• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Oxydator

Csak azt nem értem, hogy mitől opálosodott be ennyire egy éjszaka alatt, és kinyírta a garnéláimat.:mad:
vedd ki és tedd át egy üveg vízbe... ha abban is opálosodik a víz akkor valami nem jó az oxydatorral

jut eszembe... szűrőt is cseréltél mostanában, nem?
 
vedd ki és tedd át egy üveg vízbe... ha abban is opálosodik a víz akkor valami nem jó az oxydatorral

jut eszembe... szűrőt is cseréltél mostanában, nem?
Ott tartok, meg teljes víz csere, szűrő kipucol,stb. röviden, újra indítás.:mad:Ez nem hiányzott most.
 
Igen, van benne. És van 2 tű szúrásnyi lyuk rajta. Mikor felfordítottam, úgy 4-5 mm levegő volt. Most durván 8-10mm. Néztem a kupakot is, teljesen be van nyomva az üvegben, még az sem mondható hogy nem nyomtam bele rendesen.
Érdemes mindig alaposan elmosni az összes alkatrészt, sőt én a teljesen összerakott szerkezetet is le szoktam öblíteni.
 
Rendeltem 12%-os oldatot, kíváncsi leszek egy katalizátorral mit produkál majd a mini.
 
Hm... na most ezt nem értem.

Oxydator miniket használok 12%-os oxydator oldattal. Olyan másfél hétig kitart, két katalizátorral.

Kedden megjött a GA-ból az Oxydator D, beleöntöttem a 12%-os oldatot, és ma nézem, már szinte elfogyott belőle... 4 nap? Komolyan? 6%-os oldattal a hivatalos adat szerint olyan 4 hétig kellene bírnia.
Vagy valami nem stimmel, vagy én vagyok a béna.

Ötlet?
 
Ha ez vigasztal, nálam a mini is max.egy hétig bírja 2 katalizátorral, eggyel meg másfél.:bucktooth:
 
Félbevágtam a D katalizátorát, most 1 féllel raktam be. Kíváncsi vagyok így meddig bírja.
 
Back
Oldal tetejére