• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Ezzel dolgozunk. A tapasztalat kiemelkedo.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Elfoglaltsagom miatt most nem sok ujdonsag van az akvariumok korul. Max annyi, hogy szepen fejlodik minden, alganak hire sincs, es alakul a kinezet.
Jah meg is van valami. [emoji38] vettem luigiektol egy optit a mereteire nem emlekszem de sztem 50 liter korul lehet. Elinditom...
Iwagumit tervezek vele. Mereti adottsagai megfelelnek. A gyep biztosan ug lesz. A koveket meg nem sikerult kitalalnom, de 3 fajta johet szoba. Frodo, seriu, manten. Az inditas onnan szuletett hogy nem koltozunk csak jovore. Max 1 honap.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Sziasztok.
A növények kezdenek besűrűsödni, és elkezdett kialakulni a formájuk. Mai nap enyhe ritkítás, toppolgatás, áthelyezés lesz. Küzdök a térrel... Kezdem érteni a hollandok titkát. Ha 50 magas az akvárium, akkor legalább 50-60 mélynek kellene lennie. De megmerem kockáztatni,hogy inkább 60-70 cm mélység a szükséges.
Munkára.
Egy mostani kép:
DSC03135.JPG
 
Uhhh. Akkor ez nyilvan valoan virag lesz. Kocce. [emoji106]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Uhhh. Akkor ez nyilvan valoan virag lesz. Kocce. [emoji106]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Sziasztok!
Most látom, gratula! Az virág, és mivel (gondolom) full submers tartod, kis növénynek kellene a gombvirágzat helyett fejlődnie... Képet kérek, s sztem többen is kérünk majd bőven róla! :) Jól gondolom, a talaj amazonia? Jó lenne tudni, van egy tippem...;)
 
Sziasztok!
Most látom, gratula! Az virág, és mivel (gondolom) full submers tartod, kis növénynek kellene a gombvirágzat helyett fejlődnie... Képet kérek, s sztem többen is kérünk majd bőven róla! :) Jól gondolom, a talaj amazonia? Jó lenne tudni, van egy tippem...;)
Nutri base taptalaj ( holland)
Flora base talaj (japan)
Full submers 50 cm- es vizoszlop.
Lovok meg kepeket ha lesz valtozas. Kinyilik amugy? Mind a 6 viragban van. Orulok nagyon.[emoji1]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Sziasztok.
@Szmóki @Luigi13 Szerintetek ez virágba indul vagy hidroglóbusom lesz csak még kicsi? Mind a haton van egy ilyen.
View attachment 27199
Csak hogy pontositsunk. Ez nem olyan kicsi noveny, hogy az alatta levo talaj nagy szemunek latszik. Ez mar nagy noveny, es a talaj is eleg nagy szemu. Sot... Nagyon nagy szemu. Kb 5 mm szemcse meret.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Back
Oldal tetejére