• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Path In The Forest

Nagyon szép aki! A képeket elnézve igen jól bánsz a kamerával úgyhogy ezért plusz grat :thumbup:
 
Tévedtem. Az ösvény világosabb dekorhomokkal nagyon jó döntés volt! Gratu ;) Az akváriumról újat nem tudok mondani, továbbra is baromi jó.
 
Gatulálok, nagyon jó akvárium!
Talán, ha pár hasonló színű, kicsit nagyobb követ tennél az ösvény szegélyére...
Sajnos ilyen szép piros amanda-kat nehéz kifogni a kereskedésekben, gondolom ezért vannak csak hárman.
 
Nagyon köszönöm mindnenkinek, örülök hogy tetszik az akim és hogy favorite, áá nee :oops: ;) .
Remélem egy KIS segítséggel , sikerűl szép amandákat beszerezni és akkor mehetnek az igazi fotózások! ;)
 
Gyönyörű akit hoztál össze ismét! :clap:
Lehet egyedül maradok a véleményemmel, de azért leírom. Az előtér valami fantasztikus, könnyed, játékos, búja, erdei tisztás hatású. Viszont a háttérben, a fák mögött a Rotala szabályos nyírása számomra kicsit üti az előtér természetes összhangját, lehet nem is kellene oda semmi.
 
Tibi: 2 kép ;)
5208508547_2c348deb56_z.jpg

5529119198_1fc112cd2e_z.jpg
 
Tomi said:
Gyönyörű akit hoztál össze ismét! :clap:
Viszont a háttérben, a fák mögött a Rotala szabályos nyírása számomra kicsit üti az előtér természetes összhangját, lehet nem is kellene oda semmi.
Köszi! ;)
Lehet igazad van hogy nem kellene oda növény, de én úgy érzem hogy valamilyen háttértámogató növény mégis csak kell oda, hogy kitöltse a teret. Ha megfigyeled direkt úgy nyírtam a rotalát is, hogy hangsúlyosabb legyen a dekor fa mint a háttérnövényzet, majd megpróbálom egy kicsit fazonosabbra nyírni. ;) Örülök hogy tetszik az előtér, a hydrocotyle -t nehezen lehet visszaadni képekben, de nekem nagyon bejön! ;)
inadsz
Ez volt és ez lett belőle!! :lol: :cool:
 
Szerintem nem rossz a stem.....csak nagyon vízszintesre nyírtad. :D
Próbáld meg úgy, hogy az akvárium két szélénél magasabb maradjon, Középfölde felé legyen egyre alacsonyabb.
Egy próbát megér. Kattintasz úgy is egy fotót, összehasonlítod. ha nem tetszik visszanyírhatod ilyenre.
 
Thaiteek said:
Szerintem nem rossz a stem.....csak nagyon vízszintesre nyírtad. :D
Teljesen igazad van, tényleg nagyon vízszintes ;) .
Thaiteek said:
Próbáld meg úgy, hogy az akvárium két szélénél magasabb maradjon, Középfölde felé legyen egyre alacsonyabb.
Egy próbát megér. Kattintasz úgy is egy fotót, összehasonlítod. ha nem tetszik visszanyírhatod ilyenre.
Meg lehet így is vagy úgy is hogy a mostaninak nyírom meg a középső részét. De ki fogom próbálni valamelyiket, a mostani állapot tényleg elég egyszerű!! ;)
 
Egy kis helyzetjelentés!!
Eltelt megint kb. 2 hét a heti vízcsere után a háttérnövényeket megint meg kellett nyírni (most már figyeltem hogy ne legyen vízszintes), majd egy kis moha igazítás, s a többi növény is kapott egy kis nyírást itt is és ott is, majd lőttem pár fotót ;) . Szombaton sikerűlt beszereznem végre 7db Amanda lazacot, köszönöm a háttér segítséget :shh: ,épségben hazaértek és amint látom elég jól érzik magukat!!
Akkor a képek, próbáltam egy kicsit a részleteket fotózni (sajna az üveget meg kellett volna tisztítani :oops: ):
A nagy csapat, a három őslakos vezeti a sort!!
5564509415_d4e51b5ef1_z.jpg

Az ösvény!
5564506881_3061781e5c_z.jpg

Anubias petite
5564502245_9fdc5dfd69_z.jpg

Marsilea Hirsuta (négylevelű lóherék)
5564504519_b1cc71d3eb_z.jpg
 
Hú de jó képek lettek... Az elsőt jól elcsípted. Jó nézni ezeket az egészséges növényeket :p
 
:eek: :eek: :eek: nem kapok levegőt :!: Gyönyörű képek! Gratula Cecska mester!
Ha nem haragszol azonnal beállítottam hátérképemnek ;)
 
:thumbup: :clap: Még mindig ott van ez az akvárium. A sok bubi kicsit zavarja a fotót, de egyébként minden szép és egészséges.
Majd megkérdezem később a lakóktól, hogy megérte e a csere. :lol:
 
Köszönöm srácok!! ;)
histi said:
Azt hiszem nem panaszkodhatnak a jövevények az új "kecóra" :)
Lakbér nincs, kaja van, majd szólnak amint valami gondjuk van!! :lol:
HUGO said:
:eek: :eek: :eek: nem kapok levegőt :!: Gyönyörű képek! Gratula Cecska mester!
Ha nem haragszol azonnal beállítottam hátérképemnek ;)
:oops: köszi
recon said:
Hú de jó képek lettek... Az elsőt jól elcsípted. Jó nézni ezeket az egészséges növényeket :p
Köszi! Nagyon szépen eggyütt mozognak a halacsok, de szerencsém is volt!!
viktorlantos said:
:thumbup: :clap: Még mindig ott van ez az akvárium. A sok bubi kicsit zavarja a fotót, de egyébként minden szép és egészséges.
Majd megkérdezem később a lakóktól, hogy megérte e a csere. :lol:
Megpróbálom azokat az állapotokat megteremteni nekik ahonnan jöttek, bár lehet hogy hiányzik nekik a nagy Nyasa szikla, de kapnak ADA kaját! :lol: ;)
 
Grat Tibi mester! :thumbup:
Valóban elütnek az új Amandák, de reméljük lassan ők is szépen bevörösödnek. Ha nem, akkor marad a tojásfesték, úgyis jön a húsvét... :p
 
Gyönyörűt alkottál, egyszerűen fantasztikus. különösen tetszik ahogy a különböző mohákat használtad. Nálad is elbujnak az Amandák ha közel mész az akihoz?
 
Nigro said:
Grat Tibi mester! :thumbup:
Valóban elütnek az új Amandák, de reméljük lassan ők is szépen bevörösödnek. Ha nem, akkor marad a tojásfesték, úgyis jön a húsvét... :p
Köszi! ;)
Ha nem is vörösödnének be az sem nagy gond, bár ha nagyon zavarónak látom lehet hogy megfogadom amit írtál....! :lol:
schruz said:
Gyönyörűt alkottál, egyszerűen fantasztikus. különösen tetszik ahogy a különböző mohákat használtad. Nálad is elbujnak az Amandák ha közel mész az akihoz?
Nálam nem igazán ijedősek, főleg hogy a három spéci betanított őslakos mellé került még 7db, így szépen egy csapatban maradnak (többségben az erő, tudod....). :lol: ;)
 
Back
Oldal tetejére