• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Reggeli kávé helyett. Aquascaping a legjobb akváriumok

Véletlenül bukkantam rá, a gyémántneonos bejegyzések miatt, és annyira tetszik. Az egyszerűsége, az összhangja, és a halak is jól mutatnak benne. @botasz kolléga régi-régi kibontakozásáról van szó, annak is egy köztes állapotáról:
8193053669_f7fe730edb_b.jpg
Aki kíváncsi a naplóra, és további részletekre, az kattintson ide: botasz tameshiwari
 
Sziasztok!

Egy online cikkhez keresünk profi akvakertészes akváriumról profi fotót. Ha szeretnéd, hogy megjelenjen az aksidról kép, akkor jelentkezz nálam. Cserébe természetesen megjelöljük a nevedet a kép alatt. Legalább egy, szemből készült képre lenne szükség, minimum 1000 képpont szélességben.

Szóban forgó cikk témája: Akvarisztikai RO berendezések

Ha van blogod, vagy más releváns oldalad, akkor megjelenítése is megoldható.
 
Itt ülök e kép felett, és szólni sem tudok. Nagyon tetszik....

32106169552_e637652d86_b.jpg

Meg tudná valaki mondani, hogy milyen növényekből van ez összerakva?
32106169552_e637652d86_b.jpg
 

Attachments

  • 32106169552_e637652d86_b.jpg
    32106169552_e637652d86_b.jpg
    46.2 KB · Megtekintések: 3
Itt ülök e kép felett, és szólni sem tudok. Nagyon tetszik....

View attachment 24086

Meg tudná valaki mondani, hogy milyen növényekből van ez összerakva?
32106169552_e637652d86_b.jpg
Tipp: valamilyen microsorum, talán trident, egy kőkupacra ültetve, mely kapott egy mohaborítást, gyepnek meg valami kereklevelű, talán marsilea.. De nem látszik rendesen. Mindenesetre szerintem a fenti hozzávalókból kihozható, ha az a cél.(y)
 
Ismét egy új topikkal bátorkodom előhozakodni. :thumbup: Rengeteg gyönyörű növényes akváriumot látunk nap mint nap. Gondoltam lehetne egy topik amire reggelente ránézve jobban indulna a napunk.

Úgyhogy első körben 3 akvárium Xylema flickr galériájából.

View attachment 8693

View attachment 8694

View attachment 8695
Sziasztok .Tényleg gyönyörűek ,de nekem egy picit unalmasak az iwagumi aqvák.Nem bántásból írom ezt csak ez akvakertész szempontból nem olyan nagy kihívás ,mint30-40 növényfajt össze komponálni és terelgetni .Nekem hiányzik a fa,kő és a rengeteg növény.
 
Sziasztok .Tényleg gyönyörűek ,de nekem egy picit unalmasak az iwagumi aqvák.Nem bántásból írom ezt csak ez akvakertész szempontból nem olyan nagy kihívás ,mint30-40 növényfajt össze komponálni és terelgetni .Nekem hiányzik a fa,kő és a rengeteg növény.
Egyetértek Veled, bár hozzátartozik, hogy állítólag legalább olyan nehéz ízlésesen megcsinálni egy iwagumit, mint egy köves-fás-dzsungelest. Fenntartani, karbantartani viszont egyszerűbbnek tűnik, éppen ezért a következő akváriumom ilyen lesz. Kicsit kevesebb az időm mostanság, így szeretnék egy igazi minimált összehozni.
 
Back
Oldal tetejére