• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Proof of concept

Egy szavazást feldobtam volna a topikba, hogy melyik alga okozza majd a legtöbb problémát :)
Természetesen nem olvastam utána, de most azt csináltam, hogy az aquasky 5 órát megy, az akváriumszekrény mögött meg van egy 2x24 Odyssea, derékmagasságban, az pedig nyolc órát. Szóval az idő egy részében ilyen indiai árnyjátékszerű lesz a cucc, és lesz egy kisebb időszak minden nap, amikor megnézhetem az algáimat is. Minden nap, amikor bent vagyok, kap majd carbot, hétvégén nem.
 
Utoljára módosított:
(hol a vérbe kell kikapcsolni, hogy minden egyes alkalommal, amikor valaki elmegy vécére vagy kifújja az orrát, kapok róla egy hosszadalmas emailt? Ezt régen már leszedtem, de visszatámadt. Az alert preferencesben nincs szó ilyesmiről).
 
(hol a vérbe kell kikapcsolni, hogy minden egyes alkalommal, amikor valaki elmegy vécére vagy kifújja az orrát, kapok róla egy hosszadalmas emailt? Ezt régen már leszedtem, de visszatámadt. Az alert preferencesben nincs szó ilyesmiről).

WC-n voltam. :D

Nekem azokról a topikokról küld a mai napig értesítést a rendszer, amikhez azelőtt szóltam hozzá, hogy kikapcsoltam volna az e-mail értesítőt.
 
(hol a vérbe kell kikapcsolni, hogy minden egyes alkalommal, amikor valaki elmegy vécére vagy kifújja az orrát, kapok róla egy hosszadalmas emailt? Ezt régen már leszedtem, de visszatámadt. Az alert preferencesben nincs szó ilyesmiről).

Belemászik az ember fejébe és ááááááá képtelen vagyok szabadulni! :D

262o3sn.jpg
 
Sajna én egy másik székben ülök és nem látom a profilodat.
2 helyen van értesítés. Az oldal tetején Téma megfigyelése link és a felhasználód nevedre menve felül Értesítések beállításai.

Esetleg itt?
https://akvakertesz.hu/watched/threads
asszem sikerült, mondjuk azt még mindig csak remélem, hogy az "alert" alatt az "email alert"-et érti és nem ezeket a kis piros micsodákat
EDIT: a kis piros micsodákat érti, azok nem jelennek meg többé, viszont az emailek jönnek, mint mészáros lőrincnek a közbeszerzési értesítő
 
Utoljára módosított:
Szép az aki, de én nem raktam volna bele ilyen sok fát, kicsit elnyomja a scape-et. Ha mást nem is, legalább ecsetalgát tartsál benne, valami legyen...
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére