• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Proof of concept

Szóval szerintem már mindenkinek megfordult a fejében, hogy csináljon egyszer egy hardscape only akváriumot, ala ADG style, de aztán rájött, hogy kábé pont egy percig nézhet ki jól a cucc, és inkább hagyta a fenébe. Én az ezirányú véleményemet kifejtettem már itt-ott, és olyan csúnyán összeszidtak, hogy nem tudom mit beszélek, hogy elszégyelltem magam azon nyomban, és elhatároztam, hogy egy életem egy halálom, csinálok egy ilyet és bebizonyítom magamnak, hogy nem zöldül be a homok, nem lesz tele dzsuvával, és nincs szükség heti 4 óra takarításra, hogy takaros maradjon az akvárium. Ebben az elhatározásomban segített, hogy nincs több mint egy órám viszont volt egy üres akváriumom, meg vegyes elhalt bonsai-ok, amiket megkaptam post-mortem hasznosításra. Ezúton is kívánnék sok szerencsét ehhez a vállalkozáshoz, mind a magam mind a saját nevemben is.
 
Utoljára módosított:
Mióta várok én erre, hogy valaki kitapossa nekem ezt az utat is :notworthy: :cool: Lets go!
(de hol a többi bonsai? :p)
 
a széfben!
Nem azért kérdeztem :) csak a bevezető miatt, ott még többesszámról volt szó.
Középen fent meg van csíptetve az ág (hogy megálljon)? Vagy az csak valami rügy? Nem látszik ám, hogy ott már a hátsó üvegnél vagyunk-e, vagy nem-e :)
Jól néz ki amúgy tényleg. Too much lenne még egy kis dekor?
 
Nem azért kérdeztem :) csak a bevezető miatt, ott még többesszámról volt szó.
Középen fent meg van csíptetve az ág (hogy megálljon)? Vagy az csak valami rügy? Nem látszik ám, hogy ott már a hátsó üvegnél vagyunk-e, vagy nem-e :)
Jól néz ki amúgy tényleg. Too much lenne még egy kis dekor?

nem, nincs a hátsó falon semmi, inkabb olyan mint egy teáskanna füle. Dekor jöhetne is, mehetne is -- de inkább az utóbbi. Abból használtam, ami volt.
 
Sehol egy búvár-kokedama?! :D

Nagyon menő! Kíváncsi vagyok, hogy hová tart ez a minimál vonal, a végén lehet, hogy már csak meghagyjuk üresen a nappaliban az akvárium helyét. :D
Arra még azért jobban kíváncsi vagyok, hogy meddig bírod növény nélkül! :p
 
Back
Oldal tetejére