• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aki függesztésben töri a fejét annak adok egy tippet, hogy én hogy csináltam. Vettem bovdent 2mm átmérővel fillérekért, vettem hozzá sima mezei kábelsarut, egy fogóval rápréseltem a bovden végére és ahova alapból a lábakat dugod oda a sarun keresztül hajtottam olyan vastag csavarokat, amivel a számítógép ventiket rögzítik. Csőből hajtottam keretet amire lehet az egészet függeszteni, ez meg van fúrva, a bovdent átfűzöd rajta és a csokiban levő fém szorítóval rögzíted. A megoldás filléres költséggel jár, nekem kb 500 forintba és egy sörbe került, az eredmény modern és ízléses lett. :whistle:
 
15199500412_b1766c43d5_h.jpg


Ilyen lett :)
 
Köszi Viktor :)
Ezzel meg is kaptam a választ,hogy érdemes cserélni de felesleges a legdrágábbra :)
Akkor a easy aqua lilyvel jönnek a csövek is :)
 
Senki nem gondolt még arra, hogy rendes reflektort szereljen egy Odyssea armatúrába? 2-2,5 cm helyköz van a csövek között...
 
Utoljára módosított:
Valahol korábban volt egy leírás hogyan lehet a gyári ledeket kicserélni tartósabbra, de sajnos sehol sem találom. Tudnátok segíteni?
 
Szerintem @Evereka írta hogy erősebbre cserélte a moonledet, de ő azt hiszem maszekolt :) Sry ha tévedek . Nézz be esetleg a naplójába.Vagy majd ír ide.
 
Sziasztok, GA-ban vásárolt quad lámpám 3 db moon Led-je kiégett. Tudja valaki mi a garancia menete? Hétfőn pont megyek arra, de nem hagynám több napra fény nélkül a növényeket...
 
Szia. Izzókra, fénycsövekre, ledekre nem vonatkozik a gari. A ledek könnyen kicserélhetők otthon is, nem kell elhozni a lámpát. Webshopban fent van a pótled.
 
Én nemrég vettem 4*39W -osat és nagyon tetszik. Sokkkal jobb mint a régi lámpám.

Azt szeretném kérdezni viszont, hogy a kék, eredeti ledeknek csak optikai jelentősége van, vagyis, hogy lehet néha nézegetni az akit "holdfényben", vagy a növényeknek tényleg számít ez a hullámhossztartomány?
 
A kék led csak látvány világítás, mikor sötét van a szobában. A növényeknek semmit sem számít.
 
Köszönöm, én is ezt gondoltam, és amúgy ha valamilyen fehér, melegfehér ledre cseréli ki az ember ezeket, akkor ez dob valamennyit az összfényerőn, amennyit a növények is megéreznek, vagy felesleges ezzel babrálni?
 
Back
Oldal tetejére