• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Gyakran mefogalmazodik bennem a kerdes amikor verseny szabalyokat olvasgatok, hogy nem lehet telefonos kep. Vajon miert? Lassan a telefonok verik az atlag fenykepezoket. Sot... Mar verik....

Az egy elavult szabály, abból az időből, amikor még nagyon gyatra minőségű képt tudott minden telefon. A topba bekerülni nyilván továbbra sem fogsz telefonos képpel, de nem hiszem, hogy diszkvalifikálnának érte. Én simán bedobtam a telefonos képet. ;)
 
Nagy fiam lőtt egy képet iphone 7-el. Hát... Tetszik :)
View attachment 32352
Most lehet hülye kérdés...
Hogy fotóztátok úgy le, hogy teljesen kitölti az akva frontja a képet?
A cégesem nekem is ájfón 7, de egyáltalán nem tudok ilyen fotót lőni vele!
Ha beülök vele az akva elé, ahhoz, hogy benne legyen az egész akva, 1,5- 2 métert is majdnem hátrébb kell lépnem, hogy benne legyen....de akkor benne van a szekrény és a többi is...
 
Most lehet hülye kérdés...
Hogy fotóztátok úgy le, hogy teljesen kitölti az akva frontja a képet?
A cégesem nekem is ájfón 7, de egyáltalán nem tudok ilyen fotót lőni vele!
Ha beülök vele az akva elé, ahhoz, hogy benne legyen az egész akva, 1,5- 2 métert is majdnem hátrébb kell lépnem, hogy benne legyen....de akkor benne van a szekrény és a többi is...
Mások a frontüveg arányai és/vagy vágva van a kép.
 
Most lehet hülye kérdés...
Hogy fotóztátok úgy le, hogy teljesen kitölti az akva frontja a képet?
A cégesem nekem is ájfón 7, de egyáltalán nem tudok ilyen fotót lőni vele!
Ha beülök vele az akva elé, ahhoz, hogy benne legyen az egész akva, 1,5- 2 métert is majdnem hátrébb kell lépnem, hogy benne legyen....de akkor benne van a szekrény és a többi is...
Ahol a fotót forgatni lehet ott egyszerűen behúzod a kép széleit és minden ami nem kell eltűnik:)
 
:sleep::sleep::sleep: Sziasztok.
Nagyon régen nem voltam. Hála az égnek haza értem. 4 hétig nulla vízcsere,tápozás csak immel ámmal csak amennyi nagyon kell. Békalencse 2 ujjnyi vastagon az akváriumok tetején.Növények kinőve az akváriumokból. Hosszú volt. Nagyüzemi karbantartás kell nekik. Lehet a két nap is kevés lesz. Ezt a rengeteg békalencsét azt sem tudom hogyan szedjem ki. Lássunk neki.
 
Jó munkát/szórakozást! Üdv újra itt!
Koszonom szepen. Mindegyik akvarium kepet megosztom. Ez most egy jo teszt eredmeny. 4 hetig nem kaptak semmit. Kotelezo korok kihagyva. Csak a halak kaptak enni es az alap tapozast. Utobbit csak 2 akvarium. Ha felkapcsoltak a fenyek csattognak a kepek es johet utana a helyreallito metszes, eltavolitas stb. A vegen vizcsere. Addig ha bekalencsere van valakinek otlete szivesen fogadom.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Koszonom szepen. Mindegyik akvarium kepet megosztom. Ez most egy jo teszt eredmeny. 4 hetig nem kaptak semmit. Kotelezo korok kihagyva. Csak a halak kaptak enni es az alap tapozast. Utobbit csak 2 akvarium. Ha felkapcsoltak a fenyek csattognak a kepek es johet utana a helyreallito metszes, eltavolitas stb. A vegen vizcsere. Addig ha bekalencsere van valakinek otlete szivesen fogadom.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
Ajándékozd el. Sokan szeretik a vízfelszínen az akváriumban, vagy akvaterráriumban is kedvelt. Azt hiszem talán a teknősök is fogyasztják.
 
Szia!

Mindegyik akváriumod figyelem, követem, mindegyik másért szép, de be kell vallanom, nálam ez áll az első helyen.
Természetes, egyszerű, mégis talán a legharmonikusabb!
Gratulálok hozzá és további sok sikert, örömöt kívánok!:)
 
Szia!

Mindegyik akváriumod figyelem, követem, mindegyik másért szép, de be kell vallanom, nálam ez áll az első helyen.
Természetes, egyszerű, mégis talán a legharmonikusabb!
Gratulálok hozzá és további sok sikert, örömöt kívánok!:)
Nagyon szépen köszönöm.
 
Van egy antik diszhalkereskedese Fòton egy oreg 80 eves baratomnak aki kb 50 eve diszhal kereskedo. Szinte minden fajt vagy fajtat be tud szerezni csak neha sokat kell ra varni.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére