1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Pécs

Kategória: 'Hol vásároljunk', témanyitó: Ramen, téma nyitása: Júni 5, 2010.

1. Woctrax
    Épp nem fórumozik ...

Woctrax Kertész szaki

Tag:
    Jan 13, 2010
    Kedvelik:
    54
    Hely:
    Baranya, Zengővárkony
    Jelentem a Red Cherryk remekül érzik magukat, élvezik az új helyüket, és nagyon szép, élénk színt vettek fel már azóta, hogy bekerültek az akiba.

2. Kyra33
    Épp nem fórumozik ...

Kyra33 Új regisztrált

Tag:
    Febr 17, 2011
    Kedvelik:
    1
    Hely:
    Baranya megye - Pécs
    Kedves Woctrax!

Érdeklődnék, tudsz-e nekem is segíteni diszkoszok kapcsán. ;)
    Én is szeretnék végre jó árban találni, Pécs környékén szép halakat.
    Válaszod, előre is köszönöm.

Üdv: Kyra

3. Woctrax
    Épp nem fórumozik ...

Woctrax Kertész szaki

Tag:
    Jan 13, 2010
    Kedvelik:
    54
    Hely:
    Baranya, Zengővárkony
    Kedves Kyra33!

Diszkosz ügyben még nem néztem körül sem Pécsen, sem máshol igazán. Nekem az akijaim 22-23 °C körül mennek ilyenkor, és oda nem igazán lenne jó, így még nem gondolkodtam rajtuk. De hátha mások tudnak itt olyat, amit én nem. ;)

4. Kyra33
    Épp nem fórumozik ...

Kyra33 Új regisztrált

Tag:
    Febr 17, 2011
    Kedvelik:
    1
    Hely:
    Baranya megye - Pécs
    Kedves Woctrax!

Köszönöm a gyors válaszod.
    Azt szertném megérdeklődni, hogy megtudnád-e mondani v.milyen formában, hogy hol milyen "aukciós portálon" érdemes keresnem.. ha ez itt szabályos lehet.. akár Pü.-ben. Gondolom nem rákokra szakosodott az "üzlet" ..ha üzlet(?)
    Amennyiben esetleg tud valaki a környéken,(Baranyában)diszkosz-tenyésztőt, vagy "reális áron" értékesítő üzletet,..
    szívesen venném az infót. ;)
    További szép napot!

Üdv: Kyra

PaulZso kedveli.
  5. Woctrax
    Épp nem fórumozik ...

Woctrax Kertész szaki

Tag:
    Jan 13, 2010
    Kedvelik:
    54
    Hely:
    Baranya, Zengővárkony
    Kedves Kyra!

Szerintem nem akkora titok talán nem moderálják ki mivel nem pontos cím v. link: Vaterán nézegettem Baranyás szűrővel akv. körben és úgy találtam.

6. Indie
    Épp nem fórumozik ...

Indie Új regisztrált

Tag:
    Márc 5, 2010
    Kedvelik:
    0
    Hely:
    Pécs/Keszthely
    Szia Kyra!

Tappancsban mindig van diszkosz, érdemes lenne megnézned.

7. zsabi
    Épp nem fórumozik ...

zsabi Új regisztrált

Tag:
    Okt 26, 2009
    Kedvelik:
    0
    Red cherryből mindig akad egy eladó csapat. Ha valakit érdekel írjon PÜ-t. Természetesen Pécsen :)
    Egyébként Ficánkát én is ajánlom.

8. za8305
    Épp nem fórumozik ...

za8305 Új regisztrált

Tag:
    Szept 18, 2010
    Kedvelik:
    0
    Hely:
    Pécs
    Üdv!
    Ficánkát én is tudom ajánlani már 2 éve vásárolok náluk, megbízhatóak. A fő profiljuk a kisállat de nyitnak az akvakertészet felé is.. Az alkalmazott srácnak 1 300 literes tengeri akváriuma van otthon :p . Igazán segítőkészek bármiben.
    Ha még mindig keres valaki palackot Pécs környékén talán tudok segíteni.A többit Pü.

9. Woctrax
    Épp nem fórumozik ...

Woctrax Kertész szaki

Tag:
    Jan 13, 2010
    Kedvelik:
    54
    Hely:
    Baranya, Zengővárkony
    Pécsieknek és Pécs környékieknek ajánlom a Budai Vám-i Tescoban lévő Kisállattartók boltját. ;)

Nagyon korrekt a hozzáállásuk, és szerintem az áraik is renden vannak. Nekem például mindig szóltak ha épp egy olyan akváriumban néztem ki halat, amiben felütötte a fejét a betegség.
    Sajnos a kertvárosi, előbb emlegetett üzletről ugyanezt nem tudom elmondani, onnan már 2-3 alkalommal is sikerült beteg hallal hazajutnom; szerencsére karanténozok.

10. Szentpáli András
    Épp nem fórumozik ...

Szentpáli András Nézelődő

Tag:
    Nov 29, 2012
    Kedvelik:
    1
    Hely:
    Pécs
    Jó régen írt ide bárki is...
    de láttam, hogy valaki szeretett volna discosokat venni.
    nekem hamarosan lesz néhány kiadó heckel*blue diamond szülőktől.
    de az egyik pár is eladó... amúgy a Ficánka korrekt bolt.
    Tappancshoz is érdemes néha benézni.
    vannak még kisebb boltok is. Kervárosban a BigFish-ben is segítőkész a srác, bár nincs nagy választéka nem zárkózik el a rendeléstől.

11. Evereka

Evereka Legenda

Tag:
    Jan 24, 2013
    Kedvelik:
    10,024
    Hely:
    Bátaszék
    Megtöröm a csendet ,és írok pár sort a pécsi felhozatalról.Ficánkában jártam ,a tulaj srác tényleg nagyon közvetlen ,és segítőkész,de amii ott most van az nem semmi .Még mondta is hogy szét van esve egy picit fejben,ugyanis a bolt jelentős része festés alatt van.Egy két dolgot nem is talál szegény ,olyan a felfordulás.Igyekszik mindenkit maradéktalanul kiszolgálni ,de ilyen körülmények között nem egyszerű.Mindenesetre jót dumcsiztunk:)

12. Nagypush
    Épp nem fórumozik ...

Nagypush Kertész tanonc

Tag:
    Ápr 10, 2014
    Kedvelik:
    3
    Hely:
    Kaposvár
    Ennyi idő után én is megtöröm a csendet:
    A héten jártam az említett boltban, én már nyomát sem láttam felfordulásnak (bár mióta írtatok rengeteg idő eltelt) sőt, nagyon szépen rendezett és elég korrekt méretű boltocska.
    A tulaj srác valóban nagyon közvetlen. Kínálat van szépen, növényekből sajnos kisebb a választék, de megnyugtatott, hogy hamar cserélődnek és ha valami speckó kellene ami nincs, azt is igyekszik beszerezni.
    Ahogy elnézelődtem a boltban, árakban szintén korrekt, szerintem nincs elszállva.
    Halak terén van néhány nano hala is, ami meglepett, mert a főváros határait elhagyva még egy boltban sem találkoztam velük.
    És van egy gyönyörű tengeri akvárium a bejárat mellett. :)

13. rollreich
    Épp nem fórumozik ...

rollreich Legenda

Tag:
    Febr 12, 2012
    Kedvelik:
    4,207
    Hely:
    Pécs
    Abszolút korrektek. Gyakorlatilag minden alapfelszerelés van raktáron, üvegek, szűrők, lámpák, co2 rendszerek, aljzatok, tápok, vitaminok, miegymás. Alkatrész is van bőven a szelepektől, csöveken át egészen a csipeszekig. Én azt mondom, legalább minden megyeszékhelyen ha egy ilyen bolt lenne, a magyar akvakertészetet mintha hátsóba rúgták volna, akkorát indulna. Nem GA, de hiánypótló, követendő kezdeményezés majd 200km-re a fővárostól. KELL! Még több!!! ;)

Nagypush és Evereka kedvelik.
  14. schwarcz
    Épp nem fórumozik ...

schwarcz Kertész tanonc

Tag:
    Nov 4, 2013
    Kedvelik:
    21
    Hely:
    Komló
    Szeretnék építeni egy oldalpolcos szűrőakváriumot, a csövezést ragasztható pvc csővel és idomokkal oldanám meg. Tudtok olyan kereskedést lehetőleg a belvárosban ahol be tudom ezeket szerezni?

Utoljára módosított: Okt 2, 2014
  15. dexkill

dexkill VIP kertész

Tag:
    Máj 7, 2014
    Kedvelik:
    703
    Hely:
    Pécsvárad
    tudok, nem belváros és rendelésre hozzák csak, de létezik, és vállalható áron (privátban megírtam)

16. Drávafalvi Vince
    Épp nem fórumozik ...

Drávafalvi Vince Tapasztalt kertész

Tag:
    Máj 16, 2015
    Kedvelik:
    31
    Hely:
    Pécs, Egyenlőség utca 56.
    Sziasztok!
    Csak szeretném veletek megosztani ami a minap történt velem...
    Megyek fagyikaját meg tubifexet venni az állataimnak a B...i v.m Te...ba a M..d-el nevű boltba és ha már ott voltam megnéztem az akváriumokat...
    HÁT VOLT EGY CSOMÓ NEM AKVÁRIUMI NÖVÉNY.... :-( bent az akváriumokban akváriumi növényként árulva.
    ...nem nagyon tudok szóhoz jutni!
    Még szerencse hogy köztetek lehetek a fórumon és tágítjátok az agyamat!...lehet hogy elcsábultam volna a hamigraphis láttán.

Aktuális oldal megosztása