• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pécs és környéke

Nos, mint kérdező, érdeklődő összefoglalnám a leírtakat:
nosztalgiázni menjek a nénikéhez
a Budainál mehetek jókor
a Tappancsot lehangolódáshoz nézzem meg
befutó a Ficánka.
Azt nem ígérem, hogy az összes általatok vázolt lehetőséget megtekintem, de amit sikerül beiktatni, arról beszámolok.
Több esetben tapasztaltam, hogy az eldugott pici boltokban is lehet jó dolgokat találni (fákat vettem így).
 
Sziasztok!
Szeretném megérdeklődni,valaki nem e utazik jövő héten Pécsről Bonyhádra,esetleg Szekszárdra,vagy Mohácsra esetleg ezekbe az irányokban????
Bajára nem tudnak hozni amano garnélát ,és keresnék olyan valakit aki tudna nekem hozni a Ficánkából ,ha volna valaki olyan rendes azt megköszönném.Nincs mostanában dolgom arra ,gondoltam rákérdezek,hátha akad segítő .Köszönöm


Szia!

Én szoktam arra járni, de nem tudom ígérni, mert csak akkor venném meg, ha rögtön indulnék haza.
Ha adsz elérhetőséget, akkor csörgök, hogy aktuális-e még.

Üdv.
 
Szia!

Én szoktam arra járni, de nem tudom ígérni, mert csak akkor venném meg, ha rögtön indulnék haza.
Ha adsz elérhetőséget, akkor csörgök, hogy aktuális-e még.

Üdv.
Köszönöm szépen a felajánlást,de ugy alakult ,hogy leautóztam Pécsre;)
 
Ez hol van? A Tappancsra gondolsz? Az engem lehangol mostanság... pedig ismerem a tulajt, 12-15 évvel ezelőtt az nagyszerű bolt volt.



A Makay úti teszkó a "nagyteszkó", ott nincs halas (lehet, hogy régen volt...), hanem kint a Budai vámnál lévő teszkóban van a mard-el bolt. Nem nagy szám, de van látnivaló, ha éppen jókor megyünk oda.

Van még egy bolt, kint "uránban", a Petőfi úton. Kb 1 éve voltam ott, de gyerekkoromban (15 évvel ezelőtt) oda jártam halért tubiért, növényért. Még mindig a guppi-xifo-vitorlás feelinget nyomják, igazi régi vágású, '80-as évekbeli halasbolt :) Nekem nosztalgia, de amúgy az akváriumok tiszták, rendezettek, és a "vénasszony" (=idős, kedves néni!) felkészültebb a halakból, mint sok arcosharcos halas társunk :D
Abszolút mindenben igazad van.
Múlt héten voltam a Tappancsba a Mártírok utján...hát volt baj...
A többivel mind eggyetértek
 
A bejegyzések alapján redukálódik a boltok száma kettőre.
Budaivám? Ha így írom a GPS keresőbe megtalálom.
Remélhetőleg nem Budára navigál
 
Üdv Nektek Szomszédok!
Csatlakoznék hozzátok, Dombóvárról.
Az volna a kérdésem, van e köztetek olyan, akinek Opti üvegből van akváriuma, és megengedné, hogy megnézzem.
Szeretném lecserélni a mostani 96 literest egy 180 literesre. És még nem láttam élőben opti-t.
Szeretném látni, hogy tényleg megéri e az árát.
Üdv, Atesz
 
Sziasztok! Pécset vagy kornyeken keresek igenyes kornyezetben tartott hallakkal, minosegi termekeket termekkel foglalkozo akvarista boltot!
Ma megneztem a egy Ta**** nevu uzletet, 30 mp-nel tobbet nem toltottem az uzletben. :)
koszi elore a segitseget!
 
Sziasztok! Pécset vagy kornyeken keresek igenyes kornyezetben tartott hallakkal, minosegi termekeket termekkel foglalkozo akvarista boltot!
Ma megneztem a egy Ta**** nevu uzletet, 30 mp-nel tobbet nem toltottem az uzletben. :)
koszi elore a segitseget!
Szia.
Ficánka kertvárosban az jó...
Meg még a Mard L a budai vám tescoban
De egyik helyen se várj nagy csodát.
Sok sikert!
 
Tudnak ott mindent a témáról, túl sokat is...csak a földrajzi és abból vonatkoztatott gazdasági lehetőségek nem adottak egy normális bolt kiépítésére. :unsure:
Ezt azért írtam ,mert Szeki ebből a szempontból egy nagy 0.:facepalm:
 
Back
Oldal tetejére