• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Pico World

Üdv !
Teljes algabumm van a picoban,restart lesz kidobok belőle mindent aztán majd jelentkezem :)
Épp akartam írni ,hogy ........hogy a bánatban tudod karbantartani ezt a sok akváriumot.Nekem a nagyra is alig van energiám.Az a szerencsém ,hogy most frankón beállt minden benne.
Te meg csöpögtetsz minden akvádról némi infomorzsát,és eszembe jut ,hogy a "Viktor ezt vajon ,hogy bírja":);)
 
Viktor ezt vajon ,hogy bírja"
:arghh::wacky:
Őszinte eleszek Lackó,sehogy :cool:,most a nagyot próbálom összerántani 2 hét alatt a fotózásig.
Aztán ott a blue Carbon amit egy vagy két héten belül elbontok és a helyére karácsonyra egy fás elképzelés kerül majd a Yakushima fő fáiból.Egy elég kemény elrendezésen töröm a fejem ami nekem legalább is ütős lesz 20 literben.
És itt a pico amit már nincsen szíven nézni tovább úgy hogy az a hétvégén szétszedésre kerül,hogy mit rakok össze benne azt nem tudom előre de egy kicsit egyszerűbb kép lesz az biztos :)
 
Szomorúan olvasom, kár érte. De a kisördög már motoszkál: nem lehetne kapni e abból a speckós apró növénykéből? :) vagy kidöglött teljesen? :(
 
Üdv !
Teljes algabumm van a picoban,restart lesz kidobok belőle mindent aztán majd jelentkezem :)

És itt a pico amit már nincsen szíven nézni tovább úgy hogy az a hétvégén szétszedésre kerül,hogy mit rakok össze benne azt nem tudom előre de egy kicsit egyszerűbb kép lesz az biztos :)

Hmmz. Nem lehet visszadurrantani DSM módba? Víz le, fólia rá. Gondolom alga ezt kevésbé díjazná. Utána újra feltölteni és ha ráraksz pár vizen úszó növényt, lehet, hogy alga elkerül.

Sosem próbáltam ezt.
 
Üdv !
Tegnap este egy jól irányzott mozdulattal landolt az akvárium tartalma a kukás zsákba.
A köveket sósavaztam és kb 15 perc alatt összedobtam a következő berendezést.
Ügyeltem rá hogy a szűrő is leférjen a hátsó falon és ne akadályozza semmi az áramlást.
A csodamagokból tényleg csak néhány helyre szórtam főként a kövekre és azok repedéseibe,illetve a hátsó részbe.
Most kb 10 nap DSM jön aztán feltöltés és remélhetőleg algamentes folytatás.
Képet természetesen este azért rakok majd fel.
És ha minden jól alakul talán még a HAC-on meg a TAC-on is el tudom indítani :)
 
Üdv.Sokáig üresen állt a kis akvárium,egészen máig,friss beszerzőkörutam eredménye pont ebbe lett kitalálva !
Lassan elkezdi pályafutását,lehet hogy az irodában a munkahelyen itthon már tul sok lenne az egy főre jutó akváriumok száma [emoji16]
Ebben az összeállításban csak fa van és még mindig 4,5 literről beszélünk !

7f0ef37c432c8b1a86e3898c6bd376d2.jpg

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Üdv.Sokáig üresen állt a kis akvárium,egészen máig,friss beszerzőkörutam eredménye pont ebbe lett kitalálva !
Lassan elkezdi pályafutását,lehet hogy az irodában a munkahelyen itthon már tul sok lenne az egy főre jutó akváriumok száma [emoji16]
Ebben az összeállításban csak fa van és még mindig 4,5 literről beszélünk !

View attachment 29953

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
Atyaég, hogy fogod takarítani az üveget? Kiveszed a dekort?? Az üveg opti, vagy hagyományos?? [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
 
Atyaég, hogy fogod takarítani az üveget? Kiveszed a dekort?? Az üveg opti, vagy hagyományos?? [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Kicsit trükkös a fotó,mert van még hely az üveg mellett,sima 4 mm üveg [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére