• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Nahh. Jóóó! Van teknősünk :) mindjárt kipróbáljuk. Köszönöm.

Ha iszapteknős-féléd van, az nem fogja habzsolni, de az ékszerteknősöknek nagy kedvence. Kiváló növényi fehérjeforrást biztosít, ezért is imádják. Hetente megkaphatják, amennyit csak termel a többi akváriumod. Emellett korlátlan mennyiségű Elodea canadensis, Vallisneria sp., Pistia stratiotes, Egeria densa valamelyike. [emoji6]
 
Ha iszapteknős-féléd van, az nem fogja habzsolni, de az ékszerteknősöknek nagy kedvence. Kiváló növényi fehérjeforrást biztosít, ezért is imádják. Hetente megkaphatják, amennyit csak termel a többi akváriumod. Emellett korlátlan mennyiségű Elodea canadensis, Vallisneria sp., Pistia stratiotes, Egeria densa valamelyike. [emoji6]
Koszonom szepen.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Megvolt a vízcsere meg a szűrő tisztítás. A perlon 4 cm vastag vályogtégla kinézetével és mulm tartalmával repült a kukába. Egy kis harisnyára való Seachem Purigen volt benne de azt eltávolítottam. Kihipózom, és összeszedem mindegyik szűrőből, és csak egyetlen egybe teszem bele az összeset. A jbl hozta a formáját, iszonyat mennyiségű retek volt benne de nagyon szép tiszta vizet nyomott, és nagy teljesítménnyel így is. A tetra már már lassult de azért kente még a nyomást. Minden szűrő tisztításnál megjegyzem, hogy ezek a régi tetrák hihetetlen ügyes találmányok. Minden kitisztítok benne ujra töltöm, adapter vissza, semmi pumpa csak csap kinyit, áram indul és két szörtyögés után elkussol, és már dolgozik is. Nem kell pumpálni, rázogatni semmit csak bedug és kéc. Profi.
 
Sziasztok.
Megvettem a jbl 1500 turbo szurot. A foton latjatok a szuroanyagokat regen ezeket hasznalom a nevuket nem tudom. A biztonsagos uzemeltetes lenyege egy kiados proba. Amig ebedelek hiperaktiv uzemmodban porog a kadban egy vodor vizzel. Termeszetesen minden szarazra torolve. 0f1060c520419011399f91a8a561f4e3.jpgc409b6839b205d70d6b4ce2eabe2af1c.jpgca946becce5c456b539dcf7dd33fc172.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
A foton latjatok a szuroanyagokat regen ezeket hasznalom a nevuket nem tudom.
Szia!
Dettó ezek vannak a szűrőmben (kiegészítve siporax-val), így bizton állíthatom, hogy azok ott Mátrix (nagy szemcse) és Mátrix Trop (apróbb) egyvelege. Brutál jól néz ki a szűrő, atom jó töltényekkel (y)
 
Szia!
Dettó ezek vannak a szűrőmben (kiegészítve siporax-val), így bizton állíthatom, hogy azok ott Mátrix (nagy szemcse) és Mátrix Trop (apróbb) egyvelege. Brutál jól néz ki a szűrő, atom jó töltényekkel (y)
Köszönöm.
Biztosan jobban tolja majd mint az e900.
 
Sziasztok.
Uj tervek leptek eletbe. Kiszedem a komplett kozepet ami egy 316 eves bonsainak megfelelo 12kg os redmoorfa. Stemek mennek a kozepere es tovabbi mikrok a hatfalra. Meglatjuk hogyan alakul.
A kivett fat pedig apro levelu annubiasokkal megrakva egy uj akvat dobok ossze a kovetkezo garniknak. Infok kesobb.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére