• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rocky Coast

Cecska

Moderátor
Moderátor
Legjobb napló
Sajnos nagyon elhanyagoltam ezt az akimat, hónapokig nem foglalkoztam vele, de a hétvégén már nem bírtam tovább nézni és átalakítottam, adtam neki egy másik arcot!! Próbáltam japánosabb elrendezést csinálni és a háromszóg-alapú elrendezés mellett döntöttem!!

Akvárium:80×35×40
Világítás: 4*24W T5 (2*6500 és 2*8000K)
Szűrés: Aqua Pro1 és Eheim 2071
Talaj:ADA Malaya kiegészítve Amazonia II-vel , Fehér kvarchomok
Tápozás: Green Aqua Micro és Macro
Co2: nagynyomású Co2, külső reaktor
Vízcsere: heti 50%
Dekoráció: Seyrui kövek és vasfa
Növények:Microsorum Narrow, Ceratopteris thalictroides,Hydrocotyle verticillata, Anubias nana, Elechoaris acicularis,Bacoba Australis,Java moss
Élőlények:Crossocheilus siamensis , Otocinclus affinis,Hemigrammus bleheri
4636096503_462ca6da82.jpg
és a két akim
4636704930_c3869197ff.jpg
 
Mutatós lett! Gratulálok hozzá!
A kisebbikről kapunk majd infókat és közeli képeket? :oops:
 
Ígéretesnek tűnik de a mostani állapotában még a "kicsi" viszi a pálmát :)
Node sebaj ez is szép lesz kell neki pár hónap míg beindulnak a növények és jókis dzsungeltéma lesz :thumbup:
 
Nagyon tetszik!
Egy dolog zavar csak, a háttér színe... Találj ki valamit a sárga helyett ;) , amúgy tényleg szuper! :)
 
Izgalmas lesz, ha a növények belakják a helyet. Jól döntöttél, hogy átalakítottad. Abból az akváriumból már kihoztad a maximumot.
A kicsi viszont tényleg nagyon pöpec. :thumbup: Ilyen egy akvakertész szobája. :lol:
 
Köszi srácok, meglátjuk még milyen növényeket tudok beszerezni!!
Eqinox said:
Mutatós lett! Gratulálok hozzá!
A kisebbikről kapunk majd infókat és közeli képeket? :oops:
Köszi!
A kicsit elindítottam két versenyen is, az eggyiken tuti láthatjátok majd a képet, de majd keresek róla egy használhatóbb fotót!!
Nigro said:
Ez igen! Nagyon tetszik. Grat! :thumbup:
Óvatosan a stemekkel. ;)
Köszi!
Próbálok ennél is úgy válogatni növényeket, hogy ne keljen vele sokat foglalkozni (kicsinél bejött) ;)
Sid said:
Ígéretesnek tűnik de a mostani állapotában még a "kicsi" viszi a pálmát :)
Node sebaj ez is szép lesz kell neki pár hónap míg beindulnak a növények és jókis dzsungeltéma lesz :thumbup:
Mivel még két napja raktam össze :D , de megpróbálom hasonló erőnlétbe hozni mint a kicsit!! ;)
atti76 said:
Nagyon tetszik!
Egy dolog zavar csak, a háttér színe... Találj ki valamit a sárga helyett ;) , amúgy tényleg szuper! :)
Köszi!
Ez volt hírtelen kéznél, még mindg jobb mint a zavaró szűrő csöveket nézni!!
viktorlantos said:
Izgalmas lesz, ha a növények belakják a helyet. Jól döntöttél, hogy átalakítottad. Abból az akváriumból már kihoztad a maximumot.
A kicsi viszont tényleg nagyon pöpec. :thumbup: Ilyen egy akvakertész szobája. :lol:
Köszi, szerintem is azon már nagyon sokat nem bírtam volna javítani!
Lehet hogy minden akvakertésznek ilyen a szobája, csak fél megmutatni :) :) ;)
 
Nagyon mutatós lett a hardscape, bár ez tőled azt hiszem nem is meglepetés. :) Jó lesz szemmel követni az akvárium fejlődését, bár már most is nagyon mutatós. Szép munka! :clap:
 
Nagyon jó lett!
Szeretem ezt a fajta elrendezést! :)
Gratulálok!
Már kíváncsian vártam, mikor az előző bekerült a befejezett akik közé!
 
Hú de szupi a szoba így a két akival. Már én is alig várom hogy elinduljon a nano akink, és két aki díszelegjen a szobában. :) :clap:
 
Nagyon szép! :thumbup: A ceratopterissel vigyázz! :) (Nálam benőtte az egész akváriumot és kinyírta a rotalát.)
 
Elismerésem, nagyon pofás aki lesz! És jó, hogy egyre több igényesebb aki születik! :thumbup:
 
Szia!
Csak gratulálni tudok Neked ezekhez a csodás kis akikhoz!Nagyon tatszenek az elrendezések,ahogyan kitalálod,és megvalósítod Őket!De megmondom őszintén,a nagyobb aki is tetszik,de ha a kettőt látom így egymás mellett,a kicsi valahogy jobban oda vonza a tekintetemet!Az nagyon természetes!
Minden elismerésem :clap:
 
Rendkívül természetes hatású, ízléses és jól komponált akit hoztál létre. Tényleg jó látni, hogy a naplók topicban egyre több világszinvonalú alkotás jelenik meg. Gratula.
Én a háttérnek valami hasonló átmenetes világos dolgot használnék (kis photoshop játék után ezeket találtam a legjobbnak):

66087847.jpg

41820453.jpg


Ha kell a körbevágott PSD dobj egy mail-t. ;)
 
Sziasztok!
Örülök hogy ennyire tetszik, pedig tényleg csak összedobtam, a régi elrendezés már siralmas volt! :lol:
A kövek mennyiségéről ( :roll: most osztok,szorzok) nem tudok pontos adatot írni, de olyan 10-15 kg seyrui kő van összetörve kissebre!
A tegnap sikerűlt beszereznem a többi növényt is, ami Anubiuas Nana és Elechoaris Acicularis volt!
Mai napon csinálok majd képeket!!
Sajnos a halakkal megszívtam (halakban nem vagyok jó) csapathalat akartam venni, és vettem 15db Kolumbiai Lazacot (112 literbe), végül is csapathal :lol: ! A HALAS üzletben direkt rákérdeztem milyen nagyra nőnek meg, azt mondta max 4,5 cm!
Hazaértem ránéztem a Google-ban és mindenhol 7cm-t ír! :(
Van valakinek tapasztalata ezekkel a halacskákkal? Még picik aranyosak és jól is néznek ki az akiban!! :)
 
Back
Oldal tetejére