• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Saját fotóink az akváriumaink lakóiról

Tegnap megérkeztek a CRS S-ek a nanóba :) Több kép a naplóban: 25L Wide-Screen CRS Reality Show | Page 7 | Magyar Akvakertész Fórum
1507539_469756723134299_908239083_o.jpg
 
@danyi03, mivel világítasz a fotózáshoz?
Canon Speedlight 580EXII rendszervaku, simán gépre rakva, felfelé állítva és a fehér lapkája kihúzva, arról verődik vissza a fény. Ez a kép pl. ISO320, 1/200, F4.0 és 1/2 vaku, de hozzá tartozik, hogy a makro közgyűrű baromi sok fényt elnyel, egy rendes makro objektívvel messze nem kéne ennyi fény.
 
Milyen gépet érdemes szerintetek vennem ami ár érték arányba jó, és olyan 100ezer környéke...
 
Milyen gépet érdemes szerintetek vennem ami ár érték arányba jó, és olyan 100ezer környéke...
Ha DSLR-ben gondolkozol, akkor a 100ezer környéke a Canon 1100D, de akkor még csak egy objektíved van, amit adnak hozzá. Én azt szoktam tanácsolni, hogy amíg ennyi van rá, inkább ne kezdj bele, mert csak csalódás lesz, hogy "miért nem tudok én is olyan képeket csinálni", pedig csak az a baj, hogy legalább 2-3 objektív kell ahhoz, hogy minden helyzethez tudj alkalmazkodni. Viszont sima digitálisból elég jókat kapsz már ennyiért, de ahhoz nem igazán tudok hozzászólni, hogy abból milyet érdemes.
 
Ha használtban gondolkozol akkor egy Canon 550/600D és hozzá egy alap zoom obi, de még mindig nincs mem.kártyád, állványod, táskád.
 
Ez az aki hosszu evek ota müködik,iszonyat mennyisegü algatenyeszettel,összel megelegeltem,es megoldast kerestem,akkor talaltam erre a fórumra ,és láttam megvalósitva olyan akváriumokat amilyet mindig is szerettem volna...
azota ami változott : lett megfelelö vilagitas ,szürés ,élesztös CO2,es a rendszeres heti vizcsere,tápozás
Algábol még mindig sok van de kb az egyharmadára csökkenhetett, a növények iszonyatosan növekednek,és a halak teljesen megváltoztak
Ancik 3 hét alatt 2x ikráztak(ha kell kicsi valakinek szóljon)most meg a skalár...
ui: jövö tavasszal tervezem a növényes aki indítását ,addig ezen gyakorlok...
20141023_193500_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Ez az aki hosszu evek ota müködik,iszonyat mennyisegü algatenyeszettel,összel megelegeltem,es megoldast kerestem,akkor talaltam erre a fórumra ,és láttam megvalósitva olyan akváriumokat amilyet mindig is szerettem volna...
azota ami változott : lett megfelelö vilagitas ,szürés ,élesztös CO2,es a rendszeres heti vizcsere,tápozás
Algábol még mindig sok van de kb az egyharmadára csökkenhetett, a növények iszonyatosan növekednek,és a halak teljesen megváltoztak
Ancik 3 hét alatt 2x ikráztak(ha kell kicsi valakinek szóljon)most meg a skalár...
ui: jövö tavasszal tervezem a növényes aki indítását ,addig ezen gyakorlok...
20141023_193500_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Sok türelem, sok információ, de megéri !!!;)
 
Back
Oldal tetejére