• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ősz

;)
IMG_0058.JPG
:D
IMG_0067.JPG
 
A feltöltött öszi kepeket miert kellet kitörölni.Reklämnak minösül??vagy szämüzve vagyok??
 
Olvasgattam a Fotós topicokat, láttam új téma is született legjobb a fotóknak. A képek lehet, hogy nem a legjobbak, de én szeretem őket ezért inkább ide dobom be őket. ;)

Szegeden készültek még októberben. (Klikk a képekre különben homályos lesz, legalábbis nálam az.)

A Tisza a Belvárosi Hídról:

8367342281_e2ed7dcec0_c.jpg


A Dóm tér, itt "tolták belénk a kémia jó részét", de itt szokott álli a szabadtéri színpad is... :)

8368410410_36414e7096_c.jpg


Üdv: Robi
 
Megint arborétum, de ez most Zirc. Nálam a látogatott arborétumok listáján ez szerepel leghátul :( Az első Szlovéniában az egyik arborétum, itthon eddigi kedvencem a Vácrátóti)
Képek nem lettek annyira jók, mert kevés volt a fény makrózni, és nem stabis az objektív.

Arboretum
by DanielSzente, on Flickr

Arboretum
by DanielSzente, on Flickr

Arboretum
by DanielSzente, on Flickr
Nem, ez nem egy karácsonyi dísz :)

Arboretum
by DanielSzente, on Flickr

Arboretum
by DanielSzente, on Flickr
 
Piszok szép képeket lőttél! A süniset meg a darazsasat miért nem posztoltad, nekem azok tetszenek a legjobban. Meg a "karácsonyfadísz" :D
 
Piszok szép képeket lőttél! A süniset meg a darazsasat miért nem posztoltad, nekem azok tetszenek a legjobban. Meg a "karácsonyfadísz" :D

Köszönöm. :) Meglepő, hogy egy ilyen olcsó obival is lehet egész értékelhető képeket lőni. Nem akartam, hogy unják a képeket, de most akkor kiteszem ide is. :)
A karácsonyfadísz az melyik? :D
Sun Sun. Aznap egyébként találkoztunk őzzekkel, fácánnal, sünnel, egy puli keverékkel.

Autumn
by DanielSzente, on Flickr

Autumn
by DanielSzente, on Flickr
 
Az amire írtad hogy olyan mint egy karácsonyi dísz. Az nagyon jó kép lett. Szuperek rajta színek!
 
Akartam képet feltölteni innen az isten háta mögülről kettővel ahol még telefonhálózat sincs, de a feltöltési seb. 0.09mbps és a ping is 305ms, de a fb-ról kettőt átlinkelek a többit majd otthonról :)
A minőség GERONIMO lesz, de ez van. FlickR linkre cserélve.

Fall
by DanielSzente, on Flickr

Fall
by DanielSzente, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére