• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Roca del Diablo 60 litros

Tuti nem szedném szét, amikor a legjobban tetszik. Nyaralnék és matricát terveznék esténként
Azt hiszed nekem nem fordult meg a fejemben a szétszedés elnapolása :oops:.
Az van hogy erősebb az alkotási vágyam annál hogy ezt így hagyjam és sajnos mint tudjuk a dolgok hamar rosszra fordulhatnak egy kimerült táptalaj esetében.
Már így is 3-3 ml mic-mac megy naponta befelé amiből az elején elég volt 2-2 is.:)
 
Kövezz meg, de nekem picit egyenes az aljzat. Növényesnél nem nagyon szoktak ilyet, de szerintem jópofa:
temp.jpg

Na megyek már, mert kicsapnak...
 
Utoljára módosított:
Azt hiszed nekem nem fordult meg a fejemben a szétszedés elnapolása :oops:.
Az van hogy erősebb az alkotási vágyam annál hogy ezt így hagyjam és sajnos mint tudjuk a dolgok hamar rosszra fordulhatnak egy kimerült táptalaj esetében.
Már így is 3-3 ml mic-mac megy naponta befelé amiből az elején elég volt 2-2 is.:)
Mire gondolsz, hogy rosszra fordulnak a dolgok egy kimerült táptalaj esetén? Lehet emitt nem tudok én sem megszabadulni a Cladophora-tól?
 
Nagyon jól néz ki tényleg csúcs formában van.(y) Ne szed szét csinálj egy másikat. Ahol kettő elfér elfér egy harmadik is. Vagy fogd rá a gyerekre mint az egyik akvakertész társunk.:D
 
Ne szed szét csinálj egy másikat. Ahol kettő elfér elfér egy harmadik is. Vagy fogd rá a gyerekre mint az egyik akvakertész társunk.
Köszi !
A szétszedés már eldőlt,de az is hogy majd előtte lövök egy két képet a HAC-re mert ki tudja az új akvárium addigra mit mutat majd.
A gyerekre ráfogás már meg volt így lett ez az akvárium,de sajna kerek perec ki lett kötve otthon hogy kettő és ne tovább :D
De még él bennem a remény hogy a kis 15 literes nem porosodik tovább és elindíthatom ha csak pár hétig is de menni fog RC szelektálás és értékesítés céljából.:)
 
Üdv !
Most hogy elértem a 370. napot elmondhatom hogy esténként tudok gyönyörködni a látványban.:rolleyes:
Aki eddig nem merte az üveg ki és befolyón használni a cloroxot az tegye meg bátran mert nem csak gyári állapotra hozza az üvegeket hanem sokkal később is kezd el koszolódni.;)
A köveket majd úgy kell megkeresnem bontáskor,nem sok látszik már belőlük.Jelentem a planária invázió alábbhagyott sőt mondhatni megszűnt az etetés visszafogásával és a kagylosrákok egyedszáma is jelentősen csökkent.
Így egy bő héttel a szétszedés előtt egy két képet megosztanék :

20140721_191731.jpg


20140721_193520.jpg


20140721_193544.jpg
Megnézném olyan háttérrel, amitől elütnek a kövek. Csak hogy lássam, a kövek "ütnek-e" a zöldben. :p
 
Helló !
Kísérletezős kedvemben lévén,tegnap bekerült az alábbi növényke lávakőre kötözve.Azt tudni kell hogy eddig tengeri akváriumban tengette életét és kísérletezés céljából raktam be,majd ma kiderül ha hazaértem mi történik vele édesvízben.És bekerül majd @Evereka (Laci) bonsai rengetege is,köszi még egyszer (y),csak hogy legyen majd miből építkezni a jövő hét végén :whistle:.Klíma már van úgy hogy lehűtött fejjel és lehűtött sörrel készülődöm :D
Íme a már említett növényről egy fotó,neve homály számomra aki ráismer írja le,köszi :

20140723_203032.jpg
 
Helló !
Kísérletezős kedvemben lévén,tegnap bekerült az alábbi növényke lávakőre kötözve.Azt tudni kell hogy eddig tengeri akváriumban tengette életét és kísérletezés céljából raktam be,majd ma kiderül ha hazaértem mi történik vele édesvízben.És bekerül majd @Evereka (Laci) bonsai rengetege is,köszi még egyszer (y),csak hogy legyen majd miből építkezni a jövő hét végén :whistle:.Klíma már van úgy hogy lehűtött fejjel és lehűtött sörrel készülődöm :D
Íme a már említett növényről egy fotó,neve homály számomra aki ráismer írja le,köszi :

20140723_203032.jpg
Olyan, mint a lomariopsys lineata, csak az zöld... Érdekes. :)
 
Back
Oldal tetejére