• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Ryu II

Tegnap találkoztam Molnár Béla Úrral, és egy több órás eszmecsere után úgy határoztam, hogy az akvárium, illetve a technika néhány része átalakításra kerül. Gyakorlatilag a cél ugyanaz marad, de egy másik úton tervezem elérni. A naplót folytatni fogom.
 
Tegnap találkoztam Molnár Béla Úrral, és egy több órás eszmecsere után úgy határoztam, hogy az akvárium, illetve a technika néhány része átalakításra kerül. Gyakorlatilag a cél ugyanaz marad, de egy másik úton tervezem elérni. A naplót folytatni fogom.
Kivancsi vagyok

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Kiszedtem a növénykéket az aksiból. Gyönyörű gyökérzete alakult ki a Blyxának, és a Parvulának is. Elkezdem a szétszedést.
 
Tegnap találkoztam Molnár Béla Úrral, és egy több órás eszmecsere után úgy határoztam, hogy az akvárium, illetve a technika néhány része átalakításra kerül. Gyakorlatilag a cél ugyanaz marad, de egy másik úton tervezem elérni. A naplót folytatni fogom.
Ha erre gondolsz, ezt elolvastam...felre ne erts, nem kötekedni akarok, csak meg el sem indult rendesen es maris atalakitod, szived joga, csak erdeklödtem, hogy mi lehetett az a hatas, ami miatt neki alltal szetkapni az akvat.
 
Ma szétkaptam az akváriumot. Egyálatalán nem bántam meg. Ma este elviszik a köveket, az aljzatot és az álatokat is. Holnap kimegyek az erdőbe, és a tópartokra fákat gyűjteni. Irány előre!
 
Ma szétkaptam az akváriumot. Egyálatalán nem bántam meg. Ma este elviszik a köveket, az aljzatot és az álatokat is. Holnap kimegyek az erdőbe, és a tópartokra fákat gyűjteni. Irány előre!
Kimész tó partokra?? Te kilépsz a kaputokon szinte meg is érkeztél... Szerencsés :)
 
Egyébként miért tettél le a DIY világításról?
Csak azért kérdezem mert nekem is az lenne tervben, de egyre jobban távolodik tőlem az ötlet..
(bocsi ha már ezt valakinek megválaszoltad)
 
Igen LED világítást én is onnan néztem.
Ha lehet számokról beszélni, meg tudod mondani az egyedi méret mennyivel volt drágább?
Én 200l 100cm akihoz láttam 12.000 lumeneset de azthiszem csak 90cm volt.
 
Igen LED világítást én is onnan néztem.
Ha lehet számokról beszélni, meg tudod mondani az egyedi méret mennyivel volt drágább?
Én 200l 100cm akihoz láttam 12.000 lumeneset de azthiszem csak 90cm volt.
Az egyedi meret semmivel sem drágább mint a kerek méret.
 
Back
Oldal tetejére