői.
Hydro Verticillata pl.neki kell némi talaj ,ellenben fel tudnád futtatni a fákra az indáit.;)Szándékosan nem a japant írtam ,mert az nől mint a dudva ,nem győznéd nyírni,a Verticillata -nak meg még a levele is szebb:).És ez csak egy volt a példák közül.
 
Szerintem nem.A természetben is összevissza vannak az ágak ,és nem ugy hogy szabályosan emelkednek a fák átmérői.
Hydro Verticillata pl.neki kell némi talaj ,ellenben fel tudnád futtatni a fákra az indáit.;)Szándékosan nem a japant írtam ,mert az nől mint a dudva ,nem győznéd nyírni,a Verticillata -nak meg még a levele is szebb:).És ez csak egy volt a példák közül.
Szép kis növény nem is láttam még ilyet. Megfontolandó köszönöm.
 
Kérlek titeket őszintén nyilatkozzatok fontos lenne. @Jopet ne kímélj szeretném a Te véleményedet is kikérni mindenképpen.
No, én lettem a fórum nagy megmondója? :)
Köszönöm a véleményem kikérését, de nekem ezekhez (fásokhoz) egyáltalán nincs érzékem.

Azért hogy mégis írjak valamit:
Szerintem túl zsúfolt. A helyedben próbálnék egy "lábazatot" is építeni a kompozíció mellé, ami levezeti a szemet a monstrumról. Valószínűleg az, hogy a fák hozzáérnek az oldalüvegekhez ebben nem segítenek.
És kellene valami kis kecsességet, karcsúságot is belevinni a fák elhelyezésébe.
Ha ügyes vagy, összehozol belőle valami ilyesmit, én bízom benned.

tumblr_n3odlwQeas1rfc73zo1_1280.jpg

Ha ragaszkodsz a fákhoz és azok mennyiségéhez, viszont az üveg kicsinek bizonyul, szívesen megtámogatom a projektedet a hamarosan felszabaduló 45-ös kockámmal.
 
No, én lettem a fórum nagy megmondója? :)
Köszönöm a véleményem kikérését, de nekem ezekhez (fásokhoz) egyáltalán nincs érzékem.

Azért hogy mégis írjak valamit:
Szerintem túl zsúfolt. A helyedben próbálnék egy "lábazatot" is építeni a kompozíció mellé, ami levezeti a szemet a monstrumról. Valószínűleg az, hogy a fák hozzáérnek az oldalüvegekhez ebben nem segítenek.
És kellene valami kis kecsességet, karcsúságot is belevinni a fák elhelyezésébe.
Ha ügyes vagy, összehozol belőle valami ilyesmit, én bízom benned.

View attachment 18323

Ha ragaszkodsz a fákhoz és azok mennyiségéhez, viszont az üveg kicsinek bizonyul, szívesen megtámogatom a projektedet a hamarosan felszabaduló 45-ös kockámmal.
Köszönöm a véleményedet nagyon vártam ezeket a sorokat. Értem és már látom is a lényeget elfelejtem ezt a pár ágat jó lesz majd valami pótláshoz nagyobb akváriumba. Jövőhéten csak elmegyek venni bele egy részlet gazdag fadarabot ami passzol ehhez az üveg mérethez. Nem ragaszkodok ezekhez csak ez itthon volt,bele dobáltam és felfigyeltem a részleteire. Köszönöm nagyvonalú ajánlatodat.Esetleg ha még számíthatnék további véleményedre, feltennék a héten pár befotózott elemet és rád írnék. Természetesen más véleménye is fontos lenne.
Nincs érzéked a fáshoz? Szerintem neked alapból a térhez van érzéked nem is kicsi. Mindegy, hogy fa vagy kő.
 
Back
Oldal tetejére