• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Pico World

Üdv.
Még mindig víz nélkül,sőt úgy alakult,hogy ez a kis pico lesz a kísérleti medence a magról ültetett növényeknek.
Vasárnap ebből az ötletből indulva gyomláltam és beszortam mindenhol ahol gondoltam magokkal.
Egy kis ízelítő két nap után:

ac16b34a86d65593d8804670431812db.jpg
 
Üdv.
Még mindig víz nélkül,sőt úgy alakult,hogy ez a kis pico lesz a kísérleti medence a magról ültetett növényeknek.
Vasárnap ebből az ötletből indulva gyomláltam és beszortam mindenhol ahol gondoltam magokkal.
Egy kis ízelítő két nap után:

View attachment 17600

Óhh Viktor!
Csodálatos ez a művészien megkomponált fotó.
Az erdészház ablakát áztató nyári zápor gyönyörű, sejtelmes képet varázsol az előtűnő hegyvonulat ormain felsejlő, a zöld színeinek változatosságát felvonultató erdőségből.
"Távolban egy fehér vitorla" képe látszik kibontakozni, mely csendesen ringatózik a homályba burkolózó tó vizén.

Lehetne egy napsütötte képet kérni :)
 
Vajon CO2 nélkül is megmaradna?
Én CO2-s akvába nem nagyon tenném, mert a visszajelzések alapján elég gyorsan terjed, durva lenne a karbantartás.
Sűrűn metszed? Elméletileg ha nem metszed elég gyakran, akkor könnyen felszakad, mint a HC.
 
Szia Viktor!

Az elmúlt két hétben milyen változások történtek a magról ültetett növényekkel a víz alatt?

AmegA
 
Szia Viktor!

Az elmúlt két hétben milyen változások történtek a magról ültetett növényekkel a víz alatt?

AmegA
Szia Ati !
Akkor egyuttal válaszolok is.
Ma teljesen fel lett töltve az akvárium és üzemel is a kis szűrő egy kis poppy átalakítással [emoji16]
És hogy is viselkedik víz alatt a növény ? Olyan mint a glosso elsőre nagyon apró levelei vannak aztán ezek megnyúlnak mint itt a képen is de nyírással gondozással szép tömött gyeppé alakul.

d26e485890f417dc5e4af6793cd053ca.jpg

066f0a5475f383ccdbf55daa56b375a1.jpg
 
Back
Oldal tetejére