• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Oliver Knott - Nano 7 perc alatt

Luna said:
Egyébként ez a Knott féle talaj ez egyben táptalaj is lenne? Mert hogy a videóban nem láttam, hogy bármi kerülne az aljzat alá... Bár az is igaz, hogy az Anubiasoknak meg satöbbiknek nincs szükségük igazából ilyesmire mert a talaj felett táplálkoznak a gyökereik.

Hát ezügyben volt már egy kis diskurzus az angoloknál is. A szerkezetét tekintve kizárt hogy táptalaj is lenne.
Inkább az Aqua Soil-hoz tudnám hasonlítani, de itt nincs kezdeti ammónia csúcs.
 
Jó videó, de nem tudom mire jó, "bedobált egy pár követ meg fát növényekkel és feltöltötte, Viktor képeket láttál valahol, hogy, hogy néz ki most akvárium??? :mrgreen:
De honnan tudjuk hogy ezt Oliver Knott rendezte be, mert szemből nem láttuk, bárki megtudja ezt csinálni és gondolom nem a "forgatás" alatt találta ki a kompozíciót.
ettől függetlenül még megcsinálhatta ő, de nem 100% ;)
 
Ha már Knott akkor gondoltam betűzök egy korábbi fotót.

A hobbiban az a szép hogy a legnagyobbakat is összehozza.

Jeff Senske, Luis Navarro, Oliver Knott mindhárman többszörös győztesek AGA-ADA versenyeken.

group2.sized.jpg

korábbi felvetésre válaszolva az akit szerintem amit a videón összedobott ment a kukába azonnal. csak a telepítést mutatta meg nem a nappaliját akarta díszíteni vele :D
 
Nem vagyok képben a ma használatos nyomdai festékekkel(,sőt!az egész "újsággyártással"),de nem fordulhat elő,hogy valami kioldódik a papírokból,míg feltölti és kifacsarja az ember?persze,értem én,hogy nem hagyta úgy több napig ázni..de azért mégis,mert különben egész jó módszernek hat:)
 
Ezen én is tűnődtem már. A mai tescos-coras szórólapokat biztos nem ajánlanám ilyenre. Az még az ember kezét is megfogja ha kicsit vizes lesz. Szóval olyat biztos nem pakolnék az akváriumba, még ha rövid ideig is ázik benne :)
 
Nem fényes papír kell, hanem sima minta régi újságok. :ugeek:
 
Back
Oldal tetejére