• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Ozmó (Fordított Ozmózis)

Kötözgettem kicsit!
Másnál is olvastam, hogy benn van neki a 4 ágú elzáró szelep, akkor csak működés közben tud öblíteni. Több videónál,rajzokon úgy mutatták ennek bekötését, hogy a másodlagos vízkört (első a hordó és a membránok közti szakasz) a membránok elé kell bekötni, és mikor lezár az úszószelep, akkor itt elzárja a vizet, ezáltal a mellékvíz ágon se fog folyni a víz. Ez nekem valamiért nem működött, mert amikor elkezdett zárni az úszószelep, akkor a 4 ágú elzáró veszett berregésbe kezdett. Ha hirtelen felhúztam az úszót, akkor persze jó volt. Egy másik videóban láttam, hogy nem a membránok elé kötik a szelep másik körét, hanem a mellékvizet zárják el , és nálam így is ment 2 évig, nem is volt vele gond, de most kicsit jobban oda szeretnék figyelni az öblítésre. Igazából így bekötve pofon egyszerű a megoldás, mert az öblítő csapot nem a szűkítővel párhuzamosan kell berakni, hanem már a 4 ágú szelep előtt meg kell csapolni a mellékvíz ágat .

View attachment 14864

Ha úszószeleppel akarom megoldani a hordó feltöltést, mosogató alá szerelhető RO készüléknél hová tegyem a T-elosztót a szeleppel?

1 - közvetlenül a négyutas szelep kimenő ágára
2 - az utószűrő után

A 2.-ik verziónál az a kérdés, hogy lezár-e a négyutas szelep, ha megtelik a hordó?

viztisztito.png
 
Ha úszószeleppel akarom megoldani a hordó feltöltést, mosogató alá szerelhető RO készüléknél hová tegyem a T-elosztót a szeleppel?

1 - közvetlenül a négyutas szelep kimenő ágára
2 - az utószűrő után

A 2.-ik verziónál az a kérdés, hogy lezár-e a négyutas szelep, ha megtelik a hordó?
Mik ezek az utószűrők pontosan? Ha valamiféle visszasózó patron akkor azok után biztos nem tenném.
Nálam nincsenek ilyen utószűrők, puffertartály stb, közvetlenül az 4 utas szelep után megy is a hordóba a víz. Öblítés viszont ha nincs, akkor azt érdemes volna kiépítened.
 
Mik ezek az utószűrők pontosan? Ha valamiféle visszasózó patron akkor azok után biztos nem tenném.
Nálam nincsenek ilyen utószűrők, puffertartály stb, közvetlenül az 4 utas szelep után megy is a hordóba a víz. Öblítés viszont ha nincs, akkor azt érdemes volna kiépítened.

A membrán utáni első utószűrő GAC filter, a második a visszasózó. A kétkaros csappal lehetőség van sima RO és visszasózott víz vételére is. Szerintem nem árt, ha még átmegy a GAC filter-en is a víz, mielőtt a hordóba kerül, kérdés, hogy így lezár-e a négyutas szelep? Öblítés az ki lesz építve.
 
Nálam a GAC szénszűrő is a membránok előtt van.
kérdés, hogy így lezár-e a négyutas szelep? .
Elvileg teljesen mindegy, hogy hol csapolod meg azt a kört, mert a szelep nyomásra zár. Viszont azt nem tudom megjósolni, hogy normálisan fog-e működni, ugyanis az úszószelep nem olyan gyorsan zár le mint a csap, hanem elég lassan, és nem tudom miért, de a lassú lezárás folyamata alatt nekem veszettül elkezdett berregni, küzdött benne a membrán utáni vízkör a membrán előttivel, és abba se akarta hagyni, csak ha hirtelen felrántottam az úszót. Elképzelhető, hogy azért szórakozott, mert a mellékvíz ág ha foljva is, de nyitott, így ott mindig elment a nyomás. Megoldás a problémára az lett, hogy a 4 ágú szelep másodlagos ága a membránok előttről átkerült a mellékvíz ágra.
 
@hnorbi !
Csak kíváncsiság képen had kérdezzem meg, hogy így utószűrővel és visszasózó patronnal mennyire iható a víz? Csak azért kérdem, mert korábban @eMZé írta, hogy náluk a cégnél, profi visszasózó partonnal is ihatatlan.
Nekem nincs semmi ilyen, igaz csak az alkáriumhoz van használva, tisztán inni még nem mertem belőle, de sodastream-os kólát csináltam már vele, ott érezni, hogy azzal némileg erőteljesebb és citrusosabb az íze mint csapvízzel. De ivásra maradok a csapvíznél, nálunk szerencsére nagyon jó víz van.
 
@hnorbi !
Csak kíváncsiság képen had kérdezzem meg, hogy így utószűrővel és visszasózó patronnal mennyire iható a víz? Csak azért kérdem, mert korábban @eMZé írta, hogy náluk a cégnél, profi visszasózó partonnal is ihatatlan.
Nekem nincs semmi ilyen, igaz csak az alkáriumhoz van használva, tisztán inni még nem mertem belőle, de sodastream-os kólát csináltam már vele, ott érezni, hogy azzal némileg erőteljesebb és citrusosabb az íze mint csapvízzel. De ivásra maradok a csapvíznél, nálunk szerencsére nagyon jó víz van.

Ha jól emlékszem, eMZé nem azt írta, hogy ihatatlan, csak neki sz@r az íze. Szerintem csak szokás kérdése. Ahol most lakunk, nem olyan jó az íze a víznek, mint előtte Zuglóban, meg jóval keményebb is itt a víz. A csapvíz a benne lévő sók miatt édeskésebb ízű, ezért lehet kellemesebb ízhatása, az RO víz ezzel szemben semleges, gyakorlatilag ízetlen. De pl. nekem teához, sokkal kellemesebb, selymesebb ízhatása van, és be sem pillésedik, ha kicsit állni hagyom.
Egyébként én nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy teljesen jó az a víz, ami a csapból folyik, már csak a benne lévő klór miatt is. Itt inkább a tudat nyom a latba, hogy teljesen tiszta vizet iszol, ha RO-t fogyasztasz.
Szerintem próbáld ki, ha nem mertél még belőle inni, és döntsd el, hogy melyik jobb.
 
Teljesen mindegy, hogy 1, 2 vagy 3 membránt használsz, a fojtást a gyártó által megadott módon kell méretezni.
Én anno felmentem a PUREPRO http://www.purepro.net/?gclid=CPPNuKS3utACFa0K0woduKIExA honlapjára és meglepődtem.
Nagyon gyakori, hogy túlságosan fojtják a membránt. Baromi jó lesz az arány, de sokkal rövidebb az élettartam.
Én két 200 GDP-s membránt kötöttem sorba, nyomásfokozó pumpával. 1:1 a vizek aránya. Tudom lehetne sokkal jobb is, akár 2:1 is, de nem akarok két évente membránt cserélni. Miért ne menjen el 5-6 évig?

Hogy tudnál 2:1-es arányt csinálni?
 
Egyelőre nem veszek nyomásfokozót és plusz egy membránt, majd pár hónap múlva, viszont nem szeretek pazarolni, RO vizet csak az elpárolgott víz visszatöltésre fogok használni, azt is úgy, hogy megcsinálok mondjuk 40l-t, emellett lesz kb. 100l "koszos" víz, amit meg gyantával kezelnék, ez az ötlet. Szerintetek hülyeség? Mármint az, hogy az RO által gyártott "koszos" vizet gyantázom.
 
Egyelőre nem veszek nyomásfokozót és plusz egy membránt, majd pár hónap múlva, viszont nem szeretek pazarolni, RO vizet csak az elpárolgott víz visszatöltésre fogok használni, azt is úgy, hogy megcsinálok mondjuk 40l-t, emellett lesz kb. 100l "koszos" víz, amit meg gyantával kezelnék, ez az ötlet. Szerintetek hülyeség? Mármint az, hogy az RO által gyártott "koszos" vizet gyantázom.

Szerintem hülyeség. Abban minden benne lesz, amit kiszedtél a vízből. Ha gyantázod, azzal csak lelágyítod a vizet, de én azt nem tenném akváriumba. Mellesleg nem tudom, milyen gyantát akarsz használni, de egy adag, amit akvarisztikai célra árulnak, kb. 100l víz lágyítására elegendő, ezt újra kell aktiválni, ami megint pénzbe kerül. Hosszabb távon ez nem biztos, hogy kifizetődőbb, mintha membránt vennél.
 
@hnorbi
tisztán inni még nem mertem belőle, de sodastream-os kólát csináltam már vele, ott érezni, hogy azzal némileg erőteljesebb és citrusosabb az íze mint csapvízzel. De ivásra maradok a csapvíznél, nálunk szerencsére nagyon jó víz van.

Tisztán kóstoltam. Abszolút ízetlen. Az agyam nem tud vele mit kezdeni, mert nem ezt várja. Kávét ittam vele még, de meg se közelíti a csapvizes kávét. Oda kellenek az ásványi sók.
 
Ha már ilyen irányt vett a beszélgetés, akkor összegezzük:
Tea, szóda (ízesített) jobb
Kávé rosszabb.
ivásra rossz az íze, illetve szokatlan. Hosszútávon szerintem nem szabad csak ezt inni (kell az ásványi só utánpótlás)
Ki mire használja még?
Kérdezem leves, főt krumpli, halászlé, más egyéb főzési lehetőség, tisztaszesz hígítás :)
 
Tulajdonképpen én is azért kérdezem, hogy van-e értelme kettős csapot felszerelni és a tiszta RO vizet is kivezetni a konyhai víz kivételnél.
 
Kávé rosszabb.

Kávét ittam vele még, de meg se közelíti a csapvizes kávét.
Ez érdekes.
Beszélgettem profi kávés cég szakemberével. A komolyabb bárokban és éttermekben van vízlágyító a kávégép előtt. Az ok, hogy minél tisztább a víz, annál több anyag tud beleoldódni a kávéból. Miné keményebb a víz, annál kevesebb.
Én évek óta RO vízzel készítem a kávét (kapszulás) és nekem határozottan jobban ízlik így, mint csapvízzel.
 
Az ok, hogy minél tisztább a víz, annál több anyag tud beleoldódni a kávéból.
Ezt én is így gondolom. ezért jobb a tea íze is. A leveseknél is ez történik szerintem. A krumpli és tészta főzésnél meg pont az ellenkezője - mármint a végeredmény a visszamaradó étel?
 
Én nagy kólaivó vagyok, és ha jól tudom a magyarországi palackozó cégnél is lágyítják a vizet. Sodastream kólaszörpjét iszom, gazdaságos meg finom is, RO vízzel készítve pedig erőteljesebbnek érzem az izét, meg kicsit citrusosabbnak is.
 
sziasztok!

RO szűrőt használok már pár éve, egy 60 literes hordóban gyűjtöm minden héten a cserére szánt vizet. a hordó lefedve, benne egy szivattyú és egy fűtő, a hordó fedelén van kivezetve a tömlő és a készülékek kábelei. a hordó ezáltal elég zárt, de minimálisan tud szellőzni.

a probléma: ma takarítottam ki sok-sok idő után először, és a szivattyú tömlőjén áttetsző, zselészerű lerakódás ült. ugyanezt mostam ki a vízszint kiegyenlítőm tartályából is (RO vízzel töltöm vissza, tehát ugyanebből a hordóból jutott bele). valami baktériumra tippelek, de egyelőre ötletem sincs. a hordót kimostam csapvízzel, szivaccsal, illetve szintén lemostam az alkatrészeket, de vegyszeres kezelést nem csináltam, mert nem akarom az akvárium baktériumállományát veszélyeztetni.

a kérdés, hogy mi lehet ez? hogy tudom megelőzni? találkozott más már ilyen problémával?
 
sziasztok!

RO szűrőt használok már pár éve, egy 60 literes hordóban gyűjtöm minden héten a cserére szánt vizet. a hordó lefedve, benne egy szivattyú és egy fűtő, a hordó fedelén van kivezetve a tömlő és a készülékek kábelei. a hordó ezáltal elég zárt, de minimálisan tud szellőzni.

a probléma: ma takarítottam ki sok-sok idő után először, és a szivattyú tömlőjén áttetsző, zselészerű lerakódás ült. ugyanezt mostam ki a vízszint kiegyenlítőm tartályából is (RO vízzel töltöm vissza, tehát ugyanebből a hordóból jutott bele). valami baktériumra tippelek, de egyelőre ötletem sincs. a hordót kimostam csapvízzel, szivaccsal, illetve szintén lemostam az alkatrészeket, de vegyszeres kezelést nem csináltam, mert nem akarom az akvárium baktériumállományát veszélyeztetni.

a kérdés, hogy mi lehet ez? hogy tudom megelőzni? találkozott más már ilyen problémával?

Baktérium ahogy mondod. Teljesen normális dolog, hogy kialakulnak egy álló vízben.
 
Back
Oldal tetejére