• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Október - 36L

Most csak 2-3 perc alatt egy gyors teszt. Nem mondom, hogy jobb, csak próbáltam puhítani kicsit. Közben igyekeztem vigyázni a lombokra, hogy a szép színes korona megmaradjon. Ez mindig egy nagy dilemma mennyire jó a meseszerű fotó. Most is van több is a nyertesek között, de a túl kontrasztos, kemény képek szerintem elvesznek az élvezeti értékből a részletességből és a természetes hatásból
.
Egy telón táblagépen mindegyik jó. Ott nehezen jön elő a különbség. Sokkal fontosabb a látvány és a fotó minősége.

View attachment 42550

alatta a te eredetid

View attachment 42551Október by Sándor Mátrai, on Flickr
Mesebeli... talán ez a legjobb szó rá! (y)
 
Most csak 2-3 perc alatt egy gyors teszt. Nem mondom, hogy jobb, csak próbáltam puhítani kicsit. Közben igyekeztem vigyázni a lombokra, hogy a szép színes korona megmaradjon. Ez mindig egy nagy dilemma mennyire jó a meseszerű fotó. Most is van több is a nyertesek között, de a túl kontrasztos, kemény képek szerintem elvesznek az élvezeti értékből a részletességből és a természetes hatásból
.
Egy telón táblagépen mindegyik jó. Ott nehezen jön elő a különbség. Sokkal fontosabb a látvány és a fotó minősége.

View attachment 42550

alatta a te eredetid

View attachment 42551Október by Sándor Mátrai, on Flickr

Ez elképesztő. Gyönyörű, részletgazdag akvárium!
 
Most csak 2-3 perc alatt egy gyors teszt. Nem mondom, hogy jobb, csak próbáltam puhítani kicsit. Közben igyekeztem vigyázni a lombokra, hogy a szép színes korona megmaradjon. Ez mindig egy nagy dilemma mennyire jó a meseszerű fotó. Most is van több is a nyertesek között, de a túl kontrasztos, kemény képek szerintem elvesznek az élvezeti értékből a részletességből és a természetes hatásból
.
Egy telón táblagépen mindegyik jó. Ott nehezen jön elő a különbség. Sokkal fontosabb a látvány és a fotó minősége.

View attachment 42550

alatta a te eredetid

View attachment 42551Október by Sándor Mátrai, on Flickr
Csatlakoznék a többiekhez, rögtön egy mese ugrott be róla “Alice csodaországban”-már csak egy pár színes gomba hiányzik belőle:))
Nagyon tetszik! Jó lenne ha a sajátomat is be tudnám igy fejezni.
Gratulálok Sanyi!
 
Csatlakoznék a többiekhez, rögtön egy mese ugrott be róla “Alice csodaországban”-már csak egy pár színes gomba hiányzik belőle:))
Nagyon tetszik! Jó lenne ha a sajátomat is be tudnám igy fejezni.
Gratulálok Sanyi!
Köszönöm Porsi :), tegnap tényleg befejeztem, elkészítettem az utolsó versenyképet róla, előtte kicsit gyökeresítettem, gombásítottam:

37635619194_dec48fea07_h.jpg2017.11.11.103 by Sándor Mátrai, on Flickr

38318939342_e19ea92256_h.jpg2017.11.11.103 by Sándor Mátrai, on Flickr

38294951286_514a3b3460_h.jpg2017.11.11.109 by Sándor Mátrai, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Szio Nano kolléga!Ezzel neveztél az EALPC-n?Amúgy gratula a helyezésedhez!
Köszi, igen ezzel a legutolsó "gyökeressel", kicsit úgy érzem sokat vágtam a széleiről, ez lehetett a baj. :D
 
Utoljára módosított:
Elég pengék a részletek.Meg úgy az egész akvárium! :D
Sok sikert hacra.Bár nem állok ilyen jól,de azért bele húzok,hátha sikerül megszorongatni.(y)
Óóó, még Te is..., mármint a tied is esélyes, nem csak kuchié és egy kategóriában is vagyunk, jajj...örülhet mindenki, aki be tud kerülni idén a hac nano 5- be.(y)
 
Utoljára módosított:
Az enyém meg csak 3 hónapos,de nálam is minden fa..a!Majd 4 ev múlva ugyan ezt mondom az RGB-kröl,akkor majd megnyugszom!:p
 
Back
Oldal tetejére