• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pécs és környéke

Gyorsan telefonáltam egyet. A @dexkill és @Polip112 által javasolt helyek szerintem ugyanazok. Korábban az Északmegyer dűlőben volt a telephely és nemrég kikoltoztek a MecsekExtrém mellé. Nekem 300 Ft/kg árat mondott a pasas a kisebb darabokra és 900 Ft/kg-ot a nagyobbakra. Ha ez igaz, akkor már a seiryu nem is olyan drága :(

Gyorsan megyek és még a fogorvos előtt megnézem a 2 helyet....
 
Sziasztok!
Szeretném megérdeklődni,valaki nem e utazik jövő héten Pécsről Bonyhádra,esetleg Szekszárdra,vagy Mohácsra esetleg ezekbe az irányokban????
Bajára nem tudnak hozni amano garnélát ,és keresnék olyan valakit aki tudna nekem hozni a Ficánkából ,ha volna valaki olyan rendes azt megköszönném.Nincs mostanában dolgom arra ,gondoltam rákérdezek,hátha akad segítő .Köszönöm
 
Lesz dolgom Ficánkában valamikor, és ha van éppen készleten, akkor Pécsváradig el tudom hozni őket, aztán innét továbbszállítani kellene csak. Pl. távolsági buszon hőszigetelő dobozban. Ötleteljünk, mert szívesen segítek, de arrafelé nincs dolgom.
 
A keleti végekről üdvözlök minden Pécsen ill. környékén fellelhető fórumtagot!

Mivel a nagylányunk családjával Pécsen él, az a terv, hogy az év utolsó hetét ott töltjük.
Szeretnélek Titeket megkérni, hogy javasoljatok helyi akvarisztikával foglalkozó boltokat megtekintés céljából.
Amíg a nejem a lányunk ikreinek a kaksis pelusait cserélgeti én inkább az üzletek kínálatát böngészném.
Nem cél a konkrét vásárlás, csupán nézelődnék egy kicsit - mindig ezt mondom, de sosem tudok üres kézzel távozni :)

Köszönöm a leendő útmutatásokat, tanácsokat!
 
A keleti végekről üdvözlök minden Pécsen ill. környékén fellelhető fórumtagot!

Mivel a nagylányunk családjával Pécsen él, az a terv, hogy az év utolsó hetét ott töltjük.
Szeretnélek Titeket megkérni, hogy javasoljatok helyi akvarisztikával foglalkozó boltokat megtekintés céljából.
Amíg a nejem a lányunk ikreinek a kaksis pelusait cserélgeti én inkább az üzletek kínálatát böngészném.
Nem cél a konkrét vásárlás, csupán nézelődnék egy kicsit - mindig ezt mondom, de sosem tudok üres kézzel távozni :)

Köszönöm a leendő útmutatásokat, tanácsokat!
Pécsen a Ficánka amit ajánlanák.
 
Utoljára módosított moderátor által:
@Evereka köszi.
Neten böngésztem, de az igazat kizárólag a valós látogatók véleménye adja, ezért érdeklődöm itt.
Ficánka behúzva.
 
Valamint ha jól emlékszem a Makay uti nagy TECSÓ soron is volt egy kisállatos ,pár akvarisztikás cuccal,halakkal,de ott már rég voltam,lehet már nincs is:)
 
Egész jól haladunk.
Két napra a pelenka cserétől :wtf: megszabadultam (y)
Ha még programot akarsz ....igaz én még nem voltam fenn,és nem is tudom a nyitvatartásukat,de ha szép időt fogsz ki ,akkor nagyon pazar a kilátás a TV toronyból;)
maxresdefault.jpg
 
Élőlények vásárlását nem tervezem. Több napot nem bírnának ki zacsiban.
Vagy, elviszem a 30-as kockát az összes technikával :LOL:
 
@Evereka ez már sok a jóból.
Viccet félre, természetesen az ikrekre szánjuk az időnket, de biztos lesznek közös családi programok is.
Valamint nekem fakultatív...
Ez a torony csábító, tiszta időben szép lehet a kilátás.
Az elmúlt év nyarán voltunk Pécsen. Akkor a belváros szépségeit tekintettük meg.
Szabadabban tudtunk mozogni, mert az ikrek ezév májusában születtek.
 
@Evereka ez már sok a jóból.
Viccet félre, természetesen az ikrekre szánjuk az időnket, de biztos lesznek közös családi programok is.
Valamint nekem fakultatív...
Ez a torony csábító, tiszta időben szép lehet a kilátás.
Az elmúlt év nyarán voltunk Pécsen. Akkor a belváros szépségeit tekintettük meg.
Szabadabban tudtunk mozogni, mert az ikrek ezév májusában születtek.
Mint mondtam még sajna én sem voltam fenn a toronyban,de múltkor egy fotós pazar képeket készített a ködbe burkolódzó városról.Ez is egyfajta szép oldala a városnak/természetnek ;)
 
Ez gyönyörű.
20-25 éves emlékek jutnak eszembe.
Közelségük miatt nekem a Bükk és a Zemplén adatott.
Igazán a Zemplént imádtam a vadregényessége miatt.
Akkor még a turisták nem árasztották el. Csodálatos, érintetlen erdőkben lehetett bolyongani.
Nikon F4 betárazva diával és két hét a hegyekben.
Szép idők voltak.
 
Ezen kívül még a vasútállomás közelében van 1 normálisabb és kész. Nincs több említésre méltó.

Ez hol van? A Tappancsra gondolsz? Az engem lehangol mostanság... pedig ismerem a tulajt, 12-15 évvel ezelőtt az nagyszerű bolt volt.

Valamint ha jól emlékszem a Makay uti nagy TECSÓ soron is volt egy kisállatos ,pár akvarisztikás cuccal,halakkal,de ott már rég voltam,lehet már nincs is:)

A Makay úti teszkó a "nagyteszkó", ott nincs halas (lehet, hogy régen volt...), hanem kint a Budai vámnál lévő teszkóban van a mard-el bolt. Nem nagy szám, de van látnivaló, ha éppen jókor megyünk oda.

Van még egy bolt, kint "uránban", a Petőfi úton. Kb 1 éve voltam ott, de gyerekkoromban (15 évvel ezelőtt) oda jártam halért tubiért, növényért. Még mindig a guppi-xifo-vitorlás feelinget nyomják, igazi régi vágású, '80-as évekbeli halasbolt :) Nekem nosztalgia, de amúgy az akváriumok tiszták, rendezettek, és a "vénasszony" (=idős, kedves néni!) felkészültebb a halakból, mint sok arcosharcos halas társunk :D
 
Back
Oldal tetejére