• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szerintem simán lehet bele tenni fehéret is.Az enyémbe is Power Led-ek lettek téve ,igaz én kéket rakattam vissza;)Én nem vagyok egy elektro- szaki,de egy barátom ereiben szerintem áram folyik ,annyira ért hozzá(szakmája is ez).Ő csinálta nekem ,valami ellenállást rakott be a led mellé ha jól emlékszem,hogy ne melegedjen.
 
Szerintem simán lehet bele tenni fehéret is.Az enyémbe is Power Led-ek lettek téve ,igaz én kéket rakattam vissza;)Én nem vagyok egy elektro- szaki,de egy barátom ereiben szerintem áram folyik ,annyira ért hozzá(szakmája is ez).Ő csinálta nekem ,valami ellenállást rakott be a led mellé ha jól emlékszem,hogy ne melegedjen.

Erről van 1-2 fotód? A megvalósításra gondolok :), mert nekem a tartók kukák lesznek...
 
valami ellenállást rakott be a led mellé ha jól emlékszem,hogy ne melegedjen.
Akkor ezek szerint megoldható, csak elektoszakinak kell lenni ;) De gondolom akkor neked nagyobb teljesítményű led lett berakva, ezért volt para a melegedés?
 
8 db LED-ről van szó. Messze nem dob ez annyit a világításon, mint amennyi a macera vele, vagy mint remélnéd! Szerintem tartsd meg éjszakai látványelemnek, annak szuper.
 
Akkor ezek szerint megoldható, csak elektoszakinak kell lenni ;) De gondolom akkor neked nagyobb teljesítményű led lett berakva, ezért volt para a melegedés?
Nekem csak 4 db nagyteljesítményű led lett berakva ,tehát minden helyre csak egy,viszont ez a négy szebben világit mint az eredeti 8 db.[emoji6]
 
Köszönöm mindenkinek az infót, amíg rendben működnek, meg garis a lámpa, addig biztos nem babrálok vele. De köszönöm a válaszokat, így már jobban képben vagyok ;)
 
Köszönöm mindenkinek az infót, amíg rendben működnek, meg garis a lámpa, addig biztos nem babrálok vele. De köszönöm a válaszokat, így már jobban képben vagyok ;)
Közben csináltam róla fotót ,milyen lett az átalakítás után;)
22197589_c7433ac383e8373968ad903fa25654e1_xl.jpg
22197591_79de62a94eb17be6de02a69d71338ecd_xl.jpg
 
Nekem csak 4 db nagyteljesítményű led lett berakva ,tehát minden helyre csak egy,viszont ez a négy szebben világit mint az eredeti 8 db.[emoji6]

Egy pár adatot beírnál, hogy milyen értékű ledet lehet belerakni?
 
Egy pár adatot beírnál, hogy milyen értékű ledet lehet belerakni?
Megpróbálok utánajárni;),de elvileg bármilyent ,ésszerű keretek között ,persze a megfelelő ellenállással ,a melegedés miatt.Ha jól emlékszem az enyém vagy 3,vagy 4 ,vagy 5 wattos(már nem emlékszem) .A 10w-ost is nézegettem ,de oda már hűtőbordás led kellett volna ami nem biztos ,hogy befér a helyére.Az már ugy van kialakítva gyárilag ,a hűtés miatt,ami viszont helyet foglal.Ezt a fajtát még nem kell hűteni ,csak egy kicsit visszavettünk a teljesítményéből,hogy ne legyen melegedés,így az élettartalma is nől. Megjegyzem ezeket ugy írom ,hogy nem vagyok elektro szaki ,csakis laikusként jegyzetelek :)Barátom ebben nagy koponya;)
 
Az én ilyen világításomba megkopott az a becsúsztatható plexi.
Ha ezt eltávolítom és nem rakok helyette semmit az gond?
Az a fehér amit a csövek védelmére raktak bele? Én kezdetek óta nem használom, szerintem sok fényt visszafog. Semmi baj nem lesz ha így használod.
 
Sziasztok !
Megtudja nekem valaki mondani,hogy az QUAD lámpa ledjei adapterrel működnek? Ha igen milyen paraméterei vannak az adapternek.
Köszönöm a válaszokat.
 
Back
Oldal tetejére