• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Red Moor fa probléma - a fa használata és előkészítése

Igazából nem probléma,de nem találtam topicot..szóval azt vettem észre,hogy eléggé lassan penészedik a fa,úgy,hogy ázik és megy a szűrő..de nincs megvilágítva!
Szerintetek lehet összefüggés a világítás hiánya a penészedés lassúsága között?
(egy hónapig egy szál penészt nem láttam!:whistle: )
 
Igazából nem probléma,de nem találtam topicot..szóval azt vettem észre,hogy eléggé lassan penészedik a fa,úgy,hogy ázik és megy a szűrő..de nincs megvilágítva!
Szerintetek lehet összefüggés a világítás hiánya a penészedés lassúsága között?
(egy hónapig egy szál penészt nem láttam!:whistle: )

Nem minden fa penészedik. Sokkal találkoztunk, amint egyáltalán nem jött ki. Lehet neked is mákod van
 
Hali!

Valaki meg tudja saccolni, hogy mennyi ideig kell lesúlyozni a Red Moor fát, hogy ne jöjjön fel a víz tetejére? Köszi!
 
Nekem egy nagyobbacska van, két hétig ázott hordóban, majd még 4 hétig volt lesúlyozva az akiban, mert különben feljött volna.
 
Sziasztok!

Milyen időközönként kell vizet cserélni a fán? Nem akváriumban van, csak egy nagy vödörben.
 
Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy ami van fám, lehet ragasztanom kell őket egymáshoz majd ahhoz, hogy úgy nézzen ki, ahogy szeretném (hacsak a GA-ban szombaton nem találok pont tökéleteset...)

Mivel ragaszthatom??? (ami esetleg a Bauhausból beszerezhető, ma megyek oda.

Köszi
 
Okoz valamiféle gondot, ha az áztatást kihagyva rögtön az akváriumba kerül? (újraindítás alatt van, így csak a növények kerülnének beültetésre, a halak, garnélák, majd később...)
A mosogatógépes "kezelést" már megkapta :)
 
Okoz valamiféle gondot, ha az áztatást kihagyva rögtön az akváriumba kerül? (újraindítás alatt van, így csak a növények kerülnének beültetésre, a halak, garnélák, majd később...)
A mosogatógépes "kezelést" már megkapta :)

Maximum nem marad lent :)
 
Nálam is külön áztatás nélkül került bele,leforráztam-lemostam,és ment bele az akvába,lesúlyozva persze.4-5 hét után már lent maradt,és közben a halak garnélák jól elmatattak rajta :)
 
sziasztok!lenne egy problémám.rendeltem egy gyönyörű szép red moort.az első nap beraktam az aksiba.de ki kelett vennem mert olyan fehérré varázsolja a vizet hogy nem lehet átlátni rajta.most külön áztatom.de most is ködös fehér a viz rajta.mit csináljak vele??1 hete ázik.2 hét mulva menne a helyére,de igy nem tudom berakni.ötlet??köszönöm segitsetek,mert nagyon szép a fa amugy.az lenne a legkevesebb hogy le kell sulyoznom.
 
sziasztok!lenne egy problémám.rendeltem egy gyönyörű szép red moort.az első nap beraktam az aksiba.de ki kelett vennem mert olyan fehérré varázsolja a vizet hogy nem lehet átlátni rajta.most külön áztatom.de most is ködös fehér a viz rajta.mit csináljak vele??1 hete ázik.2 hét mulva menne a helyére,de igy nem tudom berakni.ötlet??köszönöm segitsetek,mert nagyon szép a fa amugy.az lenne a legkevesebb hogy le kell sulyoznom.
Cserélj rajta minden nap vizet.
Ha befér a mosogatógépbe, akkor a legmelegebb módban mehet egy menet neki.
 
Back
Oldal tetejére