• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Ozmó (Fordított Ozmózis)

És hol vegyek ehhez a rendszerhez való csapot szerintetek? Pneumatikai áruházban?
Pneumatikás nem jó! Azok milliméteres méretezésű csövekhez vannak, míg az RO-k czolos méretezéssel vannak. Összemegy a kettő, azthiszem a 6mm-es méretben, csak vagy folyatni fog, vagy többé szét nem szeded.
 
Sziasztok, fontos kérdés: szeretnék egy öblítő szelepet berakni az ROmba, mert gyárilag nincs benne, és macerás a fojtószelepet mindig kikapni.
Hol lehet venni ilyet, és be lehet építeni egy olyan RO masinába mint az enyém?
Szia. Kérdezd meg hétköznap a fiúkat a boltba lehet hogy van készleten amire szükséged van.
 
Oksa, lehet holnap betelefonálok a srácoknak.

Mondjuk legközelebb csak black friday-en rendelek, de ez annyira nem is sürgős projekt. :)
 
Sziasztok, mit a tehendo ha a gyari uj 75 os membran TDS 60-as vizet ad? Jarattam 2 orat de nincs valtozas, a parhuzamos hazban levo 3 honapos 75-os TDS 12-es vizet keszit? Siman kuka vagy van valami egyeb lehetoseg?

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Beépítettem a csapot az RO masinába, tök jól szuperál, köszi a helpet.
Azért így egyszerűbb öblíteni mint állandóan leszedni a fojtást.
 
Ezen mar tul vagyok parszor :(
Több száz liter víz készítése után csökkenni fog még.
A szén szűrőt átmostad membrán nélkül? Van a szén után 1 mikronos szűrőd? Az megvédi a membránt a szénből kiváló daraboktól, amik egyébként tönkre tudják tenni a membránt.
 
Több száz liter víz készítése után csökkenni fog még.
A szén szűrőt átmostad membrán nélkül? Van a szén után 1 mikronos szűrőd? Az megvédi a membránt a szénből kiváló daraboktól, amik egyébként tönkre tudják tenni a membránt.
Jelenleg mukodo 75-os melle korottem parhuzamosan, aztan a tdst latva csak magaban probaltam ugy 60-as vizet csinal, a fel eves 75-os 14-est, nekem a 60-as viz a tengeri miatt hasznalhatatlan meg a gyanta sem viszi le 18-ala. Igy kuka, de mar feladtak a cseret tavolkeletrol.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Akkor ott lesz a baj.
Én csak PurePro-t használok.
Viktor is mesélte, hogy korábban próbálkoztak olcsóbb membránokkal előszűrőkkel, de jól megszívták.
Nalam ez a 5. membran kinabol 4 tokeletes volt, az utolso helyett meg jon az ingyen csere. Nincs ezzel gond igazabol.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Sziasztok!

Dennerle Osmose Compact 130 ajánlott darab? Garnélás aksihoz kéne 1-2 hetente 10 litert előállítani vízcserékhez. Ilyen mértékű használatnál gondolom elég sokáig bírja a membrán és a szűrő.
 
Sziasztok!

Dennerle Osmose Compact 130 ajánlott darab? Garnélás aksihoz kéne 1-2 hetente 10 litert előállítani vízcserékhez. Ilyen mértékű használatnál gondolom elég sokáig bírja a membrán és a szűrő.
Én is ilyennel kezdtem. Nem egy gyors darab de több mint egy évig használtam minden gond nélkül.
Jó vizet csinált még egy év után is.
 
Sziasztok!

Dennerle Osmose Compact 130 ajánlott darab? Garnélás aksihoz kéne 1-2 hetente 10 litert előállítani vízcserékhez. Ilyen mértékű használatnál gondolom elég sokáig bírja a membrán és a szűrő.
Nekem 3. Eves heti 120 litert csinalok vele. Most 22 tds-es vizet csinal.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére