• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Retro

Imádtam őket! Volt komplett indián tábor, sátorral, mindennel. :)
Sajnos nekem a sátor az nem volt. :(
Nekem pedig azért tetszettek ezek a képek nagyon, mert ha jól látom ( bocs ha nem ) nálad is "valaki" lerágott egy két fegyvert, kart, kiálló vékony műanyag alkatrészt... Én is így jártam velük, csak nagyobb mértékben, a végén már csak fegyver és végtag nélküli seregek harcoltak egymással. :)
Meg nem tudom mondani mennyit rágtam én le belölle vagy mennyit cseréltem így el.
Meg a kivágott talpú kovboj, hogy rá lehessen ültetni a lóra. :D
ha egyszerr nem elég a cowboy amit lóra lehet tenni , akkor improvizál az ember.
Azért kellett így, mert ha az egész talpát levágtad, akkor leesett a lóról. :d
Vagy többet nem lehett lábraállítani.
Akkor jöjjön egy kis tuning is. Ez volt a kedvencem. Gyeplő, mert másképp nem lehet a lóvat irányítani. Az indián se lehet alul mesztelen, ragtapaszból nadrág. Hogy a ló ne sértse fel a hátsójst a lovasnak akkor teszünk nyerget :D, meg fegyvertartót.
28549816436_b313ca7412_b.jpgreceived_1048804448537202 by Joo Jeno-Istvan, on Flickr
28504334011_04b6ccb9ee_b.jpgreceived_1048804381870542 by Joo Jeno-Istvan, on Flickr
Amúgy anno mivel nem volt olyan sok elektronikus cucc ha jól emlékszem még 8-ikos koromban is a nagyszülőknél még ezekkel játszottam :sneaky::whistle:
 
Van egy Krissz nevű tag, megcsinált egy csomó c64 játékot weben játszható formában. Teljesen olyanok, mint az eredeti volt, és a honlapja is ez a stílus. :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Van egy Krissz nevű tag, megcsinált egy csomó c64 játékot weben játszható formában. Teljesen olyanok, mint az eredeti volt, és a honlapja is ez a stílus. :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Lehet kapni egy joystickot vagy hogy kell írni amibe benne van egy mini sz.gép és a régi szinte összes com.64 játék benne van. tv-re lehet kötni és had szóljon. Nekem nagyon tetszik a dolog de azért biztosan nem venném meg. Szép meg jó de nem kötne már le.
 
Nálunk mostanában retro van esténként,csak már a gyerkőc olvas [emoji8]

bb1e7b2e804d910fe8b2b79440f04a22.jpg
 
Igen kicsi régi csak .... [emoji16] [emoji16] ,még a feleségemé volt aztán öröklődik tovább
Na meg ha fázunk bedugjuk rendes kis kemence ha bemelegszik [emoji2]
Nagyon rég a lányunknak (ő már 30-on túl, 3 gyermekkel) tekertük a meséket.
 
Erre emlékeztek? Ez volt az iazi "nínó" autó. Hálistennek csak kívülről láttam.
View attachment 27121
Naná, hogy emlékszünk.
30 éve kerültem jelenlegi munkahelyemre, akkor a rektori autó egy Volga volt.
Az anyagbeszerzőink Zsuk tip. hajtottak.
Ami számomra óriási élmény volt:
céges üdülőbe kellett lemennünk Zamárdiba télen UAZ gépkocsival, sofőrrel. Hátszélben, lejtőn mentünk 60 km/h tempóban, mert nagyobb sebességnél nem jött ki az üzemanyagnormából a pilóta.
Szép idők voltak.
 
Ha már a retro gépeknél tartunk, a mai napig a Kraz a legmenőbb. A Rendőrségnek, és a Honvédségnek még mindig üzemben van pár darab.
Mi a különbség a Kraz és az Ural között? A Kraz az, amelyiknek az Ural felfér a platójára...
View attachment 27131
View attachment 27130
Szép dögök.
Magyar Honvédség Szombathely Felderítő Dandár.
Itt volt "szerencsém" ezekhez a monstrumokhoz.
 
Szép dögök.
Magyar Honvédség Szombathely Felderítő Dandár.
Itt volt "szerencsém" ezekhez a monstrumokhoz.
Tiszteletem:notworthy:.
Én az AKK(Alföldi Kiképző Központ) Kalocsa soraiban álltam,mint technikai század -os ,oktatósofőr titulusban:cigar:
 
Tiszteletem:notworthy:.
Én az AKK(Alföldi Kiképző Központ) Kalocsa soraiban álltam,mint technikai század -os ,oktatósofőr titulusban:cigar:
Százados Úr!
Ha megengeded: - lassam takarodót fújok magamnak.

Manapság a Magyar Honvédség említése is a retrót képviseli.
 
Back
Oldal tetejére