• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Reggeli kávé helyett. Aquascaping a legjobb akváriumok

serespeti said:
500.jpg

Linkeld az oldalt, ha tudod. Az AGA tiltja a kép beágyazást. Ezért nem jelenik meg.
 
jobb és bal oldalt mik azok a golyók?

Crimson Ball :)
Hasonló mint a Bacter Ball az ADA-nál, csak ezt a BeniBachi készíti és horror árkategória.

Annyiban javítanám Danit, hogy ez egy garnélás akvárium elsősorban. De piszokjó növényes is.
Azokat a PRL garnikat szívesen elfogadnám belőle. (y)
 
Beni Bácsi magyar? :ROFLMAO::LOL: Mert meg kell mondani neki, hogy vastagon fog a ceruzája :)
 
Megmondom őszintén, hogy az akva az egyetlen szép ebben a nappali sarokban, a többi az amerikai giccsparádé.
ez inkább angol...londonban az utcán menve, az ablakokon bebámulva (nem nagyon használnak sötétítőt az ablakon) sok hasonló szobát látni
 
Egyébként igazad van, amint elküldtem a bejegyzést megbántam.....csak nem volt kedvem szerkeszteni. Maradjunk Angolszásznál.
Amerikai vs Angol gicss csak a méreteiben különbözik sztem :devil: Az amerikainak nagyobbak a méretei......
 
Egyébként igazad van, amint elküldtem a bejegyzést megbántam.....csak nem volt kedvem szerkeszteni. Maradjunk Angolszásznál.
Amerikai vs Angol gicss csak a méreteiben különbözik sztem :devil: Az amerikainak nagyobbak a méretei......
Nekem sem ilyen a nappalim, de maradjunk inkább abban, hogy más, mint amit te itt Mo-n megszoktál. :)
 
Back
Oldal tetejére