• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pécs

Közben sikerült találnom Red Cherry-t Pécsen, igaz egy aukciós portálon, majd megírom milyeneket sikerült beszereznem...

Jelentem a Red Cherryk remekül érzik magukat, élvezik az új helyüket, és nagyon szép, élénk színt vettek fel már azóta, hogy bekerültek az akiba.
 
Kedves Woctrax!

Érdeklődnék, tudsz-e nekem is segíteni diszkoszok kapcsán. ;)
Én is szeretnék végre jó árban találni, Pécs környékén szép halakat.
Válaszod, előre is köszönöm.

Üdv: Kyra
 
Kyra33 said:
Kedves Woctrax!

Érdeklődnék, tudsz-e nekem is segíteni diszkoszok kapcsán. ;)
Én is szeretnék végre jó árban találni, Pécs környékén szép halakat.
Válaszod, előre is köszönöm.

Üdv: Kyra

Kedves Kyra33!

Diszkosz ügyben még nem néztem körül sem Pécsen, sem máshol igazán. Nekem az akijaim 22-23 °C körül mennek ilyenkor, és oda nem igazán lenne jó, így még nem gondolkodtam rajtuk. De hátha mások tudnak itt olyat, amit én nem. ;)
 
Kedves Woctrax!

Köszönöm a gyors válaszod.
Azt szertném megérdeklődni, hogy megtudnád-e mondani v.milyen formában, hogy hol milyen "aukciós portálon" érdemes keresnem.. ha ez itt szabályos lehet.. akár Pü.-ben. Gondolom nem rákokra szakosodott az "üzlet" ..ha üzlet(?)
Amennyiben esetleg tud valaki a környéken,(Baranyában)diszkosz-tenyésztőt, vagy "reális áron" értékesítő üzletet,..
szívesen venném az infót. ;)
További szép napot!

Üdv: Kyra
 
Kyra33 said:
Kedves Woctrax!

Köszönöm a gyors válaszod.
Azt szertném megérdeklődni, hogy megtudnád-e mondani v.milyen formában, hogy hol milyen "aukciós portálon" érdemes keresnem.. ha ez itt szabályos lehet.. akár Pü.-ben. Gondolom nem rákokra szakosodott az "üzlet" ..ha üzlet(?)
Amennyiben esetleg tud valaki a környéken,(Baranyában)diszkosz-tenyésztőt, vagy "reális áron" értékesítő üzletet,..
szívesen venném az infót. ;)
További szép napot!

Üdv: Kyra

Kedves Kyra!

Szerintem nem akkora titok talán nem moderálják ki mivel nem pontos cím v. link: Vaterán nézegettem Baranyás szűrővel akv. körben és úgy találtam.
 
Kyra33 said:
Kedves Woctrax!

Érdeklődnék, tudsz-e nekem is segíteni diszkoszok kapcsán. ;)
Én is szeretnék végre jó árban találni, Pécs környékén szép halakat.
Válaszod, előre is köszönöm.

Üdv: Kyra

Szia Kyra!

Tappancsban mindig van diszkosz, érdemes lenne megnézned.
 
Red cherryből mindig akad egy eladó csapat. Ha valakit érdekel írjon PÜ-t. Természetesen Pécsen :)
Egyébként Ficánkát én is ajánlom.
 
Üdv!
Ficánkát én is tudom ajánlani már 2 éve vásárolok náluk, megbízhatóak. A fő profiljuk a kisállat de nyitnak az akvakertészet felé is.. Az alkalmazott srácnak 1 300 literes tengeri akváriuma van otthon :p . Igazán segítőkészek bármiben.
Ha még mindig keres valaki palackot Pécs környékén talán tudok segíteni.A többit Pü.
 
Pécsieknek és Pécs környékieknek ajánlom a Budai Vám-i Tescoban lévő Kisállattartók boltját. ;)

Nagyon korrekt a hozzáállásuk, és szerintem az áraik is renden vannak. Nekem például mindig szóltak ha épp egy olyan akváriumban néztem ki halat, amiben felütötte a fejét a betegség.
Sajnos a kertvárosi, előbb emlegetett üzletről ugyanezt nem tudom elmondani, onnan már 2-3 alkalommal is sikerült beteg hallal hazajutnom; szerencsére karanténozok.
 
Jó régen írt ide bárki is...
de láttam, hogy valaki szeretett volna discosokat venni.
nekem hamarosan lesz néhány kiadó heckel*blue diamond szülőktől.
de az egyik pár is eladó... amúgy a Ficánka korrekt bolt.
Tappancshoz is érdemes néha benézni.
vannak még kisebb boltok is. Kervárosban a BigFish-ben is segítőkész a srác, bár nincs nagy választéka nem zárkózik el a rendeléstől.
 
Megtöröm a csendet ,és írok pár sort a pécsi felhozatalról.Ficánkában jártam ,a tulaj srác tényleg nagyon közvetlen ,és segítőkész,de amii ott most van az nem semmi .Még mondta is hogy szét van esve egy picit fejben,ugyanis a bolt jelentős része festés alatt van.Egy két dolgot nem is talál szegény ,olyan a felfordulás.Igyekszik mindenkit maradéktalanul kiszolgálni ,de ilyen körülmények között nem egyszerű.Mindenesetre jót dumcsiztunk:)
 
Ennyi idő után én is megtöröm a csendet:
A héten jártam az említett boltban, én már nyomát sem láttam felfordulásnak (bár mióta írtatok rengeteg idő eltelt) sőt, nagyon szépen rendezett és elég korrekt méretű boltocska.
A tulaj srác valóban nagyon közvetlen. Kínálat van szépen, növényekből sajnos kisebb a választék, de megnyugtatott, hogy hamar cserélődnek és ha valami speckó kellene ami nincs, azt is igyekszik beszerezni.
Ahogy elnézelődtem a boltban, árakban szintén korrekt, szerintem nincs elszállva.
Halak terén van néhány nano hala is, ami meglepett, mert a főváros határait elhagyva még egy boltban sem találkoztam velük.
És van egy gyönyörű tengeri akvárium a bejárat mellett. :)
 
Abszolút korrektek. Gyakorlatilag minden alapfelszerelés van raktáron, üvegek, szűrők, lámpák, co2 rendszerek, aljzatok, tápok, vitaminok, miegymás. Alkatrész is van bőven a szelepektől, csöveken át egészen a csipeszekig. Én azt mondom, legalább minden megyeszékhelyen ha egy ilyen bolt lenne, a magyar akvakertészetet mintha hátsóba rúgták volna, akkorát indulna. Nem GA, de hiánypótló, követendő kezdeményezés majd 200km-re a fővárostól. KELL! Még több!!! ;)
 
Szeretnék építeni egy oldalpolcos szűrőakváriumot, a csövezést ragasztható pvc csővel és idomokkal oldanám meg. Tudtok olyan kereskedést lehetőleg a belvárosban ahol be tudom ezeket szerezni?
 
Utoljára módosított:
Szeretnék építeni egy oldalpolcos szűrőakváriumot, a csövezést ragasztható pvc csővel és idomokkal oldanám meg. Tudtok olyan kereskedést lehetőleg a belvárosban ahol be tudom ezeket szerezni?

tudok, nem belváros és rendelésre hozzák csak, de létezik, és vállalható áron (privátban megírtam)
 
Sziasztok!
Csak szeretném veletek megosztani ami a minap történt velem...
Megyek fagyikaját meg tubifexet venni az állataimnak a B...i v.m Te...ba a M..d-el nevű boltba és ha már ott voltam megnéztem az akváriumokat...
HÁT VOLT EGY CSOMÓ NEM AKVÁRIUMI NÖVÉNY.... :-( bent az akváriumokban akváriumi növényként árulva.
...nem nagyon tudok szóhoz jutni!
Még szerencse hogy köztetek lehetek a fórumon és tágítjátok az agyamat!...lehet hogy elcsábultam volna a hamigraphis láttán.
 
Back
Oldal tetejére