• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Sziasztok.
A carbo baleset után amiről nem számoltam még be, 5-6 halnál darakor jeleit találtam. Parakill gyári ajánlás szerinti adagolás (neon hal és apró hal érzékeny ezért az ajánlott dózis fele javallt,) természetesen nem vettem figyelembe es rendes dózissal csapattam 28 fokos vízben. A kezelés utáni 4. napon a darakor nyomai nem láthatóak. Elhullás nincs, neonok jól vannak. Minimál metszés, 40 liter ro víz csere megtörtént.
Táp napi 7 pumpa az kb 10,5-11ml, excel 6ml, co 2,5-3 bubi/mp.
DSC03102.JPG DSC03103.JPG
Alga nincs.
Köszi, hogy benéztél.
 
Nem semmi színorgia! :eek:(y) És e fölött megy a 8520-as led?
8520-as led 5x1m. 1m piros led ami csak van de semmi értelme, 1m extra fényű zöld led, ez nagyon jól érvényesül, és 2db 36 wattos t8 osram fluora növényes cső.
Szerk: 20.000 lumen 30 cm magasból.
 
8520-as led 5x1m. 1m piros led ami csak van de semmi értelme, 1m extra fényű zöld led, ez nagyon jól érvényesül, és 2db 36 wattos t8 osram fluora növényes cső.
Szerk: 20.000 lumen 30 cm magasból.
Jól megküldted, látszik is a növényeken, hogy nem szenvednek fényből hiányt. Gondolom a színes ledek dobják ennyire "varázslatosra" a színeket.

Nekem is ilyen 8520-as van kiegészítésnek a gyári fénycsövek mellett. Ez 24W/m-t tud, és ahogy visszaolvastam a naplód, láttam, hogy 100W-os adapterrel hajtod és írtad is, hogy nem vagy elégedett a fényerejével. Nem kevés neki a táp. Amikor én a led szalagot vettem, ott azt mondták, hogy legyen túlméretezve az adapter a led fogyasztásához képest.
 
Jól megküldted, látszik is a növényeken, hogy nem szenvednek fényből hiányt. Gondolom a színes ledek dobják ennyire "varázslatosra" a színeket.

Nekem is ilyen 8520-as van kiegészítésnek a gyári fénycsövek mellett. Ez 24W/m-t tud, és ahogy visszaolvastam a naplód, láttam, hogy 100W-os adapterrel hajtod és írtad is, hogy nem vagy elégedett a fényerejével. Nem kevés neki a táp. Amikor én a led szalagot vettem, ott azt mondták, hogy legyen túlméretezve az adapter a led fogyasztásához képest.
2 db tápról megy ami db-onként 100watt. Az egyiken 2m van plusz a zöld ami ki kerüli a dimmert, a másikon 3m van minimálisan dimmelve.
 
180watt led tabla. Dimmelheto. 100x30cm alu keretben uveglappal. Vastagsaga 2cm. Nyamii

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
49731ef079860fa77b6d00dad19c3a32.jpg


Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Ez a saját gyártmány? Mi a tapasztalat vele? Valami hasonlót elkövetnék a quad helyett mert nem nagyon tetszik a fénye..... nyilván vehetnék bele drága csöveket meg reflektort.... de akkor lehet építenék valamit. :)
 
Ez a saját gyártmány? Mi a tapasztalat vele? Valami hasonlót elkövetnék a quad helyett mert nem nagyon tetszik a fénye..... nyilván vehetnék bele drága csöveket meg reflektort.... de akkor lehet építenék valamit. :)
A gyartmany nem sajat de barmikor ossze lehet dobni. Ez valtott fenyu hideg meleg , azt hasznallom ami kell. A meret jo de kevesebb kell teljasitmenyre. Ez kb 800 ledes.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Back
Oldal tetejére