• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Opti white akvárium fúrása?

Jut eszembe, Maswa úrnál is mintha láttam volna régebben ilyen ablaufot, bár emlékeim szerint elég zajos volt.... Az meg nekem nem nagyon jó mert asszony kiátkoz az akváriumommal együtt :-D
 
Jut eszembe, Maswa úrnál is mintha láttam volna régebben ilyen ablaufot, bár emlékeim szerint elég zajos volt.... Az meg nekem nem nagyon jó mert asszony kiátkoz az akváriumommal együtt :-D
Ezügyben @Altair87 kollegával kellene egyeztetned, ő komolyan rágyúrt erre a hangtompítós témára;)
Zsolti (Maswa) pincéjében sok csodát lehet látni, bármikor is mégy le hozzá, van min tátani a száját az embernek:)
 
Pár havonta meg szoktam látogatni Zsoltit és mindig csodás dolgokat látok nála, most éppen dél-amerikai sügér Ínyencségekkel játszik..
Visszakanyarodva az eredeti témára: a fúrt verzióhoz van olyan módszer ami tökéletesen hangtalan. A tengerit is így csináltam-csináltattam, viszont ott új volt az akvárium amit eleve a terveim szerint fúrva rendeltem. Most viszont használt akváriumot alakítanék át..
 
Back
Oldal tetejére