• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ős belső

A. Kavicsos

Legenda
Sziasztok!

Tudna nekem mondani valaki erre valamilyen paramétereket ( hány Watt, L/h, ajánlott akvárium méret?)?

IMG_2331.JPG


IMG_2330.JPG


IMG_2329.JPG


Használtan kaptam és azon kívül, hogy 220V nincs más ráírva.
Méretei: 13x5x5,5 cm.
A csomagolása meg sajnos már nem volt meg.

Köszönettel! A.ttila
 
Nem is tudtam, hogy létezett a légpumpán kívül más Ciklon is. Nem hiába no, ehhez még nem vagyok elég öreg. :)
 
Sziasztok!

Na jó csak viccnek szántam!
Még a nagy öregek is azt mondták hogy nem láttak ilyet, egy valaki emlékezett hogy kb. másfél évig volt ilyen forgalomban, de Ő is csak hallott felőle.
Ezért gondoltam, hogy megmutatom nektek.
Ha valaki mégis tudja a választ az meg azért nem fogja elárulni nehogy kiderüljön milyen öreg! :lol:

AQViktor örülök, hogy ilyen komolyan veszed a Hobbit, természetesen nem rakom akváriumba!
 
Back
Oldal tetejére