• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sziasztok! Quad 2x54W-os lámpát szeretnék függeszteni. Kérdésem, hogy milyen távolságra szereljem egymástól a tartó konzolokat, hogy ha később esetleg 4x54 W-os lámpára cserélem, akkor is használható legyen. Egyáltalán a 4x54 W-os lámpán gyárilag adott a függesztés helye?
 
Köszönöm! Ezek szerint szabad kezet kapunk, marad a dilemma, hogy a szélein vagy beljebb függesztve néz ki jobban...
Mivel ott és akkor kell majd megállapítani: melyik mutat jobban, érdemes kipróbálni többféle felfüggesztési lehetőséget. Valószínűleg mind szép lesz, a lámpán nem múlik. :)
Aztán azt választod, ami legjobban tetszik. Én elsődlegesen a kezelhetőséget tartanám szem előtt (be tudj nyúlni a medencében, anélkül hogy beleakadj). Szerintem.
 
Mivel ott és akkor kell majd megállapítani: melyik mutat jobban, érdemes kipróbálni többféle felfüggesztési lehetőséget. Valószínűleg mind szép lesz, a lámpán nem múlik. :)
Aztán azt választod, ami legjobban tetszik. Én elsődlegesen a kezelhetőséget tartanám szem előtt (be tudj nyúlni a medencében, anélkül hogy beleakadj). Szerintem.
Igazad van, valószínűleg próbálgatni kellene, de nincs ötletem, hogy a két tartó konzolt mivel tudnám ideiglenesen rögzíteni, hogy a lámpát is megtartsa, és még 3 lépést el is tudjak távolodni, az ne zuhanjon le, összetörve mindent (szinte látom magam előtt...)
 
Back
Oldal tetejére