• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pico verseny

Ha lenne egy ilyen verseny, akkor neveznél?

  • Igen

    Votes: 23 53.5%
  • Nem

    Votes: 12 27.9%
  • Ha lenne valami jó kis nyeremény...

    Votes: 8 18.6%

  • Total voters
    43
csoli said:
ez a verseny nekem pont jokor jött
már pár napja gondolgodtam egy pikon és mára lett meg minden hozzá
ugyhogy most össze is rakom :D
Hajrá! :thumbup:
 
Azt hiszem összedobok én is valamit...
:)
Már nézegettem is a kreatív boltban meg a tescoban a díszpoharakat-gyertyatartókat.
Mibe is lenne jó tenni!?
A lényeg, nagyon nehéz lesz méretarányosan alkotni valamit!
:D
Most Manadoval próbálkoztam de túl nagy a szemcseméret szerintem marad a folyami homok...
A növényekről még semmi ötletem nincs mi lenne jó bele!
 
SlyChocolate said:
Azt hiszem összedobok én is valamit...
:)
Már nézegettem is a kreatív boltban meg a tescoban a díszpoharakat-gyertyatartókat.
Mibe is lenne jó tenni!?
A lényeg, nagyon nehéz lesz méretarányosan alkotni valamit!
:D
Most Manadoval próbálkoztam de túl nagy a szemcseméret szerintem marad a folyami homok...
A növényekről még semmi ötletem nincs mi lenne jó bele!
IKEA-ban lehet kapni jó kis vázát. Én nem jutottam el oda, így egy itthon talált kis vázát rendeztem be... Sok szerencsét! :thumbup:
 
artegor said:
csináltatom az egy literes akit :D
Gondolom az üveges érdekesen nézett. :)

Lenne egy kérdésem. Ugye most az első helyezett kap egy nano DC-t, a második meg egy 300as microt és egy 300as macrot. Egy-ketten jelezték, hogy szerintük fordítva jobb lenne. Ti mit gondoltok?
Én úgy gondoltam, hogy a DC olyan tudományosan hangzik :) és ezért az első kapja, de ezen még lehet változtatni. ;)
 
Én is mondtam. :)
Esetleg ha az első 3 helyezett a mostani nyeremény értékének megfelelő értékű vásárlási utalványt kapna a shopba? Csak egy ötlet... :shifty: :thumbup:
 
katroc said:
Én is mondtam. :)
Esetleg ha az első 3 helyezett a mostani nyeremény értékének megfelelő értékű vásárlási utalványt kapna a shopba? Csak egy ötlet... :shifty: :thumbup:
A GA "csak" az első két helyezett nyereményét biztosítja. A 3. helyezett nyereményét én adom. :)
 
Többen jelezték, hogy rendeltek növényeket, de csak a határidő után jönnének meg. Ezért mindenki kap még egy hetet. Tehát a határidő április 18. Mivel senkivel sem akarok kitolni, ezért aki már beküldte, illetve a napokban küldi be a művét, annak nem kell plusz egy hétig fenntartani, hanem a második képet a nevezés időpontját követő 1 hónaptól, a végső határidőig (május 18) bármikor küldheti.

Remélem érthetően fogalmaztam. Ha nem, akkor kérdezzetek nyugodtan. ;)
 
Még mindig elég kevés nevező van... Ne ijesztgessetek! :) Mivel valószínűleg nem is lesz olyan sok nevező, ezért érdemes megpróbálni, mert így nagyobb esély van jó helyen végezni. :thumbup:

Hajrá! :)
 
Jelentem, összesen 10 akvárium érkezett. Proci pont az utolsó percben jelentkezett. :) Ha jól emlékszem ő volt az, aki a HAC-ra is az utolsó percekre hagyta a nevezést. Igaz, ezért díj nem jár, de gratulálok! :)

Tehát 8 nevező, 9 akvárium... Ez szerintem így elsőre nem rossz. Nagyon érdekes, kreatív megoldások születtek, és szerintem az összes pico megállta volna a helyét az angol pico versenyen is.
Az a gond, hogy a neheze még csak most jön... :) A nevezőknek ugyanis még több mint 4 hétig fent kéne tartani az akváriumukat. Mivel nincs olyan sok nevező, ezért a kizárásos szabályt lehet, hogy kiveszem. Ha valakinek nem sikerült az életben tartás, akkor azt a képet fogja a zsűri értékelni, amit az akvárium összeállításának napján küldött. Esetleg egy kis pontlevonás... De ezen még gondolkozom. Egy-két nap múlva megírom a tutit. ;)
 
Már csak 18 nap van hátra! Kitartás! :thumbup:

Mivel, nem született egyhangú döntés, arról, hogy mit kapjon az első helyezett, (tápokat vagy DC-t) ezért úgy döntöttem, hogy a nyertes választ. Így remélem megfelel mindenkinek! ;)
 
Aki április 11-e előtt beküldte a nevezését az holnap már küldheti a második fotót. A többieknek 18-án kell. Aki aznap nem ér rá és nem tudja küldeni a képet, az írjon pü-t.
 
A második képet holnap kell küldeni. :!: Ne felejtsétek el! :thumbup: A pontozás szerintem 1-2 hét lesz.
 
Halkan megjegyzem, hogy megvan a sorrend. :) Eredményhirdetés vagy kedden vagy szerdán lesz. A blogomon és ebben a topikban lehet majd látni az eredményeket. Estefelé rakom fel, de majd mondok pontos időpontot. :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére