• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Path to enlightenment - 54L Ryuboku

Lehet, a hiba az én készülékemben van, de nem látom a képet. :(
Tapatalkkal raktam be a képet, lehet, hogy az a baj. De akkor itt van rendesen:
14300846035_3a8d6914c7_b.jpg
 
Azért remélem, hogy nem utolsó leszek. :|
Ezzel biztos hogy nem leszel az utolsó akváriumok közt,szerintem még engem is megelőzöl,mivel Én a fotózásra fektettem a legkevesebb energiát :confused: ergo : GERONIMO gép,nuku állvány,nuku hajszárító,de még így is számomra elfogadható képet sikerült beküldenem.
De a Tiéd már fekete fehérben is jobban tettszik.(y)
 
Ezzel biztos hogy nem leszel az utolsó akváriumok közt,szerintem még engem is megelőzöl,mivel Én a fotózásra fektettem a legkevesebb energiát ergo : GERONIMO gép,nuku állvány,nuku hajszárító,de még így is számomra elfogadható képet sikerült beküldenem.
De a Tiéd már fekete fehérben is jobban tettszik.
Köszi! Bár a színes kép minősége sajnos rosszabb kicsit. Állványból a legolcsóbb HAMA tripodot használom. Nah pont ennyit is ér, kb lehetetlen beszintezni, de legalább fix Annyival jobb egy szék+cipősdoboz kombónál, hogy ezt kisebbre össze lehet csukni. :D Minden másra itt a Flickr! :D Összvissz amúgy kb egy óra volt az egész fotózás dolog, pulóver csipeszeléssel, mindennel együtt, mert a halakat bestresszelte a hajszárító...
Kíváncsi vagyok, hogy hol fog végezni az aki, de egyelőre a részvételnek is tökre örülök. :D

Nyomtasd vászonra, azt feszítsd keretre, mögé világítás és megvan a dizájnos éjjeli fény a gyerkőcnek.
Ilyenünk már van, csak tengeri élőlényekkel, ledes világítással. :D
 
Köszi szépen! Remélem, már nem sokáig marad ebben az állapotában. :D
A dekorhomok már megvan, már csak olyan apróságok kellenek, mint kő, fa, meg esetleg egy új akva átlátszó ragasztással.... Szóval csak évek kérdése.... :p
 
Köszi szépen! Remélem, már nem sokáig marad ebben az állapotában. :D
A dekorhomok már megvan, már csak olyan apróságok kellenek, mint kő, fa, meg esetleg egy új akva átlátszó ragasztással.... Szóval csak évek kérdése.... :p
Tényleg, hogy állsz? Gyerkőc, ház, akvárium háromszögben mi a helyzet? - Ha adhatok tanácsot: próbálj könnyen fenntarthatót tervezni, aminél nem gond, ha nem tápozol és etetsz néhány napig és nem cserélsz vizet néhány évig, akarom mondani hétig. Az én helyzetemből kiindulva, amikor nem hogy a hónapot, de a napot és a napszakot sem mindig tudom, viszont nagyon jó néha a gyerkőc fenekét rázva elsétálni az akvárium felé, vagy magyarázni neki előtte. Néha még olyan arcot is vág, mint aki értené. :love:
 
Tényleg, hogy állsz? Gyerkőc, ház, akvárium háromszögben mi a helyzet? - Ha adhatok tanácsot: próbálj könnyen fenntarthatót tervezni, aminél nem gond, ha nem tápozol és etetsz néhány napig és nem cserélsz vizet néhány évig, akarom mondani hétig. Az én helyzetemből kiindulva, amikor nem hogy a hónapot, de a napot és a napszakot sem mindig tudom, viszont nagyon jó néha a gyerkőc fenekét rázva elsétálni az akvárium felé, vagy magyarázni neki előtte. Néha még olyan arcot is vág, mint aki értené. :love:
Köszi az érdeklődést! A picÚR még várakoztat bennünket, egész pontosan holnapra van a párom kiírva, de eddig semmi... Azaz pont egy hete volt egy kis vaklárma, de azóta csak az idegeinkkel játszik a baba. :p Ami azt illeti én már eléggé kivagyok, mert idén pihenés még nem igazán volt, és várom már azt a két hetet otthon, még akkor is, ha alig fogok aludni valamit. :p A házzal készen lettem már kb egy hónapja, vagy még régebben. Full egyedül csináltam az egészet, ráadásul az utolsó hónapot gyilkos tempóban... Volt egy hét szabim, ez alatt reggel 7-től este 11-ig csak dolgoztam, meg utána még 3 hetet ugyanígy este 11-ig, csak reggel 5:20-as keléssel. Ez eléggé megviselt testileg, de inkább lelkileg, de azóta legalább nyugi van, és megérte, mert nagyon jó lett minden, főleg a baba szoba. :)
Az akvárium félgőzzel megy: 2heti vízcserék mennek, meg már a fénycsövek teljesítménye is lájtosabb. Pénz az viszont nincs rá. :( A difimet eltörtem, már vagy egy hónapja törötten használom. Meg a lily-t is kb minden hónapban beteszem a kosárba aztán inkább mégsem rendelem meg. Ez eléggé lehangoló...
Mondjuk legalább terveim vannak. :p De nem tudom mikor lesz valami ebből az egészből. Már kétszer majdnem elindítottam neki a naplót, de végül inkább hagytam a fenébe, nem akarom kiröhögtetni magam egy akvárium nélküli naplóval, amiből aztán semmi nem lesz. Többek között ezért sem fogadtam el végül az Evereka (Laci) által felajánlott fát sem, akinek ezúton is köszönöm a gesztust! ;) Szerencsére sikerült beszereznem olcsóért pár kiló jó magyar dekorhomokot, ami annyira nincs is messze a kiszemelt ADA homoktól, de a dekor az egy fogós kérdés előttem, mert nem tudom még, hogy mikor jutok el odág, hogy bezerezzem őket. Az elrendezés amúgy egy szigetes, dekorhomokos cucc lesz, valami olyasmi, mit a Scapers Day-es Blue lagoon, csak visszafogottabban. :D A tavalyi IAPLC díjkiosztós képeken láttam egy nagyon szép akit Viktor ADAgalériás képei között, ami az inspirációt adja, illetve van egy aki Arif Hamsa aki is, amit szeretnék bele gyúrni. Szerintem nem lesz túl karbantartás igényes.
De ehhez szeretnék egy új akváriumot, ami nem fekete szilóval ragasztott... Illetve terben van egy háztartási RO szűrő is, aminek a beszerzését mindenképp megvárom... De már megtanultam a leckét: Ember tervez, Isten...

Bocs a wall of textért, de legalább kiírhattam magamból végre, már gyűlt egy ideje... :p
 
Köszi az érdeklődést! A picÚR még várakoztat bennünket, egész pontosan holnapra van a párom kiírva, de eddig semmi... Azaz pont egy hete volt egy kis vaklárma, de azóta csak az idegeinkkel játszik a baba. :p Ami azt illeti én már eléggé kivagyok, mert idén pihenés még nem igazán volt, és várom már azt a két hetet otthon, még akkor is, ha alig fogok aludni valamit. :p A házzal készen lettem már kb egy hónapja, vagy még régebben. Full egyedül csináltam az egészet, ráadásul az utolsó hónapot gyilkos tempóban... Volt egy hét szabim, ez alatt reggel 7-től este 11-ig csak dolgoztam, meg utána még 3 hetet ugyanígy este 11-ig, csak reggel 5:20-as keléssel. Ez eléggé megviselt testileg, de inkább lelkileg, de azóta legalább nyugi van, és megérte, mert nagyon jó lett minden, főleg a baba szoba. :)
Az akvárium félgőzzel megy: 2heti vízcserék mennek, meg már a fénycsövek teljesítménye is lájtosabb. Pénz az viszont nincs rá. :( A difimet eltörtem, már vagy egy hónapja törötten használom. Meg a lily-t is kb minden hónapban beteszem a kosárba aztán inkább mégsem rendelem meg. Ez eléggé lehangoló...
Mondjuk legalább terveim vannak. :p De nem tudom mikor lesz valami ebből az egészből. Már kétszer majdnem elindítottam neki a naplót, de végül inkább hagytam a fenébe, nem akarom kiröhögtetni magam egy akvárium nélküli naplóval, amiből aztán semmi nem lesz. Többek között ezért sem fogadtam el végül az Evereka (Laci) által felajánlott fát sem, akinek ezúton is köszönöm a gesztust! ;) Szerencsére sikerült beszereznem olcsóért pár kiló jó magyar dekorhomokot, ami annyira nincs is messze a kiszemelt ADA homoktól, de a dekor az egy fogós kérdés előttem, mert nem tudom még, hogy mikor jutok el odág, hogy bezerezzem őket. Az elrendezés amúgy egy szigetes, dekorhomokos cucc lesz, valami olyasmi, mit a Scapers Day-es Blue lagoon, csak visszafogottabban. :D A tavalyi IAPLC díjkiosztós képeken láttam egy nagyon szép akit Viktor ADAgalériás képei között, ami az inspirációt adja, illetve van egy aki Arif Hamsa aki is, amit szeretnék bele gyúrni. Szerintem nem lesz túl karbantartás igényes.
De ehhez szeretnék egy új akváriumot, ami nem fekete szilóval ragasztott... Illetve terben van egy háztartási RO szűrő is, aminek a beszerzését mindenképp megvárom... De már megtanultam a leckét: Ember tervez, Isten...

Bocs a wall of textért, de legalább kiírhattam magamból végre, már gyűlt egy ideje... :p
Kitartäs minden teren!A gyerköchöz meg sok boldogsägot!Mekkora akit tervezel?
 
Diffi problémában tudnék neked segíteni,egy SERA akril diffivel
Á, köszi ezt is, de ezt direkt hagytam így. Elvileg nem lenne egy nagy anyagi teher, mert ez sem került még 1000 forintba sem, meg teljesen jól szuperál, csak egy kicsit csúnyácska (a szára tört el, de egy műanyag csődarabbal megoldottam, igazából csak oldalról látszik, de sarokban van az aki, szóval kb alig látni belőle valamit..). Úgy vagyok vele, hogy: ENNEK?!?!?! :D


Kitartäs minden teren!A gyerköchöz meg sok boldogsägot!Mekkora akit tervezel?
Köszi szépen! Maradok a 60x30-as méretnél, mert a bútor adott, meg a szűrő nem vinne el nagyobb akit, ahogy a pilács sem. A magaságán még filózok, ha esetleg sikerül lecserélni újra, akkor lehet, hogy 40 centi magas lesz az arányok miatt.
 
egész pontosan holnapra van a párom kiírva, de eddig semmi
Nem kell idegeskedni. Olyan gyorsan még életemben nem ébredtem, mint feleségem hajnali mondatára: "azt hiszem, elfolyt a magzatvíz". Ha jön, ott lesztek 100 százalékosan. Kalappal, hogy minden simán menjen. (y)

A házzal készen lettem már kb egy hónapja, vagy még régebben. Full egyedül csináltam az egészet,
Nálunk ez csak ősszel lesz, foggggggalmam sincs, hogyan fogom kivitelezni. Grat, hogy összehoztad! (y)

Az akvárium félgőzzel megy
Az akkor jó lesz, annyi idő mindig van. Éjjel 3-kor is lehet ám vizet cserélni. :LOL:


Az elrendezés amúgy egy szigetes, dekorhomokos cucc lesz, valami olyasmi, mit a Scapers Day-es Blue lagoon, csak visszafogottabban.
Erre nagyon kíváncsi lennék, mert nekem is valami hasonló lenne az álmom.
 
Na akkor sok sikert és egészséget a babázáshoz ,nektek is meg a picinek is.Te Laca !!!Ez az első nálatok????Jól sejtem???
 
Back
Oldal tetejére