• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Rainbow Lake

Lehet. Vagy letapadt a csap gumija. Nem volt ropogó hangja nyitásnál?
semmi, és jó nehéz is, nemsoká lemérem, abból csak rájövünk üres-e teljesen, de én megnyitom az összes csapot (magát a palack tetejét, majd a reduktort, majd bedugom és meg is nyitom a mágnesszelepet) és mégsem jön gáz
 
semmi, és jó nehéz is, nemsoká lemérem, abból csak rájövünk üres-e teljesen, de én megnyitom az összes csapot (magát a palack tetejét, majd a reduktort, majd bedugom és meg is nyitom a mágnesszelepet) és mégsem jön gáz
Indulj el az elejen. Vedd le a reduktort nyisd ki a csapot

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Azért ennek még mérete is van ám! :) Nekem a (nem akvarista) vendégek még a 200L-re is azt mondják, hogy hűű. Pedig az törpe ehhez képest.
 
Jut eszembe , nincsen valakinek véletlenül csendes 230 voltos ventilátorja ? :D már csak egy darab kéne , mert jelenleg kettő reflektor működik a háromból
 
Jelentkezem újra!
Megérkeztek a halak 18 db kalászhal. velük és a vizükkel voltam elfoglalva mostanság. Már szépen nőnek és színesednek, csak nagyon nehéz őket lefotózni. Naponta 5ször kapnak enni, kisebb mennyiségekben, főleg szárított daphnia, tubifex, szúnyoglárvát, de egyfolytában tudnának zabálni. A vízcserélő rendszer szépen működik, mostanában hetente cseréli le az akvárium vizét kb. Lassan de biztosan növögetnek a növények is, alga nélkül megúsztam eddig ("kopp-kopp").
31125623346_edb13241a8_h.jpg2016.11.21. by John Koncz, on Flickr
 
Kezd megtelni élettel! :) A nagy kavics még mindig kell a fára?
A két esőztetődnek milyen az áramlása? Elég érdekesen lett felszerelve. :)
 
Kezd megtelni élettel! :) A nagy kavics még mindig kell a fára?
A két esőztetődnek milyen az áramlása? Elég érdekesen lett felszerelve. :)
Még nem vagyok biztos benne mennyire tartja a fákat, nem akarom megmozdítani, lehet nem is tudnám olyan nehéz :LOL: A bal oldali esőztető a 2260asé így onnan jön a rohadt nagy áramlás, a halakat az akvárium másik oldalán is tolja az áramlás. (de a kalászhalak imádják, mindig keresik az áramlást, hogy tudjanak ellenében úszni) A hátsó, hosszú esőztető meg a 2078asé, ahol csak közép teljesítményen megy a szűrés, mert már így is bőven elegendő az áramlás az akváriumban. Úgy gondolom, hogy ha megnőnek a növények mind, főleg a háttér-valiznériák akkor majd sokat fognak vissza az áramláson, és majd akkor fentebb veszem a szűrőn is.
 
Back
Oldal tetejére