• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rolling The Dice

Az utolsó elkövetője vagy cirkuszi akrobata vagy statikus...viszont bátor, vagy a lyukakat elnézve minimum szerelmes! :D

Iwagumi akikat tekintve nekem a lengyelek az ászok továbbra is. Neve(ke)t ne kérjetek tőlem, de van egy srác pl., aki fantasztikus scapeket bűvöl össze, hogy aztán szétbarbárkodja valami full amatőr ültetéssel. Furcsa. o_O De vannak ott többen is, akik szépen pakolják a köveket. Semmi különleges extra, egyszerűen frankó a végeredmény! ;)
Ennél szebbet egyébként azóta sem láttam köves akiban: (1:09-től) (y) - az igaz, ha ilyesmivel 2015-ben valaki eredményre óhajtana menni, és nem csupán a nappali dísze címért, akkor abból nagy pofára esés lenne... :banghead: elmozdult ez a köves hobbi az FBS tubusok irányába, :) ami persze nem baj...már annak, aki erre izgul, most van bőven...:ROFLMAO:
 
Ezek az új-zélandi sziklák. ADAM az ADA Poland tulajdonosa építette a fenti akváriumot. Ebből a sziklából épült Talachiék re-scape akváriuma is
 
Húúú bazz, bocs, most látom, hogy ez egy NAPLÓ!!! Azt hittem ez ilyen iwagumi kibeszélő talkshow, valami standup lökjed, aztán majd lesz valami....:) Bocs az előző hsz-ért tényleg! Benéztem.....
 
Húúú bazz, bocs, most látom, hogy ez egy NAPLÓ!!! Azt hittem ez ilyen iwagumi kibeszélő talkshow, valami standup lökjed, aztán majd lesz valami....:) Bocs az előző hsz-ért tényleg! Benéztem.....
csak nyugodtan -- amúgy tudok százasért zöld (12) és ezüst (7) neont --- valaki??
 
ae0cf3ec275cebaeef7c9ecd47d1a820.jpg


de megérte, nem??????
(RIP kedvenc fa dekorom --- most, hogy másfél év után se nem szinez se nem málik, mondhatjuk, hogy alaposan kiáztattam :) )
 
Nekem mondjuk kicsit itt kicsi a főkő, de ezen lehet még javítani. :D
Viccet félretéve amit összeraktál az asztalon az jó lett.
 
Kicsit már a létezéséről is megfeledkeztem, de szerencsére @viktorlantos nem, úgyhogy beneveztem ezt az idei emlékkönyvbe.
Csak annyit szeretnék az egészhez hozzátenni, hogy a "rolling the dice" fąszverést (is) jelent, kis vizuális fantáziával összerakható, hogy miért.
Köszönöm a figyelmet!
(ps. remélem a 12 év alatti akvakertészek már alszanak ilyenkor)
 
remélem a 12 év alatti akvakertészek már alszanak ilyenkor
Vagy épp azt csinálják :D
És a'sszem csajokra is mondják, mikor védekezés nélkül szexelnek...

Figyu letsgo! Én valamiért azt hittem, direkt nem akarsz nevezni a versenyre, de ha nem erről van szó, akkor miért nem a Leviathant nevezted? Nem akarsz "félkészet" nevezni? Félsz, hogy csak második lennél emiatt? :)
 
Figyu letsgo! Én valamiért azt hittem, direkt nem akarsz nevezni a versenyre, de ha nem erről van szó, akkor miért nem a Leviathant nevezted? Nem akarsz "félkészet" nevezni? Félsz, hogy csak második lennél emiatt? :)
Valóban, nem vagyok nagy barátja a versenyeknek, de kicsit úgy érzem tartozom ezzel mégis ennek a közösségnek :)
A másikra most nem volt semmi időm, előkészíteni, lefotózni, stb. Lesz majd arról is egy kép egyszer, de az most nem tudott megszületni.
 
  • Like
Reactions: TZ
Beszélgessünk már még egy kicsit erről a japán zsurlóról :D. Nem tudom miért de reggel a munkába menet zötykölődve eszembe jutott hogy kipróbálnám ezt a növénykét, de GA-ban nincs a kínálatban(ha jól rémlik), így az első kérdésem az lenne, hogy hol szerezted be, feltéve ha nem titok. Persze ha titok akkor is érdekel, és ígérem ha leírod ide a válaszba akkor nem mondom el senkinek... :ROFLMAO::D

Aztán az ültetés, azt írtad bekötözted őket és ilyen "pamacsokat dugtál le", ez ilyen kötelező valami mivel másként nem marad meg? Én simán csak talajba dugnám, az is mehet szerinted? Vagy olyan lesz mint a bambusz? Kúszik és kiírthatatlan?

Azt is írtad a naplóban hogy a víz alatt rész barnul de csak azoknál ahol már a teteje kilóg a vízből. Ez beigazolódott végül? Volt olyan amit visszacsíptél és zöld maradt? Illetve ha lecsípem a tetejét akkor mi lesz vele? Gondolom nem fog a tetejétől duplikálódni vagy "Y" ba elágazni.

Ja és említetted azt hogy az osztásoktól elkezdett fehér gyökeret ereszteni! Ez is csak azokra volt igaz amik víz fölé nyúltak vagy mindegyik ezt csinálta.

köcce előre is.
 
Beszélgessünk már még egy kicsit erről a japán zsurlóról :D. Nem tudom miért de reggel a munkába menet zötykölődve eszembe jutott hogy kipróbálnám ezt a növénykét, de GA-ban nincs a kínálatban(ha jól rémlik), így az első kérdésem az lenne, hogy hol szerezted be, feltéve ha nem titok. Persze ha titok akkor is érdekel, és ígérem ha leírod ide a válaszba akkor nem mondom el senkinek... :ROFLMAO::D

Aztán az ültetés, azt írtad bekötözted őket és ilyen "pamacsokat dugtál le", ez ilyen kötelező valami mivel másként nem marad meg? Én simán csak talajba dugnám, az is mehet szerinted? Vagy olyan lesz mint a bambusz? Kúszik és kiírthatatlan?

Azt is írtad a naplóban hogy a víz alatt rész barnul de csak azoknál ahol már a teteje kilóg a vízből. Ez beigazolódott végül? Volt olyan amit visszacsíptél és zöld maradt? Illetve ha lecsípem a tetejét akkor mi lesz vele? Gondolom nem fog a tetejétől duplikálódni vagy "Y" ba elágazni.

Ja és említetted azt hogy az osztásoktól elkezdett fehér gyökeret ereszteni! Ez is csak azokra volt igaz amik víz fölé nyúltak vagy mindegyik ezt csinálta.

köcce előre is.

Hello, bocs, rég nem jártam erre. A beszerzési forrás egy növény nagyker volt -- kiskereskedelemben nem láttam még. Profi Partner a neve, de ott egyszerű halandó sajnos nem vásárolhat.

Kúszik, igen, vágásoknál elágazik. Fehér gyökereket a víz alatti részen növeszt csak. Nem tudom már pontosan, hogy hogy ment a barnulással, de nekem összességében az jött le, hogy ez inkább ilyen térdig érő vizes történet. Viszont annak nagyon nagyon szép.
 
:joyful:
Képzeld el, ha valaki ez alapján állítja össze a szettjét :)
A 2080 különben 1700 l/h.
Köszi, így megnyugtattál, mert már alapjaiban kezdett remegni az akvakertészkedő tudásom!
 
Back
Oldal tetejére