• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

SandForest

teljesen jó akva, látva, hogy honnét indultál, és miből építkeztél, szerintem szép munka, ügyes vagy! :)

a kvarchomokot nem akarod kitenni belőle? ;)
 
a kvarchomokot nem akarod kitenni belőle? ;)
De... csak akkor nem lenne már SandForest...lassan elkopik így is-úgyis... a Blyxa-t meg a Glosso-t ki kell szedni még hozzá...csak elfogyott minden talajom, egy kis Amazónát kellene oda töltögetni, esetleg Ista-t...
 
Utoljára módosított:
1.jpg
Megkérnék egy Admint, hogy ezt a képet tegye be nekem a napló képének:)
Köszönöm!
 
Az ember mikbe botlik időnként ha a buszra vár... s addig míg jön benéz egy akvarisztikába... :)
Bementem, megláttam, hmm... mintha találkoztam volna már vele a GA honlapján... A boltban a két srác nem is tudta mi az...
Pogestemon stellata Eusteralis :p 690-ért :D épen, frissen érkezve... :p
"talán" ő az utolsó növényke amit bezsúfolok ebbe a kertbe :)
798794.jpg
 
Hát több száz kép lett lőve.. nem az igazi... a halakat nem tudtuk rendesen terelgetni... minden betükröződött.. stb. itt egy kép belőle:
1.jpg

Jól sikerült a foto, meg a tank is mutatós(y) Olyan természetesen vad. Kár hogy ráfolyt a talaj a homokra. - azt azért leszippantottam volna kicsit;)
 
nem akartam kiszedni a homokból sem a Blyxat sem a Glosso-t miatta... nagyon könnyen kijönnek ugyanis belőle... hiába van szép gyökerük :(
 
Mai kérdés: Hogyan tuszkoljunk még több növényt az akváriumba?
Elérkeztem ahhoz a pillanathoz, hogy nem férek a növényektől...
4 akvárium, 4 Wabi-kusa , az ablakpárkányon 6 cserépben/tálban mindenféle jó, de már az asztalomon is jáva moha...flame...weeping... fissi...parvula...parvula...parvula :whistle:...montecarlo. ja és a földön egy vödör crypto és willow moss:oops::eek::D egyébként a szobám össz-vissz 8 négyzetméter:dead:

SandForest is dugig van...
Viszont van jó pár növényem még beültetlenül, amit bele akarok tuszkolni :p

- Hygrophila pinnatifida
- Limnophila hippuridoides
- Pogostemon erectus
- Proserpinaca palustris ''Cuba''
- Rotala indica
- Rotala rotundifolia
- Rotala sp. ''green''
- Rotala wallichii
- Staurogyne repens

Jelenlegi felállás szerint elköltözött örökre az akváriumtető, s függesztett armatúra van, s lesz is a jövőben (csak bírja a pénztárcám:greedy:).

Bárminemű ötletet elfogadnék! :)
ja 1 már van nekem is...:D a lukas területeket még be tudom ültetni hátul, s néhány újabb szőlőágat használva támasztékot biztosítani a vízből kinövő növénykéknek :)
valami egyéb? :notworthy:
 
De nagyon jó ez az aki(y) Külön gratula az emers részhez! Szemlátomást szép egészséges. Le a kalapokkal :)
 
Back
Oldal tetejére