• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Okostelefonok

Én a Nokia 7110 után az e szériából az 50-est és most az e52-est nyüstölöm. Már nagyon várom hogy jöjjön az utódja.
Kicsit hiányzik a piacról egy igazán jó, buta telefon.
A mostani technika egy részét bele lehetne gyömöszölni azért. Pl a mostani aksikkal bírna vagy 3 hetet, kapna egy szuper kamerát egy 2'-3' kijelzőt aminek jó a felbontása. És ami a legfontosabb az a minőségi anyagok felhasználása.
 
Legközelebb kínai középkategóriát veszek, amiben közel csúcs belső van, valami Xiami, ilyesmit.
Xiaomit csak ajanlani tudom! Én 1 hónapja vetten redmi note 4 mtk-t (van belőle indiai snapdragon-os valtozat is de az nemtetszik). Nagyon jó telefon, gyors, ez a 3gb ram mindenhez elég, 2 napot bír egy töltéssel normál használat mellett! A kemerája is szép képet csinál, ez az egyik legjobb ár érték aranyú telefon. Az Oneplus 3t-ben csak az oled kijelző ami nemjön be. Eddig amoledes samsung telefonom volt, ez a full hd ips sokkal szebb, többet oled nem kell. Oled csak az okosórákban jó, ott nagyon zavaró lenne ha a fekete világít. Az oledes samsung tv-nek se szép a képe...
 
Sziasztok!
7- es android rendszerrel vannak már tapasztalata valakinek. Tegnap tettem fel a P9- es Huawei- telefonomra, és egyenlőre a 6- osról való frissítés után van pár bosszantó dolog ami azon működött
A frissítés után talan kicsit gyorsabb lett a telefon, meg pár dolgot átdizájnoltak, pl a fejlécet lehúzva más lett a GPS, mobilnet stb bekapcsológombjainak menüje.
Elviekben a frissítés nem érinti a programokat és a beállításokat, gyakorlatban viszont a Messenger kicsit nem volt toppon.
Pl onnantól nem kellett újlenyomat a megnyitáshoz, és még a biztonsági menüből is eltünt a program.
Másnap meg egyáltalán nem volt hajlandó semilyen formában jelezni ha üzenet érkezett. Frissítés ugyan megoldotta, de én jobban szeretem a régi verziót, nem ezt a túlcsicsázottat.
Másik bosszantó dolog, hogy a mobilnet forgalomszámlálóját nem tudom hozzáigazítani az előfizetéshez. Konkrétan mivel Telekomos vagyok így az adatcsomagomnak az igénylés napján van az újbóli feltöltése, ez nálam minden hónap 14.-e. De azt az opciót, hogy ezt beállítsam nem rakták bele a programba, pedig a régiben még benne volt.
Így pedig az egész számlálás értelmét veszti.
Harmadik bosszantó dolog az időjárás mutatása. Tudná dual módban mutatni az időjárást, vagyis hogy mi van otthon, és navigáció alapján, a jelenlegi pozíció időjárását. Ez utóbbi nem akar működni, mert folyamatosan azt hiszi, otthon vagyok Várpalotán, holott Fehérváron dolgozom épp. 6- os verzión ez is működött GPS bekapcsolása nélkül is
 
Sziasztok!
7- es android rendszerrel vannak már tapasztalata valakinek. Tegnap tettem fel a P9- es Huawei- telefonomra, és egyenlőre a 6- osról való frissítés után van pár bosszantó dolog ami azon működött
A frissítés után talan kicsit gyorsabb lett a telefon, meg pár dolgot átdizájnoltak, pl a fejlécet lehúzva más lett a GPS, mobilnet stb bekapcsológombjainak menüje.
Elviekben a frissítés nem érinti a programokat és a beállításokat, gyakorlatban viszont a Messenger kicsit nem volt toppon.
Pl onnantól nem kellett újlenyomat a megnyitáshoz, és még a biztonsági menüből is eltünt a program.
Másnap meg egyáltalán nem volt hajlandó semilyen formában jelezni ha üzenet érkezett. Frissítés ugyan megoldotta, de én jobban szeretem a régi verziót, nem ezt a túlcsicsázottat.
Másik bosszantó dolog, hogy a mobilnet forgalomszámlálóját nem tudom hozzáigazítani az előfizetéshez. Konkrétan mivel Telekomos vagyok így az adatcsomagomnak az igénylés napján van az újbóli feltöltése, ez nálam minden hónap 14.-e. De azt az opciót, hogy ezt beállítsam nem rakták bele a programba, pedig a régiben még benne volt.
Így pedig az egész számlálás értelmét veszti.
Harmadik bosszantó dolog az időjárás mutatása. Tudná dual módban mutatni az időjárást, vagyis hogy mi van otthon, és navigáció alapján, a jelenlegi pozíció időjárását. Ez utóbbi nem akar működni, mert folyamatosan azt hiszi, otthon vagyok Várpalotán, holott Fehérváron dolgozom épp. 6- os verzión ez is működött GPS bekapcsolása nélkül is

A Telekom alkalmazás mutatja a forgalmadat elvileg. Más tippem sajnos nincsen, mert más platformot használok. Én erre a DataMan appot használom, de az tudtommal nincsen androidon. :(
 
A Telekom alkalmazás mutatja a forgalmadat elvileg. Más tippem sajnos nincsen, mert más platformot használok. Én erre a DataMan appot használom, de az tudtommal nincsen androidon. :(
Köszi a segítséget!
Kipróbáltam ezt a Telekomos alkalmazást, de ahányszor megnyitom mindig jön az SMS-hogy beléptem :confused: talán át lehet rakatni a fordulónapot hónap elejére, vagy majd akkor váltok netcsomagot, és elvileg akkor azon a napon lesz a fordulópont.
 
Köszi a segítséget!
Kipróbáltam ezt a Telekomos alkalmazást, de ahányszor megnyitom mindig jön az SMS-hogy beléptem :confused: talán át lehet rakatni a fordulónapot hónap elejére, vagy majd akkor váltok netcsomagot, és elvileg akkor azon a napon lesz a fordulópont.
A Telecom-os app jó ,mert először megadod a felhasználónevedet ,és a jelszót amit megadtál a szolgáltatónál,utána már nem kéri .Én simán megnyitom ahányszor akarom .Onnan pedig lehet intézni mindenféle ügyet.Csomagot,netet váltani stb.Jah és persze az adataid is látszanak.Pénzbeli, és adatforgalom is;)
 
A Telecom-os app jó ,mert először megadod a felhasználónevedet ,és a jelszót amit megadtál a szolgáltatónál,utána már nem kéri .Én simán megnyitom ahányszor akarom .Onnan pedig lehet intézni mindenféle ügyet.Csomagot,netet váltani stb.Jah és persze az adataid is látszanak.Pénzbeli, és adatforgalom is;)
Én feltettem, és mikor belépett akkor jött az SMS. Becsuktam, de mikor kicsit később megint beléptem, akkor jött egy újabb SMS így tovább nem szórakoztam vele. Törlés
Írtam nekik, hogy át lehet-e tenni hónap első napjára az adatfordulós napot? De mivel a gigás keretemből már úgyis csak 70 mega van, így meg is emeltem a keretet 3 gigára, amibe csak beleférek már. Meg elvileg akkor ma lesz a havi forduló.
 
Én feltettem, és mikor belépett akkor jött az SMS. Becsuktam, de mikor kicsit később megint beléptem, akkor jött egy újabb SMS így tovább nem szórakoztam vele. Törlés
Írtam nekik, hogy át lehet-e tenni hónap első napjára az adatfordulós napot? De mivel a gigás keretemből már úgyis csak 70 mega van, így meg is emeltem a keretet 3 gigára, amibe csak beleférek már. Meg elvileg akkor ma lesz a havi forduló.

Hát, nekem így jöttek sorra:
2 giga - kevés volt...
3 giga - kevés volt.
5 giga - ha nem figyeltem oda, kevés volt
10 giga - néha ebből is kifutottam...
Most 100 giga van, és csak a töredékét használom el, pedig mindent fullba nyomok (a kretént nem! :D), zenét is csak felhőből hallgatok. :)
 
Hát, nekem így jöttek sorra:
2 giga - kevés volt...
3 giga - kevés volt.
5 giga - ha nem figyeltem oda, kevés volt
10 giga - néha ebből is kifutottam...
Most 100 giga van, és csak a töredékét használom el, pedig mindent fullba nyomok (a kretént nem! :D), zenét is csak felhőből hallgatok. :)
Nekem fő netezésre, letöltésre ott a vezetékes UPC. Mobilnetet csak melóban használom, akkor is inkább chat megy, meg persze ez a fórum, ami ha jól emlékszem csipegeti az adatforgalmat , Tapatalk fórumos alkalmazást meg nem szeretem. Zenére meg a Spotify-t szokom használni, azon van offline mód, vagyis amit a PC-n kipipálok azt letölti a telefonra, persze volt, hogy meló közben is kerestem valami új zenét.
Most viszont még dőzsölhetek is, mert van az új 3 gigás előfizetés mellé , 2 hónapig 4x-es szorzó, vagyis 12 gigával játszhatok.
Vajon Viktoréknak kinn Portugáliában milyen csomagjuk lehet, és mibe kerülhet egy ilyen online közvetítés?
 
Sziasztok! A telefonok fényérzékelője mennyire mérheti pontosan a lux-ot? Valaki összehasonlította már egy rendes lux mérővel?
 
10 gigás EU

De töredékét sem használja el egy ilyen stream
Azért az egész takarékos. Én a napokban , egy 8 órás műszakban csak zenehallgatásra elhasználtam majd 1 gigát Spotify-al
Újabb tapasztalat, a Huawei P9-el kapcsolatban. Ma postáztam a szervizbe. Sajnos a 7-es android tele van bosszantó dolgokkal, amit fentebb is írtam, és a 6-osra való visszaállás nem ment simán .
 
Üdv.
Hol máshol lehetne ilyet kérdezni mint itt.
Nincs valakinek elfekvőben, porosodó vagy csak egyszerűen már nincs rá szüksége Apple iPhone 4s vagy sima iPhone 5?! Sajnos az iPhone 4-em kezdi megadni magát és nagyobbra váltás nem fér bele sajnos.
Szóval ha valakinek lenne és meg válna tőle akkor jelezze és megbeszéljük az anyagiakat[emoji4]
Köszi [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Üdv.
Hol máshol lehetne ilyet kérdezni mint itt.
Nincs valakinek elfekvőben, porosodó vagy csak egyszerűen már nincs rá szüksége Apple iPhone 4s vagy sima iPhone 5?! Sajnos az iPhone 4-em kezdi megadni magát és nagyobbra váltás nem fér bele sajnos.
Szóval ha valakinek lenne és meg válna tőle akkor jelezze és megbeszéljük az anyagiakat[emoji4]
Köszi [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről

Mennyiért gondolod? Nekem 6S van, hamarosan eladó lesz, viszont a kijelzője sajnos karcos, a kislányom egyszer adott neki véletlenül. De funkcionálisan semmi baja sincs.
 
Sziasztok.
Super amoled vagy ips kijelző? Yt-n neztem osszehasonlitast de kisse talan sotetebb az ips. Nem kovettem es uj telo van kinezoben.
Koszonet.
 
Back
Oldal tetejére