• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

R.I.P.

Tegnap elúszott az ősöreg Labeom. Már egy ideje látszott rajta, hogy közel a vég. Görbe hátú öregapó lett. Volt vagy 8 évet nálam. Időnként elég mostoha körülmények között. Béke neki!
 
Kedves kis félcsőrös csukám elvitték az ufo-k:( nagy szerepe volt benne,hogy ilyen hamar indítottam a második akim,mert kellett neki egy békés hely,mivel a nagyban nem fértek meg ketten.Tegnap raktam át a nanoba,látszólag jól érezte magát.reggel tápozásnál még megvolt.Most sehol se találom,pedig nagyítóval néztem át az akit,minden zeg-zugot megpiszkáltam csipesszel.az asztal körül is megnéztem 1,aztán 2méteres körzetben négykézlábon mindent.garnélák nincsenek,a zöldsávos mikrók gondolom nem zabálták fel.ennél még még az is jobb lett volna,hogyha hassal felfele találom meg mire hazajövök:(
 
Én az egyik halamat 1,5 hét után az akitól másfél méterre a tv szekrény alatt találtam meg!
Előtte hiába kerestem nem találtam!
 
a tv szekrény alatt találtam meg
Sorozatfüggő volt, belehalt.
9713266796_ed84ea4587_o.gif
 
Üdv
Ma észrevettem hogy az egyik "lakó" nincs valami jó bőrben.Egy ideje láttam rajta hogy valami nincs rendben de ma sajnos feladta...Ma még mászkált az akváriumban de már látszott rajta hogy nem sok van neki hátra és rá nemsokára már a szívó ágnál feküdt mozdulatlanul...A képen látni hogy már az ollója sem volt teljesen rendben, szegény már így került hozzám de bíztam benne hogy pár vedlés után visszanő az ollója... R.I.P.

19927871_a53581c1908544d11d98005305342aff_xl.jpg
 
CO2 1:0 aki teljes élővilága. A k**va életbe... :mad::banghead: :dead::cry:
 
HAC fotózás után gondolom ahogy szereltem vissza az adaptert a szűrőre a szűrőcső hozzáért a tűszelephez és kinyitotta (persze, hogy nem elzárta...) és másnap reggel mire felkeltem már csak a zebracsiga élt. :cry:
A kezdeti sokk után mértem egy pH-t ami 5.0 volt. :mad: Miután végeztem a vízcserével és leültem enni, pedig csobogást hallok a nappaliból. Akkor meg a lillyről csúszott le a szűrőcső... Abban a percben úgy gondoltam, hogy lefekszem és befejeztem a napot. Grrrrrrrrrr

A reaktorban reggelre már nem volt víz annyi buborék ömlött bele. Még egy lökés, hogy vegyek egy pH szondát mágnesszeleppel.
 
Sziasztok!


Ma elütöttem egy zsemleszínű labradorszerű kutyust, sajnos negyed órán belül kimúlt.
Nagyon sajnálom szegényt!
Az Illatos útról mentették meg 4 hónapja, nem hosszú időre kerülte el a véget.
Nyugodjon békében!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére