• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Reggeli kávé helyett. Aquascaping a legjobb akváriumok

Nálunk a svéd stílus a menő :D

A vicc az hogy amikor utoljára kint jártam már ott is az ment.... szóval csak ideig óráig nézegethetjük még ezeket a speciális hangulatokat.

Washingtonban a Capitolium mögött volt egy barátomnak egy kecója. Egy az egyben ilyen volt. Szerintem ott ez az alap. Kandalló stb. Hangulata van, de innen nem érzed át. Ott kell lenned.
 
Kandalló stb. Hangulata van, de innen nem érzed át. Ott kell lenned.

A kandallónak valóban van egy hangulata, nálunk is sok helyen van, csak valahogy itthon -legalábbis amiket én eddig láttam - nem így vannak beépítve, hanem egy számomra sokkal hangulatosabb, több melegséget árasztó módon.
Valahogy így:

miramas_kandallo_1.jpg

és erre még azt mondom, hogy emellett megfér egy "modernebb" svéd stílus is.
A fentebb linkelt nappalinál valahogy azt éreztem, hogy rengeteget elvett a növényes akvárium hangulatából, melegségéből a "szögletesség" és a színek hiánya.
 
Itt azért a sok fa és a barnás fal is meleg hangulatot áraszt, de én is inkább ezt nézegetném nap mint nap :)
 
Egy érdekes és gyönyörű megoldás:)

550717_446335065412271_909464148_n.jpg
 
Nem tudtam, hova írjam, de keresek egy akváriumot ami pár napja nagyon idegesít:mad:
Ha jól emlékszem Time volt a neve, videó is volt fent a dzsáttubén, egy meglévőakváriumot rendezett át a srác úgy, hogy középre rakott egy nagy fát, elöl dekorhomok. Ha esetleg valaki segítene, megköszönném.
 
Talána UKAPS-on néztem, de szerintem részben világítás trükk. Különösen az alsón látni, hogy a Hengelik totál vörösek.
 
Back
Oldal tetejére